МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява ЯнукОїда (/)

06/09/2009 | Sean
Лідер опозиції закликає реформувати судоустрій і місцеве самоврядування вже сьогодні
Заява Голови Партії регіонів Віктора Януковича


09.06.2009, 16:00

вернуться в раздел

- Рішення йти на всенародні вибори Президента України – дуже відповідальне.

Ми повинні зараз подбати про те, щоб майбутні вибори не розділили Україну, не розділили людей так, як це сталося у 2004 році. Щоб не було в результаті переможених і принижених.

Перемогти повинна Україна.

Це має бути перемога розвитку над кризою.

Перемога об’єднання над поділами.

Перемога справедливості над переслідуванням політичних опонентів.

Перемога професійності над дилетантством.

Перемога державного інтересу над вузько партійними амбіціями.

Якщо всі, хто прийняв рішення йти в президенти, матимуть розуміння саме такої логіки процесу, якщо майбутні кандидати ставитимуть собі не завдання знищити опонента, а завдання допомогти Україні, підсилити державу і підтримати людей, то це буде наша спільна перемога. Перемога всього народу.

Нині багато дискусій відбувається навколо того, якою буде доля тих ідей із змін до Конституції, які ми напрацювали разом з нашими партнерами з БЮТ та Блоку Литвина під час переговорів, які велися. Відразу скажу – я проти того, щоб перекреслювати ті добрі рішення, на яких ми спільно зійшлися. Є питання, які не обов’язково відкладати на період після виборів.

Я вірю, що ми можемо знайти підтримку в парламенті для, наприклад, таких необхідних змін до Конституції, якими є, скажімо, реформа судоустрою чи децентралізація місцевого самоврядування.

Це дуже важливо - не марнувати час і вже зараз реалізовувати ті реформи, які так необхідні нашій державі. Ми повинні законодавчо дати більшу свободу регіонам, реформувати судоустрій, прийняти інші зміни до Конституції, яких чекає вся країна.

Я закликаю партнерів до співпраці. Забудьте образи, відкиньте емоції. Ми повинні зберегти єдність в підході до розв’язання проблем у тих питаннях, які не викликають ні в кого сумніву.

Давайте думати про те, що ми можемо разом зробити для України. А вміємо і можемо ми багато.

Я усвідомлюю, що моє рішення йти на всенародні вибори, а не на вибори в парламенті, не всі сприйняли з розумінням. Але я справді не можу інакше. Бути Президентом Верховної Ради, при всій повазі до парламенту, – цього замало, щоб підняти такий важкий вантаж, яким є зараз завдання подолати кризу. Для цього треба бути Президентом всього народу. Адже, щоб справитися з тими викликами, які стоять перед державою, потрібна підтримка всіх людей.

Майбутній Президент України, який зможе опиратися на могутнє плече українського народу, який буде визнаний світовою спільнотою, який матиме добрі взаємини з державами–сусідами, зможе домогтися відродження України.

Я переконаний у цьому.

Я закликаю сьогодні всіх – не марнуймо час на всілякі дрібні з’ясування стосунків, на суєту, на змагання, хто кого болючіше образить, – віддаймо наші сили для реформ. Те, що можна зробити вже зараз, не відкладаймо на завтра. Ось вам моя рука, рука фракції Партії регіонів – ми готові до конструктивної співпраці і чекаємо від вас такого ж відповідального кроку.

Прес-служба Партії регіонів

Відповіді

 • 2009.06.09 | GreyWraith

  Re: Заява ЯнукОїда (/)

  Sean пише:
  >Рішення йти на всенародні вибори Президента України – дуже >відповідальне.
  І вдруге програти? :) Мазохість, нє?

  >Ми повинні зараз подбати про те, щоб майбутні вибори не розділили >Україну, не розділили людей так, як це сталося у 2004 році.
  Тоді із боку Ющенка ніякого розділення не було. Все йшло з одного боку - із Януковича. І цей Янукович бреше про "сталося" (от прилетів метеорит і впав на голову), бо причини тодішньої хуцпи мають конкретні імена, прізвища і посади. Яких зусиль доклала ПРУ, яка так на словах не хоче розділення? для того, щоб винні були покарані? От якщо ніпалучілась за стільки часу - то хай не дивується, що їй вірять тільки зомбі.

  >Щоб не було в результаті переможених і принижених.
  Де змагання - там завжди є переможені. Думаю, нормальні люди в 50 років це мають усвідомити...

  >Перемога справедливості над переслідуванням політичних опонентів.
  Ой, ще накличе Янукович справедливість на голови своєї фракції. :)

  >Перемога професійності над дилетантством.
  Не профффффффффффесійності? ;)

  >Якщо всі, хто прийняв рішення йти в президенти, матимуть розуміння >саме такої логіки процесу, якщо майбутні кандидати ставитимуть собі >не завдання знищити опонента, а завдання допомогти Україні, >підсилити державу і підтримати людей, то це буде наша спільна >перемога. Перемога всього народу.
  А сам Янукович розуміє? Звісно ж що ні, бо інакше він би не йшов на вибори. :)

  >Нині багато дискусій відбувається навколо того, якою буде доля тих >ідей із змін до Конституції, які ми напрацювали разом з нашими >партнерами з БЮТ та Блоку Литвина під час переговорів, які велися.
  Використати замість туалетного паперу у сортирі ВР - найкраще застосування.

  >децентралізація місцевого самоврядування.
  Раз самоуправління - значить воно вже децентралізоване, чи не так? І хто там базікав про дилетантизм?

  >Це дуже важливо - не марнувати час і вже зараз реалізовувати ті >реформи, які так необхідні нашій державі.
  Не пройшло і двох років байдикування у парламенті...

  >Ми повинні зберегти єдність в підході до розв’язання проблем у тих >питаннях, які не викликають ні в кого сумніву.
  Як показала практика, яз кидалами із ПРУ нема чого навіть і пробувати домовлятися. :)

  >Давайте думати про те, що ми можемо разом зробити для України. А >вміємо і можемо ми багато.
  НМД найбільше і найкраще, що ПРУ може зробити для України, - це колективне самогубство. :)

  >Бути Президентом Верховної Ради, при всій повазі до парламенту, – >цього замало, щоб підняти такий важкий вантаж, яким є зараз завдання >подолати кризу. Для цього треба бути Президентом всього народу.
  Президент усього народу вже є. Надайте йому повноваження, об'єднайтеся навколо нього, а не займайтеся інтригами і казнокрадством.

  Не здатні? Хто б сумнівався...

  >Адже, щоб справитися з тими викликами, які стоять перед державою, >потрібна підтримка всіх людей.
  Щось мені підказує, що коли нещасний випадок станеться, і пан Янукович стане Президентом, то не з викликами він справлятиметься, а крастиме і торгуватиме українським суверенітетом. Як і робить це у парламенті стільки часу.

  >Майбутній Президент України, який зможе опиратися на могутнє плече >українського народу, який буде визнаний світовою спільнотою, який >матиме добрі взаємини з державами–сусідами, зможе домогтися >відродження України.
  Президент-урка буде визнаний світовою спільнотою? :lol:

  >Я закликаю сьогодні всіх – не марнуймо час на всілякі дрібні >з’ясування стосунків, на суєту, на змагання, хто кого болючіше >образить,
  Ну от, не пройшло і двох років байдикування...

  >Те, що можна зробити вже зараз, не відкладаймо на завтра.
  Якщо можна Україну розікрасти і продати Росії вже сьогодні - то ПРУ не буде чекати до завтра. :)

  >Ось вам моя рука, рука фракції Партії регіонів – ми готові до >конструктивної співпраці і чекаємо від вас такого ж відповідального >кроку.
  Будь ласка, візміть нас до уряду - ми дуже хочемо. :)
 • 2009.06.09 | Сахаров

  Re: Заява ЯнукОїда (/)

  Трохи пофантазуємо. Мені ввижається такий варіянт: Віктор Андрійович телефонує Юлі і Янеку і каже:"Любі друзі, можете збиратися собі у Раді, можете ухвалювати вашу Конституцію, але я отут раптом згадав, що я ж Верховний Головнокомандувач, і що танки тут теж під боком біля Києва. То ви отой, голосуйте, а ми потім Верховну Раду знову відбудуємо". То ж одразу щось поламалося у любові, яка не встигла розквітнути.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.09 | GreyWraith

   Цілком може бути

   Сахаров пише:
   >Трохи пофантазуємо. Мені ввижається такий варіянт: Віктор Андрійович >телефонує Юлі і Янеку і каже:"Любі друзі, можете збиратися собі у >Раді, можете ухвалювати вашу Конституцію, але я отут раптом згадав, що >я ж Верховний Головнокомандувач, і що танки тут теж під боком біля >Києва. То ви отой, голосуйте, а ми потім Верховну Раду знову >відбудуємо". То ж одразу щось поламалося у любові, яка не встигла >розквітнути.
   Плюс добавив, що вже встиг домовитися із Заходом, що той заплющить очі так, як свого часув заплющив на єльцинське наведення порядку, а з Росією - що та не втручатиметься. І що у такому випадку кияни дуже активно підтримають дії Ющенка, але про то і самі фігуранти мають знати із закритих соцопитувань...

   А якщо серйозно, то ПРУ вирішила переворот зробити повзучим: не оголошуючи про нову коаліцію, ще перепаскудити Конституцію, причому встигнути до виборів. Навіть якщо вони найодіозніші позиції із меню викинуть, решта теж є небезпечним. :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.09 | AxeHarry

    Re: Цілком може бути

    Та які танки?!!!

    "ВР - цe всього лишe 15 ріжків до АК47" (c).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.09 | Almodovar

     Re: Цілком може бути

     Ви, мабуть, в армії не були. Не 15 ріжків, а 18. 30 патронів ніколи не заряджають в магазин. Тільки 25.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.09 | AxeHarry

      Re: Цілком може бути

      1. нe вгадали. був.
      2. Ваша правда. по 30 - клинить. Заряджав по 27-28.
      3. Ну нe всі ж 450 - повнe лайно ;)
 • 2009.06.09 | Бурлака

  Це - заклик забирати країну бандюкам й забирати права в народу

  без ширки. Так щоб не домовлятися про поділ країни між собою (бо ж хочеться все), але вирішувати це питання у боротьбі між собою без участі народу. Ну хай з мінімальною його участю там, де хоча б для фікції без народу не обійтись. Наприклад, на виборах, де люди обиратимуть виключно між сортів лайна. Тобто вибори це вимушено, але щоб у ВР було тільки лайно - обов'язково.
 • 2009.06.09 | Адвокат ...

  А "покращити життя вжо й сьоня"?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.10 | Sean

   після виборів, сер, майте терпіння

 • 2009.06.09 | Shooter

  Вєслом баришню Ю.В.Кучму по писку плескає

  Нєжно так.

  От побачите - він ще їй запропонує висунути консолідованого кандидата в президенти. Його любимого :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.09 | AxeHarry

   Re: Вєслом баришню Ю.В.Кучму по писку плескає

   Звeрніть увагу - шe пара трійка досить "дорослих" заяв пана Я , потім він зявицця пару разів у вишиванці - і половина eлeкторату мадам ТЮ на ЗУ будe думати - а можe таки крашe Я. а нe та брeхуха?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.10 | GreyWraith

    З'являння пана Януковича у вишиванці НМД дуже малоймовірне

    AxeHarry пише:
    >Звeрніть увагу - шe пара трійка досить "дорослих" заяв пана Я,
    Ну яка ця заява доросла! Старі плачі на життя і розрахована на бидло примітивна демагогія - тільки і всього.

    >потім він зявицця пару разів у вишиванці
    У таких, як пан Янукович, до вишиванок просто інстинктивна ненависть. Тому навіть "єслі так нужно для дєла" - все одно не одягне.

    Плюс ті зомбовиборці, які зараз у Януковича є: їх десятиліттями виховували у презирстві до "калхоза", тому якщо містер Томущо вдягнеться "па-калхознаму", то вони просто не зрозуміють.

    >- і половина eлeкторату мадам ТЮ на ЗУ будe думати - а можe таки крашe >Я. а нe та брeхуха?
    А там не такі дурні, як декому хотілося б. :) Якщо розчаруються у брехусі - то пристануть швидше до земляка: Яценюка чи Тягнибока, чи хоч би Балоги. :) Або й до Ющенка знову...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua