МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шаров на іменинах напився до білої гарячки? (л)

04/28/2009 | GreyWraith
http://korrespondent.net/ukraine/politics/819853

>Как сообщили в пресс-службе депутата, в частности, он выразил >убеждение, что "за новыми политическими лицами, большей частью, >выглядывают старые морды".
... тому, щоб старі пики не виглядали десь ззаду, давайте їх в перші ряди. :)

>"Это очень опасный эксперимент, – сказал политик. – После него даже >существующее сегодня состояние в государстве будет казаться едва ли не >эталоном успешности и стабильности".
Видно, закриті дослідження показали, що і БЛ має серйозні шанси знову пролетіти повз ВР, раз пішла маніпуляція щодо стабільності. :)

Відповіді

 • 2009.04.28 | Микола Гудкович

  Навідліг собі по пиці! Яке прикре самовикриття

  GreyWraith пише:
  > >Как сообщили в пресс-службе депутата, в частности, он выразил >убеждение, что "за новыми политическими лицами, большей частью, >выглядывают старые морды".

  Так, наприклад, за пикою такого собі Шарова стирчить стара пика видатного науковця Литвина.

  > >"Это очень опасный эксперимент, – сказал политик. – После него даже >существующее сегодня состояние в государстве будет казаться едва ли не >эталоном успешности и стабильности".

  Овжєж! Адже Україні потрібен передусім Литвин — запорука нечуваної стабільності.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.28 | GreyWraith

   Питання руба

   Якщо зараз вже так погано, то навіщо стабілізувати такий дурний стан? (і стабілізувати старі пики різних шарових і литвинів, що беззмінно протирають стільці у ВР чуть не десятиліттями ):) А може, гірше не буде, а навпаки - буде істотньо краще?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.28 | Адвокат ...

    Невже Ви ще не здогадали сь?

    GreyWraith пише:
    > Якщо зараз вже так погано, то навіщо стабілізувати такий дурний стан? (і стабілізувати старі пики різних шарових і литвинів, що беззмінно протирають стільці у ВР чуть не десятиліттями ):) А може, гірше не буде, а навпаки - буде істотньо краще?

    Дівіть се: за останні, принаймні, два рочьки і Мацькава, і Брусель, і Вашинґтон призвичаїли сь до дескінечного в Україні бардаку та безладу. Стабілізувати тей бардак, закрити останню шпарину для будь кого, хто може,-- бодай теоретично,-- тей бардак припинити,-- то спільна позиція для "світової спільноти". Я, звичайно, не тримаю сь тієї думки, що Україні потрібен Литвин, а от що він потрібен "світовій спільноті",-- таку думку я не відкидаю. Адже "Вава" з го блискучим совєцько-камуніздичним вишколом, як ніхто з верхнього політикуму сучасного, здатен перевести бурхливий бардак у бардак розвинений.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua