МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Німці про Луценка. Мене пройняло (оновлено) (/)

05/07/2009 | Микола Гудкович
Газета «Bild» була першою, решта газет із задоволенням підхопили новину: український міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в нетверезому стані в аеропорту Франкфурта учинив заворушення і був затриманий поліцією. Сьогодні вранці це підтвердив і представник поліції.

Якщо б цей пан не виявився міністром внутрішніх справ, про цей випадок не було б сказано ні слова. При цьому всі забувають, що десь глибоко всередині будь-якого українця є трохи російської душі. І ця душа перестерігає тіло, що алкоголь допоможе перенести політ.

До цього додамо, що міністра супроводжував його син. Втаємничити сина в реалії українського життя — завдання кожного українського батька. Можна сказати, що батько-Луценко виконав цю функцію зразково.

Варто ще згадати, що в Україні стало буденністю, коли пасажири напиваються вдризг, оскільки це не створює незручностей іншим. І в цьому українці нічим не відрізняються від росіян.

І ось пан міністр, чиї привілеї в аеропорту Франкфурта зникли, забув, що межі терпимості «Люфтганзи» значно вужчі, ніж у нього на батьківщині. У «Люфтганзи» є основне правило: п'яний — це п'яний, незалежно від того, ким він є. І міністр був змушений отримати гіркий досвід того, що німецька авіакомпанія ставиться до нього так само, як до будь-якого іншого пасажира.

«Люфтганза» — виявляючи себе дуже стримано у своїх заявах — просто спілкувалася з чоловіком, який прибув з Києва і прямує в Сеул. Після того, як було прийнято рішення не допускати його на борт, він дав волю рукам та «грунтовно поскандалив». Було побоювання, що, перебуваючи на борту літака, він вів би себе зухвало. Тому рішення не допускати його в літак і викликати поліцію було абсолютно закономірним.

Але інцидент не був вичерпаний, оскільки пан міністр відчув, що ображена честь його мундира. Що означало: дипломатичні розбіжності неминучі! Аргументом може бути наступне: міністра внутрішніх справ у Німеччині позбавили частинки його культури, звичаїв і традицій, а перед сином виставили в ідіотському вигляді. Але найгірше те, що «Люфтганза» може назавжди втратити іменитого пасажира.


Оригінал тут: http://www.airline-bewertungen.eu/airlinenews/airlinenews-1629.html

Перепрошую, не перевірив джерело відразу. Данних, що «Люфтганза» має відношення до авторства цього тексту, немає.

Відповіді

 • 2009.05.07 | один_козак

  Весело, й не кажіть...

 • 2009.05.07 | Мартинюк

  А чи не спровокована "франкфуртська битва" днем "победи"?

  Наскільки знаю у допропорядних совків "майские праздники" починаються "первомайским" бухаловом , яке черз ланцюг опохмелів-розминок плавно перетікає в алкогольне омивання "дня победи". Різниця між "первим мая" та "днем победи" полягає в більшій агресивності і саморозгріванню випиваючих історіями про героїчне знищення клятої німчури та їхнії приспіспішників. Саме на такій "душевній хвилі" було забито до смерті Ігоря Білозіра у Львові, і боюся саме на такому "душевному підйомі" приземлилися на "фріцівській території" номенклатурно-героїчні нащадки першого секретаря Рівненського-обкому КПРС Луценка старшого.
  Тож "геройські дії" Луценків проти фріців були просто неминучими... Шкода що в них небуло георгіївських стрічок і портрета Сталіна...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.08 | Сергій Кабуд

   скоріше спланована під навчання НАТО і опускання престижу Україн

   класіка знаєте :

   Єльцин це робив системно для спаскудження ідеї демократично обраного президента
  • 2009.05.08 | Sean

   то хто ж той провокатор? Окрім самого Луценка

   хіба ще син підливав
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.08 | 123

    календар. важко йому протидіяти.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua