МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гриценко гратиметься у "Зарніцу" (/)

04/28/2009 | Sean
КИЇВ, 27 квітня. /УКРІНФОРМ/. Всеукраїнська громадська організація "Громадянська позиція" разом з громадським рухом "За майбутнє" займатиметься військово-патріотичним вихованням молоді в рамках проекту "Військово-патріотичний збір". Про це на прес-конференції заявив голова ВГО "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, передає УКРІНФОРМ з посиланням на його прес-службу.

За словами Гриценка, даний збір буде схожий на радянську "Зарницу".

"Ми вирішили відновити цю практику, але в іншому форматі, не за участю держави, а ініційовану та проведену громадськими організаціями, - повідомив Гриценко. - Ми хочемо спрямувати енергію молодих людей у корисне для держави русло, саме тому представляємо цей проект".

Презентований проект, як розповів лідер "Громадянської позиції", складається з трьох етапів. Перший етап триватиме протягом 1-3 травня у Фастівському районі Київської області біля села Вишняки, де зберуться у наметовому таборі більше 500 студентів та школярів з різних регіонів України.

"Ми хочемо, щоб протягом цих трьох днів молоді юнаки почули про армію, зрозуміли необхідність захисту своєї держави, познайомилися зі зброєю, пожили в наметах, відчули, що таке польова кухня та солдатський сухий пайок, щоб вони навчилися долати перешкоди, стріляти, зміцнилися фізично тощо, - зазначив Гриценко. - Збори об'єднають людей, яким не байдужа країна і які вболівають за те, щоб ми жили в мирі".

Під час другого етапу проекту 7 травня у Севастополі буде представлений відреставрований броненосець "Железняков". "Ми знайшли людей, які власним коштом відновили цей унікальний експонат часів Великої Вітчизняної війни, - розповів голова "Громадянської позиції". - Ця пам'ятка стане гордістю Севастополя, згадкою про славетні сторінки нашої історії", - додав він.

Третій етап проекту теж буде проведений та території Криму і відбудеться у вересні. До осінніх військово-патріотичних зборів планується залучити до півтори тисячі охочих.

"На фоні всіх негараздів, які ми спостерігаємо кожного дня, нам потрібно знаходити ті речі, що можуть об'єднати країну, - сказав Гриценко. - Ми хочемо, щоб у нашій сильній країні молодь знайшла своє місце".

За його словами, військово-патріотичний збір проводиться без залучення жодної бюджетної копійки, лише силами громадських організацій.

Відповіді

 • 2009.04.28 | Свинья на радуге

  Это хорошо или плохо?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.28 | zmej_gorynych

   Якби це не був галімий ПєАр, то було би добре.

   Проте сильно-пресильно сумніваюсь в тому, що:
   - це відбудеться в тому форматі, про який сказав Гриценко
   - це взагалі відбудеться ще хоча б один раз після виборів
   :sol:
  • 2009.04.28 | Sean

   Погано

   бо:

   а) те, про що каже пан Горинич - є дуже вірогідним

   б) "буде схоже на радянську "Зарніцу" - він сам сказав.

   Ну не вірю я у здатність совіцьких ахвіцерів на совіцьких традиціях виховувати Українських вояків.


   p.s. А питання чи будуть погроми, Вас у контексті не цікавить?
 • 2009.04.28 | OLexandra

  Для чого все це? - адже є "Пласт" і пластуни

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.28 | Адвокат ...

   Пластуни,-- ґєта жє готовиє біньдєровци!!!

   А Ґріценґє треба,-- савєцкій народ!
 • 2009.04.28 | Адвокат ...

  Невже до України напередодні виборів завезуть

  совка у неміряних кількостях?

  Бо усі канди-дупи,-- просто здуріли! Що не слово,-- то здравіца в чєсть SSСР. Ще трохом,-- і Сталіна почнуть возвєлічівать...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua