МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВО Свобода лише доказує - ми все ще дві автономі частини України

05/03/2009 | yes
Історія із зверненням Свободи до Президента щодо визнання ветеранів та вцілому дивізії СС "Галичина", була всебічно проаналізована. Як я зрозумів, більшість схилилася до двох думок: або тупість або провокація. Я навіть теж більше був схильний думати, що це просто тупість.

Я пригадав історію, як на зорі Незалежності, сам став учасником подібного випадку, коли знайомий дивізійник попросив допомоги у створенні плакату, присвяченого збору дивізійників. Плакат малював на моє прохання досить відомий художник, я навіть щось там проспосорував. Все було як належить - друкарня роздрукувала енну кількість плакатів і програмок. Плакати були завчасно розвішені. І ніхто особливо не звертав уваги, що солдат був не у селянські сорочці, хоч і з відзнаками дивізійника, але у добротній німецькій військовій уніформі.

Чи це була провокація? Та про те ніхто не думав. Нікому і у голову не приходило, як там відреагує Східна Україна, чи кось покоробить чи ні. А як покоробить, то так і вражому треба! Бо це наша історія і це частина нашого життя, частина нашої пам"яті.

Думаю, що Свобода на правильному шляху. Вона окреслює свій електорат і має надійну електоральну нішу. Очевидно, що не дуже розраховує на виборця зі сходу і не робить собі з того клопоту.

Відповіді

 • 2009.05.03 | Sean

  Це не Свобода, це "Свобода"

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.05.03 | Odesa

  Re: Свобода лише доказує, що ми все ще дві автономі частини України

  Здається, Ви не заперечуєте проти посилення цієї "автономності" до повного розшарпання України? Цікава ідея...
  Як людина, що виросла на сході Донбасу, за кілька кілометрів від кордону з РФ, запевняю, що ці кілька кілометрів я їм, поки живий, не віддам. Навіть якщо на те буде згода розпропагованих Тягнибоком моїх колишніх земляків.
 • 2009.05.03 | omela

  Re: Нікому і у голову не приходило, як там відреагує Східна Укра

  yes пише:
  > Чи це була провокація? Та про те ніхто не думав. Нікому і у голову не приходило, як там відреагує Східна Україна, чи кось покоробить чи ні. А як покоробить, то так і вражому треба! Бо це наша історія і це частина нашого життя, частина нашої пам"яті.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua