МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полтавська битва – 2009: цього разу капітуляція без бою?

04/27/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Перенесення дати встановлення пам’ятника Гетьману України Івану Мазепі у Полтаві, яке пропонує міська влада Полтави, станом на сьогодні обурило тільки Українську народну партію. Днями УНП зробило відповідну заяву, яка була розміщена і на сайті «Майдан» (http://www.maidan.org.ua/static/news/2009/1240380846.html).

Решта демократичних сил обрало позицію «мовчання ягнят». Місцева патріотична громадськість ще сподівається на те, що політичні сили, які називають себе «народними» та «демократичними», привернуть увагу до промосковської позиції місцевих представників Блоку Юлії Тимошенко та зроблять відповідні заяви з вимогою не перешкоджати встановленню пам’ятника І.Мазепі.

Крім того, громадськість вважає, що цьогорічне відзначення 300-річчя Полтавської битви стане екзаменом для Президента України Віктора Ющенка, Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко та всієї виконавчої влади.

Відома історична подія «Полтавська битва» відбулася 27 червня 1709 року. До відзначення 300-річчя цієї події залишився 61 день.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua