МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ вдарив президентським вето по Ющенкові

06/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
БЮТ забезпечить подолання вето Президента на законопроект щодо призупинення грального бізнесу, - Писаренко

Блок Юлії Тимошенко забезпечить подолання вето Президента на законопроект щодо призупинення грального бізнесу. Про це на прес-конференції в УНІАН заявив співавтор законопроекту, член фракції БЮТ Валерій Писаренко.

«Накладення вето Президент мотивував тим, що даний закон є популістським та незваженим, - сказав, зокрема, Писаренко. - Сьогодні населення України очікує рішучих дій від влади. Блок Юлії Тимошенко забезпечить подолання вето у сесійній залі».

Народний депутат, коментуючи рішення Президента, навів дані соціологічного дослідження, проведеного Інститутом ім. Горшеніна: 81,8% населення України підтримують заборону грального бізнесу.

«Мені цікаво, чим керувався Президент України, коли він ветував законопроект, який користується такою підтримкою населення», - відзначив Писаренко.

Депутат переконаний, що політик, який підтримує гральний бізнес, не має права називатися моральним лідером нації. «Ми впевнені, підтримка такого бізнесу, який сьогодні криміналізований і заробляє гроші для кримінальних кланів, який сьогодні не сплачує податків до бюджету, – злочин проти народу», - наголосив Валерій Писаренко.

Він зазначив, що Президент ветував законопроект, врахувавши думку лобістів грального бізнесу через те, що він досиджує останні дні на Банковій.

«Можливо, Президент готує для себе персональний пенсійний фонд, щоб безтурботно закінчити перебування на цій посаді, - припустив депутат. – Але для країни це дуже дорогий «дембель».

Писаренко наголосив, що зараз готуються спеціальні нормативні акти, які дадуть змогу привести гральний бізнес до загальноприйнятої практики у цивілізованих країнах. Йдеться про перенесення гральних закладів у спеціально створені зони. Проте, зазначив депутат, суспільство обурене і воліло б бачити такий ігровий бізнес «у спеціальній ігровій зоні у Чорнобилі».

БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
ПРЕС-СЛУЖБА

Відповіді

 • 2009.06.05 | Микола Гудкович

  Відповідає представник населення

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > БЮТ забезпечить подолання вето Президента на законопроект щодо призупинення грального бізнесу, - Писаренко

  Призупинення не треба. Треба системна робота на цьому напрямку.
  Для початку вистачило б призупинення, але очевидно, що далі нічого не буде.

  > «Накладення вето Президент мотивував тим, що даний закон є популістським та незваженим, - сказав, зокрема, Писаренко. - Сьогодні населення України очікує рішучих дій від влади. Блок Юлії Тимошенко забезпечить подолання вето у сесійній залі».

  Хто б сумнівався, що вето подолають. Але закон дійсно є популістським і незваженим.

  > Народний депутат, коментуючи рішення Президента, навів дані соціологічного дослідження, проведеного Інститутом ім. Горшеніна: 81,8% населення України підтримують заборону грального бізнесу.

  Так забороняйте! Раз і назавжди.

  > «Мені цікаво, чим керувався Президент України, коли він ветував законопроект, який користується такою підтримкою населення», - відзначив Писаренко.

  Тим, що закон є популістським та незваженим. Пан Писаренко має аж настільки погану пам'ять?

  > Депутат переконаний, що політик, який підтримує гральний бізнес, не має права називатися моральним лідером нації.

  А він і не підтримує.

  > «Ми впевнені, підтримка такого бізнесу, який сьогодні криміналізований і заробляє гроші для кримінальних кланів, який сьогодні не сплачує податків до бюджету, – злочин проти народу», - наголосив Валерій Писаренко.

  Та у вас і вибори — злочин…

  > Він зазначив, що Президент ветував законопроект, врахувавши думку лобістів грального бізнесу через те, що він досиджує останні дні на Банковій.

  Це серйозне звинувачення. В пана Писаренка і матеріали на цих лобістів є?

  > «Можливо, Президент готує для себе персональний пенсійний фонд, щоб безтурботно закінчити перебування на цій посаді, - припустив депутат. – Але для країни це дуже дорогий «дембель».

  Остапа понесло…

  > Писаренко наголосив, що зараз готуються спеціальні нормативні акти, які дадуть змогу привести гральний бізнес до загальноприйнятої практики у цивілізованих країнах.

  О, це діло! Спеціальні спеціалізовані нормативні акти — це й є та заборона, яку так підтримує народ?

  > Йдеться про перенесення гральних закладів у спеціально створені зони. Проте, зазначив депутат, суспільство обурене і воліло б бачити такий ігровий бізнес «у спеціальній ігровій зоні у Чорнобилі».

  Воліло б, воліло б — але не через чергову безміж.

  ЗІ. Суспільство в моїй особі воліло б бачити такий політичний бізнес теж десь подалі від Києва…
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.05 | yes

   Явже десь тут писав, що все зводиться до встановлення даху+

   і збирання регулярних поборів.
 • 2009.06.05 | Адвокат ...

  Я так люблю ґєтава пострєла! Товстомордий, тупий та жадібний хер

  -увімчікь,-- це чюдо! Відділ кадрів тюлєбану має отримати премію за рекрутування Пісярєнкі.
 • 2009.06.05 | Sean

  та і грець із ним

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.05 | OLexandra

   Але чому він такий нахабний? Які в нього є для цього підстави?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.06 | Адвокат ...

    Той, хто "носіт макінтош хазяіна",-- завше кидає тучу понтів.

    Малтщьчік Пісярєнґа,-- чудесний здобуток тюлєбану! Коли воно що сь верзе, прахтично усі,-- від канкрєтних пасянов до ґнілих інтєлліґєнтов,-- мають одне бажання: "дать вискочькє по піздаку!"

    Відповідно, ніхто не аналізує тую гадость, яку тей мальтщчік несе. Він,-- мов тая циганка-гадалка,-- всі гидують і всі гадають. ;) Побоюю сь, що го хазяїн го незабаром елімінує. Бо в малтщіка почала сь "звьоздная болєзьнь".
   • 2009.06.07 | Sean

    Хто? Малтшик Пісарєнко?

    бо у фаворі. Бо самозакоханий. Бо невихований і не дуже розумний.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.08 | БС

     Re: Хто? Малтшик Пісарєнко? (л)

     5. Писаренко Валерій Володимирович, №74 (у списку 2006 р. — №75). "Я знаю, що він брав участь у нормальному фінансуванні", — заявив М. Бродський.

     Варто звернути увагу на той факт, що В. Писаренко народився у 1980 р., на час перших для нього виборів у 2006 р. цей молодий і практично не відомий адвокат уже здійснював "нормальне фінансування", тобто за найвищою шкалою у БЮТі. То як тут не висловити припущення, що за цим молодим чоловіком стоїть хтось із представників великого бізнесу? Але хто?

     (Дмитро Чобіт. Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко" Книга третя. Воїни світла. VI. Приховані фінансисти БЮТ, http://makuha.webng.com/book3.html)
 • 2009.06.05 | kom8407

  Re: БЮТ вдарив президентським вето по Ющенкові

  Ігорний бізнес викачує гроші з нещасних людей, які за особливостями своєї психології залежні від ігор. В будь-якому суспільстві є статистично достовірна доля таких людей, і вона мало залежить від виховання чи освіти. Цим і зловживають власники ігорних закладів. Тобто це злочинний та аморальний бізнес, навіть незалежно від того, чи сплачують вони податки і в чиї кишені течуть ці немалі гроші. А хтось говорить про популізм. Ганьба!
  Як знає чимало учасників Форуму, я не прихильник БЮТ. Але цю їхню ініціативу підтримую обома руками.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.05 | Д. А.

   Це не аргумент

   kom8407 пише:
   > Ігорний бізнес викачує гроші з нещасних людей, які за особливостями своєї психології залежні від ігор. В будь-якому суспільстві є статистично достовірна доля таких людей, і вона мало залежить від виховання чи освіти. Цим і зловживають власники ігорних закладів. Тобто це злочинний та аморальний бізнес, навіть незалежно від того, чи сплачують вони податки і в чиї кишені течуть ці немалі гроші. А хтось говорить про популізм. Ганьба!

   Якщо ввести "сухий закон", п"яниці і алкоголіки не кинуть пити. Якщо заборонити гральний бізнес, ігромани не кинуть грати. Вони підуть в інтернет, підпільні казіно, "катрани" - можливостей безліч! І буде ще гірше, бо цей бізнес стане криміналізованим на всі 100%, отже він почне втягувати людей через можливість грати в борг (до певної межі), а далі втягувати їх же вже в прямий кримінал.

   Так було і є в усіх без винятку країнах, де гральний бізнес заборонений (був заборонений).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.06 | kom8407

    Re: Це не аргумент

    Д. А. пише:
    > kom8407 пише:
    >

    > Якщо ввести "сухий закон", п"яниці і алкоголіки не кинуть пити.

    Ви праві, п"яниці і алкоголіки не кинуть пити. Але до алкоголю будуть звикати значно менше нових пияк. А це протягом 10-20 років значно оздоровить суспільство від алкоголю. Я пам"ятаю, такий ефект яскраво проявився рід час антиалкогольної компанії Горбачова (не все ж без винятку він робив погано!). У нас в державній установі святкування відбувалися повністю без алкоголю, хоча шефи були алкоголіками. Зате молоді співробітники не втягувалися в пияцтво.

    >Якщо заборонити гральний бізнес, ігромани не кинуть грати. Вони підуть в інтернет, підпільні казіно, "катрани" - можливостей безліч! І буде ще гірше, бо цей бізнес стане криміналізованим на всі 100%, отже він почне втягувати людей через можливість грати в борг (до певної межі), а далі втягувати їх же вже в прямий кримінал.

    Це так, але оборот грального бізнесу скоротиться до 10-20% нинішнього.

    Незважаючи на заборону, люди крали, крадуть і будуть красти. Проте ніхто не говорить, що треба легалізувати крадіжки.
 • 2009.06.05 | ігор

  Re: БЮТ вдарив президентським вето по Ющенкові

  Писаренко краще б розповів, як зводитиме гральні заклади на землях, вкрадених під Києвом його однопартійцем Губським. Ось такий лас-вегас!
 • 2009.06.08 | Чучхе

  Це, мля, закон про кажанів, дубль два

  тупізм, позерство, повна неадекватність викликам часу - і всьо ето в одном ялаконє


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua