МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Росія розпочала "охорону" кордонів Південної Осетії

05/02/2009 | Майдан-ІНФОРМ
КИЇВ, 2 травня. /УКРІНФОРМ/. Прикордонні війська Російської Федерації розпочали охорону кордонів Південної Осетії, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на ВПС.

У четвер у Москві було підписано двосторонні угоди з Абхазією і Південною Осетією про спільні зусилля в охороні державного кордону. Документи передбачають, що Росія забезпечуватиме охорону державного кордону Південної Осетії й Абхазії до формування органів прикордонної охорони цих країн.

Угоди укладено терміном на п'ять років з можливістю автоматичного продовження.

За умовами домовленостей, обидві республіки делегують російській стороні повноваження по захисту рубежів, поки не сформують свої прикордонслужби.

Державний департамент США піддав критиці угоди між Росією і владою Абхазії і Південної Осетії. За словами офіційного представника державного департаменту США Роберта Вуда, ці угоди не узгодяться з "планом Медведєва-Саркозі". "Цей вчинок суперечить зобов'язанням, які на себе взяла Росія при укладенні договору про перемир'я з Грузією від 12 серпня, узгодженого при посередництві президента Франції Ніколя Саркозі", - сказав Р. Вуд.

Раніше підписання договорів РФ із Південною Осетією й Абхазією піддали критиці головуюча в ЄС Чехія, МЗС Франції і НАТО.

МЗС Грузії у п'ятницю назвав підписані 30 квітня у Москві угоди між Росією і владою Південної Осетії й Абхазії "черговою провокацією, спрямованою на легітимацію окупації території Грузії". В офіційній заяві зовнішньополітичного відомства Грузії угоди розцінено як "ще одну спробу Росії збільшити свій військовий потенціал на окупованих територіях Грузії - в Абхазькому і Цхінвальському регіонах". "Грузія закликає міжнародне співтовариство активізувати зусилля з метою припинити ескалацію агресії Росії проти Грузії", - говориться у заяві МЗС Грузії.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=804309

sean

Відповіді

  • 2009.05.02 | Историк

    Что там в Крыму?..

  • 2009.05.02 | Историк

    Заискрило...

    Самолеты ВВС Израиля после почти двухмесячного перерыва нанесли бомбовый удар по территории сектора Газа в районе города Рафах на границе с Египтом. Авиаудары продолжаются уже второй день подряд.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua