МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Восени видний БЮТівець повідомить, хто в Україні «хвошиздъ»

06/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент Українського єврейського комітету, народний депутат України з фракції БЮТ Олександр Фельдман образився на Партію регіонів за те, що регіонали назвали фразу Юлії Тимошенко ««Кожен справжній українець не повинен дивитися телеканал «Інтер»» спробою розділити громадян України на справжніх і несправжніх та фашизмом.

У своєму прес-релізі, розсіланому по ЗМІ, О. Фельдман сказав, що Партія регіонів шукає фашистів там, де їх немає та обізвав регіоналів «передвиборними антифашистами», які мовчали, (подаємо цитати мовою оригіналу надісланого нам релізу) «когда размещалась реклама ССовцев во Львове, когда скинхеды и неонацисты ежедневно избивали на улицах украинских городов представителей других национальностей, когда грубо перекручивалась история, в том числе и мировой победы над фашизмом».

Олександр Фельдман також повідомив, що «на осень запланирована масштабная внешнеполитическая программа Украинского еврейского комитета, в ходе которой у него будет уникальная возможность донести до международной общественности имена настоящих фашистов и их покровителей в Украине». та, зробив реверанс вбік Партії регіонів, зазначивши, що «Очень жаль, что между двумя крупнейшими политическими силами, лидеры которых на деле выступают за межнациональный мир и толерантность в украинском обществе, из-за «газовой цензуры» на одном из телеканалов начинаются такие резкие обвинения».

Напевно, О. Фельдман просто забув «толерантність» та «виступи за міжнаціональний мир» з боку Партії регіонів як нині (чого варті лише заяви секретаря Донецької міськради Шевченка), так і, особливо, під час президентських виборів 2004 року, поділу українців на три сорти тощо. Хоча БЮТівцю-неофіту це могло «хвошизмом» і не здаватись, адже він сам тоді належав до синьо-білого табору, а «в полон» до Юлії Тимошенко «здався» напередодні парламентських виборів-2006 з метою «перевиховання» (с) ТЮ.

Цікаво, чи поділяють такі погляди свого колеги депутати-БЮТівці А. Шкіль, Ю. Гнаткевич, В. Яворівський, М. Косів та інші з БЮТ, які колись називали себе націоналістами й націонал-демократами і, чи їх так само обурить розміщення у Львові реклами вояків дивізії "Галичина", яка так роздратувала О. Фельдмана? Чи вони скромно промовчать, не підтримуючи й не заперечуючи? Хоча... мовчанка кваліфікується в народі як ознака згоди.

Відповіді

 • 2009.06.26 | Lexa62

  недостовірна інофрмація

  про пана Фельдмана.
  "адже він сам тоді належав до синьо-білого табору, а «в полон» до Юлії Тимошенко «здався» напередодні парламентських виборів-2006 з метою «перевиховання» (с) ТЮ."
  звідки це взялося?????
  Фельдман уже був "ніби БЮТівцем" принаймі в 2004 році, а зв*язок з Тимошенко був ще давніший. оскільки його бізнес як і бізнес Авакова намагалися витиснути на маргінес. Хто пам*ятає гучну історію з банком "Слявянский" (korrespondent.net/business/11105 ).
  Старі активісти БЮТУ, призову 2004 року, добре пам*ятають брутальність цього пана на першій же після подій 2004 року обласній конференції БЮТ. З*явившись на коференцію Фельдман одразу показав усім "хто в домі хазяїн" це було типове внутрішньо партійне рейдерство, пану Фельдману у шахрайський спосіб вдалося переконати "кого треба", що саме він був фінансовим моторором вибочої кампаніїї 2004 року на Харківщині. Хоча більш детальний аналіз показує, що це було далеко не так. Але вроджене нахабство цього пана дозволило йому вчасно перехватити "контрольний пакет акцій " у цій справі. І тут же пішла свавільна конвертація політичних здобутків в фінансові дивіденди.
  Взагалі на Харківщині складається цікава ситуація, Добкін в одному таборі, Фельдман в іншому. А де ж українці? До українців у цих панів відкрите презирство. Дивуюсь моїм землякам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.27 | Михайло Свистович

   достовірна

   Lexa62 пише:
   > про пана Фельдмана.
   > "адже він сам тоді належав до синьо-білого табору, а «в полон» до Юлії Тимошенко «здався» напередодні парламентських виборів-2006 з метою «перевиховання» (с) ТЮ."
   > звідки це взялося?????

   з життя

   > Фельдман уже був "ніби БЮТівцем" принаймі в 2004 році

   ні, він став ним у червні 2005 року, якщо не 22 червня, то близько до цієї дати, всі тоді ще жартували, що от почалася війна і Фельдман здався у полон

   > а зв*язок з Тимошенко був ще давніший

   Це погано говорить про Тимошенко, якщо в неї був давній зв"язок з цим заєдистським нардепом

   > оскільки його бізнес як і бізнес Авакова намагалися витиснути на маргінес. Хто пам*ятає гучну історію з банком "Слявянский" (korrespondent.net/business/11105 ).

   Фельдмана з банку "Слов"янський звати Борис. З Олександром Фельдманом вони навіть не родичі.

   > Старі активісти БЮТУ, призову 2004 року

   Це хіба старі? Це вже майже неофіти. Старі це як мінімум з 2001 року.

   > пану Фельдману у шахрайський спосіб вдалося переконати "кого треба", що саме він був фінансовим моторором вибочої кампаніїї 2004 року на Харківщині

   Значить таємно клав яйця у різні кошики. Але офіційно позиціонував себе він тоді як синьо-білий.

   > Взагалі на Харківщині складається цікава ситуація, Добкін в одному таборі, Фельдман в іншому.

   Нічого дивного. Насправді табір один. А партії - лише інструменти. Це зветься захоплення різних сфер впливу. У виробництві презеративів директорствує пан А, у виробництві контрацептивів пан Б, але працюють всі на один результат - аби діти не народжувались.

   > А де ж українці? До українців у цих панів відкрите презирство. Дивуюсь моїм землякам.

   Ви хочете бачити українців у тих клоаках, де перебувають ці двоє?
 • 2009.06.26 | vic

  У деяких євреїв дивний поділ на "фашистів" та "нефашистів"

  Пан Фєльдман вважає, мабуть, що до фашистів відносяться тільки нацисти з гітлерівської Німеччини, а інших фашистів - сталінських комуністів(та й яких завгодно інших, мабуть),судячи з усього, він вважає ледь не визволителями, або чорт-зна ким іще.Цікаво, чи прискіпливі єврейські спецслужби підрахували, хто завдав найбільшої шкоди їхньому народу-чи нацисти(масові знищення євреїв),чи більшовики(масові знищення євреїв), чи дивізія СС "Галичина"(?).Якщо справа в співпраці з нацистами, то хто є більшим шкідником для євреїв у ІІ Світовій війні-українці з кількатисячним загоном у складі СС у перші місяці війни, чи росіяни з понад 1,5-мільйонними загонами протягом всієї війни(армія Власова та ін.)?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.27 | Адвокат ...

   Не у "деяких", а у цілком конкретних,-- "прохвесійних".

   Хвєльдман, а до нього РабіновічЬ,-- яскраві приклади прохвесійних гебреїв. Оби двоє,-- ґросс-майстри антифошизма, а тако ж,-- запеклі адвокати совка та стидливі українохвоби.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua