МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кириленко застерігає БЮТ

07/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Кириленко застерігає БЮТ від голосування за відставку Вакарчука

Лідер Громадського руху „За Україну!” В’ячеслав Кириленко називає політичною розправою намагання відправити у відставку міністра освіти і науки Івана Вакарчука. Про це він сказав на прес-конференції у Рівному.

„П’ята колона почала боротьбу з метою розправи з міністром освіти Іваном Вакарчуком, оскільки саме цей міністр почав реальну реформу в складі чинного уряду і стоїть на патріотичних позиціях”, - сказав він.

Він зауважив, що уже „тиждень відбуваються консультації між різними політичними силами на тему відставки патріотичного міністра освіти”.

„Я особисто, як лідер депутатської групи „За Україну!”, попереджаю колег із БЮТ: якщо завтра чи надалі хоча б один голос депутатів БЮТ буде відданий за відставку Івана Вакарчука, ми не зможемо надалі продовжувати будь-який діалог із такою політичною силою, - наголосив Кириленко. - Будь-який діалог і будь-яка співпраця із коаліцією та урядом буде припинена, якщо вони точно так, як і випадку із міністром закордонних справ Огризком, нібито випадково, вчинять розправу”.

Кириленко також підкреслив, що протягом останнього року відбувається торпедування діяльності міністра не лише з боку „корупційного середовища, яке звикло заробляти на вступній кампанії мільйони доларів, а й з боку п’ятої колони в парламенті”.


sean

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua