МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

в словарь политкорректности (/)

06/23/2009 | ak1001
http://www.echo.msk.ru/news/600989-echo.html

23.06.2009 20:38 : Шведский розничный концерн IKEA временно приостановил инвестиции в российские проекты
Шведский розничный концерн IKEA временно приостановил инвестиции в российские проекты, столкнувшись с "непредсказуемым характером административных процедур в ряде регионов России", заявил "Интерфаксу" генеральный директор IKEA в РФ и СНГ Пер Кауфман.
"До тех пор, пока не решены ключевые вопросы, от которых зависит возможность работы IKEA в России, дальнейшие инвестиции будут временно приостановлены", - отметил он.
Одной из главных причин для замораживания дальнейших инвестиций в российский бизнес стала задержка запуска торгового центра в Самаре из-за проблем с разрешительной документацией.


-----------

коррупция = непредсказуемый характер административных процедур в ряде регионов России

а в Киеве Икеа еще планируется или заглохла тоже?

Відповіді

 • 2009.06.23 | DADDY

  ПоГуглив і виходить ЖАХ!!!Ще гірший ніж в Кацапстані(/)

  http://www.google.com.ua/search?q=%D0%86%D0%9A%D0%95%D0%90+%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:uk:official&client=firefox-a
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.23 | ak1001

   п..ць.. інвесторів тут ждуть.... страна козлів і підарасів

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.23 | Хвізик

    мда

   • 2009.06.24 | miner

    Re: вітаю вашу самокритичність

  • 2009.06.24 | Мартинюк

   Не зовсім так - по перше 60 га соснового лісу в межах міста

   По друге повний писець відчизняним меблевиробникам. Які може й роблять не так багато і не так дешево, але дуже різноманінтно і на всі смаки.
   І в принципі ще невідомо якою стане ціна техно-меблів ІКЕА, коли такий гігант перемеле вітчизняну меблеву тюльку в "рибну муку".

   Боюся що у Росії щось подібне - зверніть увагу що у Києві ІКЕА демонстративно вимагала від влади порушити легальні екологічні норми і піти на конфлікт з громадською думкою. Тобто потрактувати їх як суто "вітчизняих" бандюків та олігархів.

   А те що в Україні існує потужна система хабаровзяття за дозвіл на дозвіл на дозвіл на право взяти дозвіл, це відомо всім, особливо тим хто пробував щось заснувати, поставити, побудувати.

   Діють два фактори :
   1. Традиційна консервативність більшості громадян - "краще не зробити нічого, аніж зробити щось що МОЖЛИВО МОЖЕ виявитися НЕНАЙКРАЩИМ.
   2. Потужна соціальна верства людей добробут яких грунтується на тому що вони виконують якість тормозні функції - першкоджають, не дають, виявляють і зривають чиїсь планиі так далі.

   На мій погляд це вже ціла і високотехнологічна індустрія. Приклад вершин досконалості, яких досягла еволюція українських "недозвільних систем" - це яценківська "тендерна грошовитискалка". І боротися з цим треба не шляхом прогинання перед "вибраним" закордонним монополістом а шляхом конкретного захисту прав численних українських інвесторів. Чого я ніколи не спостерігав - навпаки - задоволене хихикання та улюлюкання при прояві інформації про те як кинули того чи іншого українського "скоробагатька"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua