МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вітренко проти Симоненко: хто кого зборе?

05/14/2009 | Микола Гудкович

Наталия Витренко вызывает в суд Петра Симоненко

Прогрессивные социалисты и лидеры ПСПУ не простят грязного выпада газеты «Коммунист» — органа ЦК КПУ, в свой адрес.

8 мая, в канун Дня Победы, в газете "Коммунист" N 35 (1179) была опубликована статья «С кем вы, лидеры ПСПУ?», в которой редакция газеты «Коммунист» опубликовала чудовищную ложь в адрес ПСПУ и ее лидеров, приписав им «патологическую ненависть к символам советской эпохи», зараженность «бациллой антикоммунизма», «стрельбу в трудовой народ, в славную историю Отечества, в социалистическое будущее», присутствие «в одном лагере с откровенными фашистами», «запрет на использование 9 Мая красного знамени» и т. д..

Этот грязный выпад газеты «Коммунист» очередной раз показал моральное разложение КПУ, то, что она стала служанкой бандеровско-проНАТОвского режима и вместе с этим режимом, клевещет на ПСПУ и Наталию Витренко.

Наталия Витренко вызывает в суд Петра Симоненко, чтобы в очной ставке под присягой расставить все точки над і и всему обществу показать, кто же есть кто на самом деле.

Пресс-служба ПСПУ

Відповіді

 • 2009.05.14 | keymaster

  І що? Сімонєнка правий - Вітренко власовка, і побєду празднувати

  не має морального права
  Бо під вітренківськими прапорами воювала армія Власова
 • 2009.05.14 | GreyWraith

  Стрілянина у трудовий народ...

  Раніше то була какашка спеціально проти українських націоналістів, а тепер я бачу, що червонозаді хтиві павіани вже кидаються нею в своїх братів по відсутності розуму. :)

  От і мотаймо на вус: якщо різні любителі пролетаріату і Росії дозволяють собі таку міжусобну гризню при владі буржуазних націоналістів, то з яким завзяттям випилюватимуть одне одного, коли десь дорвуться до влади? :)

  Он в минулому Сталін звів зі світу стільки комуністів, що не вдалося зробити всім антикомуністам разом узятим. :lol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.14 | Адвокат ...

   Любітєлі пролєтаріатинкі с хрєном,-- вони завше були такі.

   GreyWraith пише:
   > Раніше то була какашка спеціально проти українських націоналістів, а тепер я бачу, що червонозаді хтиві павіани вже кидаються нею в своїх братів по відсутності розуму. :)
   >
   > От і мотаймо на вус: якщо різні любителі пролетаріату і Росії дозволяють собі таку міжусобну гризню при владі буржуазних націоналістів, то з яким завзяттям випилюватимуть одне одного, коли десь дорвуться до влади? :)
   >
   > Он в минулому Сталін звів зі світу стільки комуністів, що не вдалося зробити всім антикомуністам разом узятим. :lol:

   І завше такими будуть. Адже,-- канібали. І Бокасса,-- їхній брат!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.14 | GreyWraith

    А це характерно для всіх догматичних рухів

    Там одновірців-єретиків ненавидять і намагаються ізнічтожить куди завзятіше, ніж іновірців чи тим більше атеїстів. :) Он хоча б на іслам подивіться, зокрема на епічний холівор у прямому сенсі між Саудівською Аравією та Іраном щодо правильного тлумачення сур Корану. (в 1979 році кілька сотень шибко революційних шиїтів захопили Каабу, а саудівське військо їх штурмувало. Після штурму залишилося в живих пару десятків, яких потім стратили...) Я не здивуюся, якщо прямо зараз Саудівська Аравія торгується з Ізраїлем щодо гонорару за випилювання іранської ядерної програми авіаударом.
 • 2009.05.14 | Адвокат ...

  Ай бібу! Два камунізда в суді під присягою! Укатайка!!!

  А Вєтрянка,-- "пукінка", "мєдвєдєвка", "власовка",-- ет`жиж`саршен`панятн`! Пєдюня,-- праФФ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.14 | GreyWraith

   Re: Ай бібу! Два камунізда в суді під присягою! Укатайка!!!

   Адвокат ... пише:
   > А Вєтрянка,-- "пукінка", "мєдвєдєвка", "власовка",-- ет`жиж`саршен`панятн`! Пєдюня,-- праФФ.
   Ну, хтивому червонозадому боксеру за перепискою не позаздриш: треба якось заявляти, що кошерним є лише червоний прапор, - але при цьому це робити так хитро, щоб покровителі із Кремля не осєрчалі. :lol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.14 | Адвокат ...

    Пєдюня,-- зможе.

    GreyWraith пише:
    > Адвокат ... пише:
    > > А Вєтрянка,-- "пукінка", "мєдвєдєвка", "власовка",-- ет`жиж`саршен`панятн`! Пєдюня,-- праФФ.
    > Ну, хтивому червонозадому боксеру за перепискою не позаздриш: треба якось заявляти, що кошерним є лише червоний прапор, - але при цьому це робити так хитро, щоб покровителі із Кремля не осєрчалі. :lol:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.15 | GreyWraith

     А чому це КПУ не голосувала за заборону грального бізнесу?

     Таку смачну нагоду попіаритися на тему "хотів, народ, капіталізму, - от маєте" втратили. :lol: Нюх втрачають? Чи вже закулісний режисер їм внятно пояснив, що це - їхня остання каденція у ВР, тому актори грають без душі, лише відбуваючи номер? ;)
 • 2009.05.15 | RedBagira

  А этой истеричке все неймется

  Умел все-таки Кучма кадры подбирать. Его уж самого нет, а говномет работает исправно, не требуя техобслуживания. :)
  Витренко - уникальная личность. Она просто жить не может без того, чтобы с кем-то не сраться, кого-то не преследовать, не объявлять врагами народа, не раскрывать "страшные заговоры". У них даже официальная формулировка есть при исключении из партии "за предательство партии". Полный песец.
  Если не подворачивается "враг" в лице КПУ, ПР и еще каких-то потенциальных союзников, летят головы членов ПСПУ, которых эта бешеная изгоняет из партии целыми обкомами, а потом полгода поливает помоями в своей паршивой газетенке.
  Это ж надо было уметь такую Аннушку-чуму выискать. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua