МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Костенко: Тимошенко і Янукович хочуть поділити владу на двох

05/30/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО заявляє, що його політична організує акції громадянської непокори, якщо БЮТ і Партія регіонів влаштують “конституційний переворот”.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі УПН.

«Якщо БЮТ та Партія регіонів сепаратно домовляться про поправки до Конституції - вибори Президента України в парламенті та антидемократичну зміну системи державного управління, - УНП закличе до акцій громадянської непокори», - наголосив, зокрема, Ю.КОСТЕНКО.

Він сказав, що УНП вимагатиме від Президента Віктора ЮЩЕНКА провести всенародний референдум, єдиним питанням якого має стати: “Чи погодиться громадянин, котрий має право голосу, передати своє конституційне право обирати Президента парламентаріям?”.

Ю.КОСТЕНКО поінформував, що “УНП також звернеться до Венеціанської комісії, яка є головним правовим експертним органом ЄС, з метою покласти край «шахрайським спробам українських можновладців переписати Конституцію «під себе». При цьому лідер УНП висловив упевненість, що “Венеціанська комісія не схвалить такі політичні експерименти, які згортають демократію в Україні”.

Ю.КОСТЕНКО також повідомив, що „за умов спроби конституційних змін неминучим буде вихід депутатів УНП з нинішньої коаліції”.

«ТИМОШЕНКО та ЯНУКОВИЧ намагаються поділити владу на двох, усунувши від управління народ, який за Основним Законом «є носієм суверенітету та єдиним джерелом влади в державі», - наголосив Ю.КОСТЕНКО. Політик вважає, що БЮТ та ПР «намагаються здійснити конституційний переворот з метою свідомого знищення демократичної системи управління в Україні та повернення авторитаризму».

http://www.unian.net/ukr/news/news-318368.html

sean

Відповіді

 • 2009.05.30 | Koala

  Люди, скажіть мені нарешті, хто такий цей Венеціан

  що про його комісію стільки говорять?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.30 | 1111

   Re: Люди, скажіть мені нарешті, хто такий цей Венеціан

   Обійдемось без комісій всяких, до стінки цих двох пройдисвітів.
 • 2009.05.31 | Taras-ods

  А що, Тимошенко вже використала Костенка що він так співає?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.31 | Адвокат ...

   А що,-- ніпахоже?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua