МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Петиція «Ні диктатурі в Україні!» стала жертвою хакерської атаки

06/08/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Петиція «Ні – диктатурі», яку менш ніж за дві доби підтримало більше 1300 громадян, стала жертвою хакерів. В ніч на Трійцю (з 6 на 7 червня) був зламаний кореневий сервер англійського хостінг-провайдера, який обслуговував більше 4 тисяч локальних серверів по всьому світові, на одному з яких і було розташовано невеличку сторінку diktature-net.org, створену одним з волонтерів ініціативи - власником і автором невеликого рекламно-довідкового ресурсу (який також зараз є недосяжним).

За інформацією групи підтримки акції, на даний момент компанія працює над поновленням працездатності серверів, але на деяких з них дані втрачені незворотньо. Численні потерпілі клієнти атакованого хостера створили спеціальний форум, на якому компанія повідомляє про хід реанімаційних операцій. За оптимістичними прогнозами, на поновлення роботи ресурсів знадобиться 2-3 доби.

Петиція проти «хунти» і планованих нею антидемократичних змін до Конституції розповсюдилась інтернетом з давно не баченою швидкістю. За добу з'явились відгуки і передруки у численних блогах, твіттері, спільнота в ЖЖ , групи Вконтакте, Googlegroups і Facebook.

Петицію підтримали відомі журналісти, митці, правозахисники, громадські діячі, просто небайдужі громадяни і з усіх кінців України, і з-за кордону.

Пізно ввечері 6 червня під петицією з'явився зухвалий підпис "№ 1330. Владимир Путин, г. Москва" (це й досі видно в кеші Google). Невдовзі після цього сторінка зникла. Чи є між цими подіями якийсь зв'язок, "М.-І." наразі невідомо.
___________________________

Учасники акції "Ні диктатурі в Україні!" передають уклінну подяку всім, хто поставив свій підпис, всім, хто передрукував лінк і висловив свою підтримку. За внесок кожного в формування громадської думки, яка врешті решт дійшла до обох "коаліціянтів", і змусила їх наввипередки "кидати" одне одного та спішно виправдовуватися перед виборцями, показуючи свої справжні цинічні обличчя.

Громадяни України вкотре довели, що їх не можна надурити і зламати, коли вони разом.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua