МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суд за справою Петросяна знову не відбувся

06/24/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні в чергове не відбулося судове засідання за справою Фелікса Петросяна, який півтора роки тому, перебуваючи за кермом автомобіля Тойота Прадо, скоїв масштабну ДТП, під час якої загинула людина. Досі порушник знаходиться на волі і жодного покарання за скоєне не поніс.

Приморський суд м. Одеси кожного разу відшукує нові причини, з яких засідання відкладається. Зокрема: прокуратура не надала необхідних документів; захворів адвокат підсудного; суддя терміново відбув на важливу конференцію. 24 червня 0 10-00 слухання по справі мало продовжитися, але засідання знову було перенесено із зовсім вже абсурдної причини: суддя Кушніренко знаходиться в нарадчій кімнаті і працює з документами по іншій справі(!).

Наступне засідання має відбутися 9 липня також о 10-00. При цьому рішення про перенос засідання приймалося не у судовій залі, а вочевидь просто в кабінеті судді. Пресі інформацію було надано в телефонному режимі.

Відповіді

  • 2009.06.27 | Bvz

    Re: Суд за справою Петросяна знову не відбувся

    потом у него запор будет....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua