МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Центрального Проводу ВО “Тризуб» ім. С.Бандери

06/30/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді
Вже 18 років минуло з часу коли Україна скинувши з себе московське ярмо, загнала осиковий кілок в могилу найжорстокішої імперії - СССР. І здавалося, що разом з цим монстром помре і комуністична ідеологія, яка тримала цю імперію в купі і була пострахом всього людства. Але через непослідовну та зрадницьку позицію тодішньої націонал-демократії, національна революція була призупинена. Внаслідок цього не відбулося ні люстрації, ні притягнення до відповідальності компартійної номенклатури, ні заборони Комуністичної партії, та її людиноненависницької ідеології. Негативні наслідки цього не дають можливості українській нації забезпечити всебічний розвиток, свободу та процвітання.

Всеукраїнська Організація «Тризуб» ім. С.Бандери протягом всього часу свого існування виступає за заборону комуністичних імперських бандугрупувань, засудження їхньої ідеології та демонтаж усіх символів радянської окупації. Нашою Організацією ще у 1994 році була започаткована безстрокова акція «Геть ідолів з української землі», протягом якої нами було знищено сотні так званих пам’ятників, бюстів, меморіальних табличок та іншого імперського хламу, який увічнював комуністичних «вождів».

Не стала виключенням і остання акція, котра відбулася вранці 30 червня 2009 року по демонтажу чергового істукана на Бесарабській площі у Києві і була приурочена до 68 річниці проголошення «Акту відновлення Самостійної Української держави», та 102 річниці з дня народження Романа Шухевича. В акції взяли участь Перший заступник Голови Центрального Проводу ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Андрій Тарасенко, Микола Коханівський, провідний член Конгресу Українських Націоналістів, та члени «Тризуба» Олександр Задорожний,Іван Срібний та Богдан Франт. В ході акції ідолу Ілліча було нанесено непоправних ушкоджень. За ці дії патріоти були незаконно затримані міліцією і зараз перебувають у Шевченківському РВВС міста Києва.

За нашою інформацією на міліцію робиться тиск з боку народних депутатів, які представляють незаконне банду групування «КПУ» з метою порушення кримінальної справи. Ми заявляємо, що не залишимо наших побратимів у біді та попереджаємо, що залишаємо за собою право на будь-які методи і засоби з недопущення незаконної розправи над хлопцями.

Голова ЦП ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Дмитро Ярош
http://banderivets.org.ua/

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua