МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МЗС закликає країни ЄС скасувати плату за візи

04/30/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Заступник міністра закордонних справ України Костянтин ЄЛІСЄЄВ закликав послів держав-членів Європейського Союзу підтримати ініціативу щодо скасування оплати за шенгенські візи для українських громадян.

Як повідомив УНІАН речник МЗС Василь КИРИЛИЧ, під час зустрічі з Трійкою послів держав-членів ЄС у складі посла головуючої в ЄС Чехії, голови Представництва Єврокомісії в Україні та посла Швеції в Україні головну увагу було приділено змістовному наповненню саміту держав-учасниць “Східного партнерства”, який відбудеться 7 травня у Празі.

Сторони також обговорили сучасний стан візового діалогу Україна-ЄС та перспективи подальшої лібералізації візового режиму.

Посли ЄС привітали позицію Президента України Віктора ЮЩЕНКА щодо необхідності збереження безвізового режиму поїздок в Україну для громадян Євросоюзу, оприлюднену ним під час прес-конференції 22 квітня.

Відбувся також обмін думками щодо підготовки до відзначення у травні Дня Європи в Україні, в тому числі 16 травня в Києві.

http://human-rights.unian.net/ukr/detail/190612

sean

Відповіді

  • 2009.04.30 | 123

    І які ж такі обставини перешкоджають країнам ЄС це зробити?

    Знову невлаштованість наших кордонів на заваді чи ще якісь мегавагомі причини є?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua