МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Трикутник смерті на Кіровоградщині

07/04/2009 | Мартинюк
Виявляється що син Анни Герман 15 червня загинув біля того самого села Грушки, звідки за свідченням мами Олійника наступного дня пішов її син, аби знайти свою смерть на відстані 10 км від цього села.

Хронологія подій також вельми цікава - 15 червня біля села Грушки гине син Анни Герман, наступного 16 червня гине житель того самого села Олійник.

В ці ж дні кіровградська мілція повідомляє про самогубство постового ДАІ, нібито на грунті "нещасного кохання" . Старші загиблого знайшли його біля постової автомашини на автотрасі, застреленим із табельного пістолета.

Наступна загадка - участь в інциденті ще однієї особи , яка правдоподібно була на іншому автомолілі, і яку за твердження деяких джерел слідства високопоставлені учасники "полювання" намагаються будь що "не спалити". Як зараз повідомили це якась жінка.

І ще одна інформація : http://ua.podii.com.ua/politics/2009/06/18/164607.html
Можливо то недолугі викрутаси Лозинського і його друзів ментів, а можливо це є пояснення того чому покійника поховали не тільки без ноги , але й без ... голови.

Відповіді

 • 2009.07.04 | yes

  Ситуація справді досить цікава.

  Виключити Ганну із консультантів Януковича міг би той, хто претендує чи зазіхає на електорат Януковича.

  Інший варіант - помстилися Герман за її роль у зриві перевороту. Було ж таке з сином Плюща.

  Якщо припускати, що сина Герман вбили, а не нещасний випадок це був, то ГОЛОВНЕ питання у цій історії: як це можна було зробити без Луценка і його ресурсів, необхідних у таких випадках.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.04 | Мартинюк

   А голова підкомітету по боротьбі з оргзлочинністю

   ґосподін Лозінський - це хіба не ресурс ? Людина в стані "вишикувати" всі силові органи Кіровоградщини і не тільки - тут Луценка можна навіть і не питати.

   Щодо Германа то у повідомленнях нестиковка - в одних він похав, але зустрів патруль ДАІ і вирішив повернутися у готель ( бордель) Поплавського аби заночувати, в одних грузовик вискочив назустріч, в інших він догнав грузовик ззаду.

   До речі - а у самої Юльки на вечір 16 червня немає алібі - вона вилетіла з Люксембургу в обід, але на людях появилася лише наступного дня - 17 під вечір. Оскільки вона літає як правило ВІП літачком Гайдука, то сісти могла будь де - і в Узині, і в Дніпропетровську, і в тому ж Кіровограді.

   У статті Найєма на УП фактично натякається на присутність під час "полювання" третьої ВІП -персони, яку мовляв три "мисливці" чомусь дуже бояться засвітити. З останніх новин виходить що це була якась жінка, та ще й на іншому авто.

   Тим часом Медведько почав "спускати справу" на гальма. Наприклад сьогодні він вже заявив що ніякиї серйних вбивств у цьому районі, оскільки там зафіксовано зникнення лише трьох людей. АК з інших районів і областей слабо "дичину" завозити?. Наприклад той же Олійник в разі зникнення числився вже б у іншому -Ульянівському районі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.04 | Адвокат ...

    ТЮлька вбила поліцая і влаштувала (вдале) полювання на

    Олійника?

    Вітєєвато с!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.04 | Мартинюк

     Тут інтриги вистачає і без поліцая.

     Поліцай може і дійсно самовбився , або його прибрали як свідка по справі сина Герман, чи просто бабло "крисятнічал" і наверх не давав.

     А от те що 16 червня Лозінський сам чи "в поважному товаристві" міг "знімати стрес" після 15 червня, і заодно "звітувати про роботу" та бавити почесного гостя (гостю) "фірменною розвагою", то це аж ніяк не виключено.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.04 | Адвокат ...

      Ну, "прибрати" свідка,-- то дєло для арлов Люценґі,--

      боґоуґодноє. Яко й "покарать "жида".

      А от в участь ТЮльки у полюванні на людину, попри моє до ней... відношення, "нє вєрю!" (с) Купєц Алєксєєв.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.04 | Мартинюк

       А ось і результат поїздки Тимошенко на місце злочину(л)

       До речі вона давно таких турне не робила.
       Якщо керуватися принципами "хуцпи", тоді все в її поведінці є логічним.
       http://maidan.org.ua/static/news/2009/1246740576.html
  • 2009.07.05 | GreyWraith

   Вбили? Яким чином?

   Зловили у генделику самого і водія, повливали в роти горілки, посадили за кермо і телепатично наказали гнати за 220 км/год?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.06 | Мартинюк

    Автоаварії не завжди стаються самі по собі

    Варіантів безліч - від підрізання трубки з гальмівною рідиною, до банального "підрізання" іншим авто, наприклад міцним джипом чи грузовиком , з метою спровокувати визд на протилежну смугу чи де інде.

    Якщо операція вдається частково - -"пацієнт" при цьому залишається живим йому наприклад оперативно дають укольчик "еліксиру вічного сну", чи примітивно добивають кастетом чи ломиком , як це правдоподібно сталося із Вячеславом Чорноволом та його водієм.

    "Свідченнями" з місця "аварії" Герман-юніора страхітливо протирічать одна одній - наприклад УНІАН каже про зіткнення із зустрічним грузовиком, Комерсант пише про те що авто Германа догнало вантажний Мереседес ззаду і "проїхало" під грузовиком та ще й мало достатньо сил аби потім котитися і перекидатися "без даху", який зостався під вантажним Мерседесом . Даруйте, але таке може статися лише тоді коли грузовик попереду ...різко загальмує.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.06 | GreyWraith

     Можливо, але я не схильний плодити сутності понад необхідність

     Мартинюк пише:
     Варіантів безліч
     [...]
     Даруйте, але таке може статися лише тоді коли грузовик попереду ...різко загальмує.

     Думаю, Ви добре знаєте про безпечну дистанцію. Я вже мовчу, що нічна Одеська дорога - це не Північна петля Нюрбуррингу вдень, і там є обмеження максимальної швидкості в 90 км/год, яке не ідіоти ввели. судчи із фотографії того нещасного БМВ, структуру кузова якого проектували теж не ідіоти і не китайці, він пер явно значно швидше за ті самі 90 км/год. Риторичне питання: чи не можна було значно обмежити вплив цих страстєй-мордастєй, про які Ви писали, хоча б елементарним дотриманням техніки безпеки і ПДР?

     Але ладно. Зараз основне - не дати справі Лозінського заглохнути. І треба обов'язково із неї зробити узагальнення. І щоб поняття "БЮТ" у масовій свідомості було міцно пов'язане із поняттям "убивця Лозінський".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.06 | Мартинюк

      Її плодити не треба - вона існує сама по собі

      Просторове і часове співпадіння кількох діяннь з кримінально-політичним підтекстом
    • 2009.07.06 | yes

     Re: Тоді без Луценка не обійдеться. Аматорство тут виключається,

     навіть за великі гроші. Щоб огранізувати на дорозі аварію із смертельним випадком потрібно мінімум три особи. У цих випадках таємниця легко може продаватися одним із співучасників. Попри те повинен бути ще і замовник і його посередник іт.д. у цій ланці. Без зовнішнього спостереження важко все організовувати.

     Я можу сказати, що це дуже зле, коли в Україні, під державним дахом ще діють такі банди.

     Один свідок є живий і він повинен все знати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.06 | Мартинюк

      От Луценко в цьому є аматором

      Але з іншого боку такі "бригади" цілком можуть існувати в глибинах првоохоронних структур.

      Такі "чорні бригади", до яких, на так би мовити неформальних конспіративних засадах, входили досвідчені міліціонери, кадебешники, армійські диверсанти та розвідники, кримінальні "злодії в законі", існували за часів СРСР і підкорювалися напряму так званим "загальним відділам КПРС", як правили не нижче обласного рівня.

      Схоже таким спецом був міліцейський полковник Григорьєв, якого вважають причетним до вбивства Івасюка, і який потім став головним виконавцем провокації , внаслідок якої у листопаді 1990 року арештували Степана Хмару. Навряд чи навіть безпосердні начальники та колеги членів отаких "чорних бригад" з певністю знали про цю діяльність своїх підлеглих та колег.

      До речі парламенські комітети по силових органах і боротьбі з організованою злочинністю цілком могли би бути в курсі і навіть кординуватидіяльність отаких утвореннь.
 • 2009.07.04 | Адвокат ...

  Цікавий збіг траґедій.

 • 2009.07.04 | Тестер

  Щось ВФ починає нагадувати гадалок з каналу Тоніс...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.04 | Адвокат ...

   Явіть свою мудрошчь! На Вас,-- остання надія!!!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.04 | Almodovar

    RБраття і сестри!

    Не тра всі збіги трактувати як змову. У всіх жінок в моєму житті був бюст розміру N, наприклад. Так то що-змова, по-вашому?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.04 | Адвокат ...

     Нє-а! То Ваш стандарт!

    • 2009.07.04 | Мартинюк

     Два "політично забарвлені" трупи протягом доби

     і в одному населеному пункті ? Хіба це не цікаво?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.05 | samopal

      Цікаво, кажете... Re: "політично забарвлені" трупи (/)

      Жители Грушки уже не могут вспомнить, откуда узнали о том, что произошло с Валерием. Вдруг, разом, все узнали, что его убили. О том, что Олейник первый напал, да еще с применением огнестрельного оружия, ни у кого не было мысли. Поэтому чрезвычайно удивились выдвигаемой фигурантами дела версии. О Лозинском здесь слышали, но никогда не сталкивались. Во-первых, это Ульяновский район. Во-вторых, здесь был «свой» депутат, Василий Червоний. Он, когда еще был парламентарием, начал церковь строить в Грушке. Не успел. «Президент куда-то спрятал Червония. А то он бы кончил нашу церковь, село …и всех нас», - говорят селяне. Как оказалось, грушковцам повезло быть не под хозяином. Здесь даже земельные паи переданы в аренду нескольким арендаторам. Никто не требует отдать землю определенному лицу, нагло не обрабатывает гектары и не позволяет себе не расплачиваться с крестьянами, в отличие от жителей села Грузское Голованевского района.

      http://www.uc.kr.ua/fresh/4514/
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.05 | Мартинюк

       Дійсно цікаво ...

       То може Червонія "запросили порибалити" електровудкою?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.06 | samopal

        Re: Дійсно цікаво ... (/)

        Василь Червоній. wiki:
        http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B9_%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
        Нар. у с.Погоріловка (Поліське) Березнівського району Рівненської області. Українець, православний. Закінчив Грушківську середню школу Ульяновського району Кіровоградської області у 1975 році.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.06 | Мартинюк

         Якщо це так то Червоній -одноліток загиблого Олійника

         І повинен був би його дуже добре знати.
         Оскільки він підтримував звязки з селом у часи депутаства і губернаторства - будував церкву, давав кошти на інші громадські і освітні споруди, то повинен був би бути у курсі всіх подій, аж до чуток про сусдній "мисливський заповдник".

         А чи не спробував Червоній когось лякати чи шантажувати цією справою?
         У будь якому разі він мав можливості дуже сильно розкрутити цей скандал.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.07.07 | samopal

          Re: Якщо це так, то... (/)

          http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1246908100&first=1246915904&last=1246892472

          Щиро кажучи, важко повірити, що з Червонієм на очах у родини могло статися щось "штучне". Та й технічно це, мабуть, не так просто організувати. Хіба-що десь недалеко від того місця проходить ЛЕП. Але...
          Якщо це справді не трагічний випадок, і усі ці випадки між собою таки пов'язані, то можна потроху пробувати складати пазли. І отой "мисливський заповідник" є лиш частиною, - частиною чогось більшого...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.07 | Мартинюк

           Дійсно - якби не Грушки , то загибель Червонія виглядала би

           природно.
           Зверніть увагу - що скандал підняли місцеві віділення "Свободи" та УНП, які очевидно були звязані з Червонієм, який за Вашою інформацією ще зовсім недавно був важливим меценатом для Грушок і можливо далі.
           Не здивуюся якщо місцеві УНПісти дзвонили Червонію з цього приводу.

           Варіанти зумисного враження Червонія струмом - електрошокер, елктровудочка - тоді і родичі можуть це приховувати, врешті отруєння і переведення стрілок на "блискаваку" з імітацією розрядів ( чи добивання таким чином )вже у лікарні чи швидкій допомозі.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.07.07 | samopal

            Re: якби не Грушки... (/)

            Свої розмірковування з приводу усіх отих "збігів" я виклав тут:
            http://www.nemae-chasu.org/forum/view.php?bn=community_main&key=1246962306&first=&last=Останній%20пост
            А хто схоче - може прокоментувати і на цьому форумі.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.07 | Мартинюк

             Ну це Ви цікаво закрутили

             >Чи міг Олійник (а кажуть, що він колишній міліціянт) побувати на місці аварії?
             Не чув що Олійник колишный міліціонер. Колишный мент це Лозінський.

             >Чи міг він там щось знайти та "підібрати". Щось дуже цінне, але не придатне для нього особисто? Якщо припустити можливість такого перебігу подій, то через кого Олійник міг спробувати вийна на безпосередньо зацікавлену особу? Може через знайомого екс-депутата?

             >А чи не можна припустити, що "рєшала" Лозінскій разом з головними місцевими силовиками їхав на заздалегідь домовлену зустріч з Олійником? Чи могла бути з ними "четвертою" жінка-депутат?

             >Навряд чи Олійник наважився піти на стрєлку сам. А може він був лише "парламєнтьором" для перемовин з "парламентаріями"? Чи могла про цю зустріч дізнатися якась "інша сторона"? Чи могли бути сліди побоїв на тілі Олійника наслідком імпровізованого "дознанія"?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.07.07 | samopal

              Re: Ну це Ви цікаво закрутили

              Мартинюк пише:
              > Не чув що Олійник колишный міліціонер. Колишный мент це Лозінський.

              А що ви про нього чули?
             • 2009.07.07 | Д. А.

              Re: Ну це Ви цікаво закрутили

              Мартинюк пише:

              > Не чув що Олійник колишный міліціонер. Колишный мент це Лозінський.
              >

              Як той, так і інший.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.07.07 | Мартинюк

               Re: Ну це вже ваапше інтрига "висшей мери"....

               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.07.07 | samopal

                А чого ж, ви думали, такий рейвах здійнято?

                Мало у нас по всій країні, та по усіх партіях отаких "лозинських"?
                З Червонієм теж якась ніпанятка, хоч ніби чого вже очевидніше - ну доля така в людини... Але ж ні - одні кажуть, що він саме в той момент розмовляв по тіліхвону, аж мобілка розплавилась від... блискавки? Інші вже кажуть, що ніякої мобілки не було, а усі його три тіліхвони лежали на березі "у портхвельчику". То що ж там сталося насправді?
               • 2009.07.08 | samopal

                Є й більш "політкоректна" версія. Але теж не бездоганна. (/)

                http://www.nemae-chasu.org/forum/view.php?bn=community_main&key=1247006135&first=&last=%D0%9E%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%96%D0%B9%20%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82
               • 2009.07.09 | samopal

                О! А є ше більш "переконлива" версія - від "Новой газєти"


                http://novaya.com.ua/?/articles/2009/07/09/094106-19

                Безногий труп голованевского бродяги — лишь звено в цепи покойников, что всплывают вокруг охотничьих угодий депутата Лозинского. Голова была оторвана, а так как гроб несли не родственники, а грубо кантовали поддатые коммунхозовские работяги, то она откатилась от туловища в угол гроба. Хорошо хоть лицом вверх. «Ох!.. Машиной отдавили антихристы!» — зашептали заглянувшие внутрь. Но они ошибались. Голову замордованному на барской охоте Валере Олейнику оттяпали уже в морге. У убийц возникла гениальная идея: дабы скрыть следы преступления, то есть с десяток картечных дыр на теле, они решили изуродованное выстрелами и побоями туловище… поменять на другое. Целое. А чего? Кто его потом станет раздевать, присматриваться, тем более после восьми дней пребывания в душной трупарне? И у них все бы получилось. Срослось бы. Да, как на зло, в морге подходящего трупа не оказалось… А началось-то все как раз с другого покойника. И не в лесу под селом Грузское. А в камере Голованевского райотдела милиции. У того не то что голова — руки-ноги оторванными хоронились.

                За что моряка-пенсионера Игоря Варецкого забрали в милицию, толком никто не знает. Известно лишь, что по пьяни. Вроде бы помочился на колесо автомобиля самого начальника милиции Ковальского. Такого, ясное дело, менты не прощают. Скрутили, надели наручники и – в камеру… А через пару дней к райотделу понаезжало машин с мигалками: и из областного главка милиции, и из министерства — ЧП! Задержанный — то ли на решетке, то ли на параше, то ли на галстуке конвоира — повесился! Причем, за какое место — трудно сказать, так как ни растрощенной косточки и ни разодранного куска мяса на теле покойного не было. Дальше произошло то, за что ментовского начальника стоило (прости, Господи!) самого зарыть вместе с усопшим. У Варецкого много родственников, сестра, сын, но правоохранители не отдают тело родным, а… по-быстрому вырывают бульдозером яму, бросают туда завернутый в целлофан труп, и, как бешеного, застреленного гицлями пса, зарывают в землю. Забрали у человека жизнь и даже упокоиться по-христиански не позволили. Привет 37-му году и лично Лаврентию Павловичу!

                После этого инцидента терпение у областного милицейского начальства лопнуло: или ты по-тихому уходишь на пенсию, сказали Михаилу Ковальскому, или в Мене на спецзоне (колония для бывших работников органов. — Авт.) станет на одного зека больше.

                Михаил Игоревич — счастлив. Еще бы, вместо следствия, суда и срока — заслуженный отдых с приличной пенсией. Нужно отметить. А с кем же, если не с ближайшими товарищами-соратниками: районным прокурором Женей Горбенко, с коим уже не одно дело замяли и не один труп на суицид списали; и, конечно же, дорогим и уважаемым Виктором Александровичем Лозинским — благодетелем и кормильцем. Пьянку решено было организовать на природе. Точнее, на охоте.

                Загонщик был обречен

                «…тебе, сука, в падло кабана пригнать?» — кричал через открытое окно «шевроле-нивы» депутат. И вправду, Валера Олейник охотхозяйство Лозинского знает как свои пять пальцев — все-таки три года загонщиком у него работал, почему не помочь хорошим людям? Пойди к вольеру да загони на охотников хряка. Умеешь же. Не захотел. Наоборот, еще и огрызаться стал. «Ах так?! — Лозинский перезарядил ружье. — Ты у меня сейчас сам, как кабан гонять будешь!» Виктор Александрович, не целясь, пальнул под ноги бродяге — пусть попляшет. И двуногая дичь запрыгала на потеху охотникам. Еще бы, срикошетив от земли, пуля прошила ногу, как дырокол пробивает страницу уголовного дела. Олейник рванул убегать. Пусть раненым, пускай прихрамывая на одну ногу, но он бы спасся. Валера был крепким мужиком: тетки в его родной Грушке рассказывали, что он целый день без перерыва мог дрова колоть. Да и в конвойные войска, где когда-то служил Олейник, хлюпиков не берут. Спасся бы — подстрели его в другом месте. Но тут он был обречен.

                Убегать можно было в двух направлениях — вдоль по дороге, или в лес. По дороге — догонят, раздавят колесами и намотают на кардан. Тогда — в лес! Но, черт подери, через полкилометра начинается база охотхозяйства Лозинского. Кому как не бывшему загонщику Валере знать, что оттуда живым его уже не выпустят. Это конец! И он для Олейника наступил. Только не быстрый. А мучительный, как у подстреленного кабана, которого еще полдня по лесу гонят, все больше и больше нашпиговывая его свинцом.

                Так расстреливали партизан

                В салоне джипа развеялся пороховой дым, и на несколько секунд все замерли: что делать? Можно припугнуть, можно заплатить — и будет молчать до гробовой доски. «Но только не этот, — мозговал депутат, нервно теребя курок, — этот не от мира сего…» От вляпались. Наверняка, народ в Грузском (село неподалеку места происшествия. — Авт.) слышал и выстрелы, и крики. Могут прибежать. Выход один — добивать. По лесу раскатились залпы. Привыкшие к постоянным ружейным раскатам жители Грузского вспоминают, что в тот день раздавалась не обычная охотничья канонада, когда выжидают, прицеливаются, стреляют, а — быстрая и беспорядочная. «Начеб-то тоді, в війну, коли німці вмєстє с поліцаями плєнних партизан в лісі розстрілювали».

                ...Запыхавшиеся охотники наклонились над лежащим Олейником. Даже и пульс не пробовали — понятно, что тот был готов. Уже и кровь из ран не пульсировала, а лишь медленно текла. Что делать с трупом? Зарывать или как в прошлый раз, переглянулись убийцы. Порешили — как в прошлый раз.

                А в прошлый раз было так.

                Оттуда так просто не уходят…

                Жителю Голованевска старшему сержанту ГСО (Государственной службы охраны. — Авт.) Юре Довбасу достался не совсем обычный объект охраны — база охотхозяйства здешнего хозяина Виктора Лозинского. Поначалу Юра, как и любой милиционер, ходил посменно на службу, и даже радовался: работа, что называется, не бей лежачего — открывать и закрывать ворота на базу. Однако со временем 33-летний гэсэошник стал все более угрюмым приходить с работы. Мать, бывало, спросит — лишь отмахивается, устал, мол. Но как-то маме удалось разговорить парня и тот рассказал один случай.

                .

                «Юру нашли утром в снежном сугробе. В морге мать не сразу и узнала своего сына — череп от побоев искривился, и лицо исказилось, будто резиновая маска. На шее — следы от проволочной петли. Кровь из-под порезов не сочилась — ясно было, что душили уже мертвого. Хотели обставить все как суицид. Возбужденное прокуратурой уголовное дело по факту смерти милиционера Довбаса длилось… аж восемь дней. Закрыли с формулировкой «самоубийство».

                Стоит он на воротах и видит, что кто-то из глубины базы гонит диких коз, которых держали здесь в вольерах. И с матюками орет Юре, дескать, давай помогай. Сержант в ответ крикнул: «Мне за это денег не платят!» — и отвернулся. А погонщиком коз оказался — дело было в сумерках, поди ж ты разгляди — сам хозяин. Вот беда! Юра знал нрав Лозинского, едва ли не на коленях просил прощения, но тот лишь злобно прошипел: «Ты меня надолго запомнишь!»..

                Как-то после этого, отправляясь на работу, Юра подошел к маме: «Дай я тебя поцелую». Раньше такого не случалось, удивилась мать: «Что с тобой, сынок?» «Мама, я ведь открываю всем заезжающим ТУДА ворота. Я вижу всех, кто и с кем туда заезжает. Понимаешь, всех». «Так уходи ты оттуда, сынок. Будь она проклята, такая работа». «Нет, мама, ОТТУДА так просто не уходят»…

                …Юру нашли утром в снежном сугробе. В морге мать не сразу и узнала своего сына — череп от побоев искривился, и лицо исказилось, будто резиновая маска. На шее — следы от проволочной петли. Кровь из-под порезов не сочилась — ясно было, что душили уже мертвого. Хотели обставить все как суицид. Возбужденное прокуратурой уголовное дело по факту смерти милиционера Довбаса длилось… аж восемь дней. Закрыли с формулировкой «самоубийство».

                Прав был покойный: ОТТУДА так просто не уходят…

                Свободу Виктору Лозинскому!

                Разъезжая по Голованевскому району и беседуя с людьми: пенсионерами, бизнесменами, чиновниками из сельсовета, — мне стало страшно от того, как здесь все боятся Лозинского. Даже находящегося в розыске. Каждый мой собеседник, а их было больше трех десятков, уверен, что Виктор Александрович отсиживается где-то неподалеку. И по-прежнему всем здесь руководит. Редактор местной районной газеты, переодетые в штатское милиционеры ездят по району и вербуют людей для поездки под стены Верховной Рады «защищать жертву политических репрессий Виктора Александровича Лозинского». Такса — тысяча гривен. И желающие находятся. Даже учителя. Уже будучи в розыске, рассказывали местные, депутат вывозил в лес жителей села Грузское, которые видели его в тот злосчастный день, в том числе барменов из кафе — для инструктажа. Я, мол, был в таких-то брюках, и на такой-то машине, популярно объяснял холопам барин. «И смотрите мне, не перепутайте! А не то!» — Виктор Александрович показал селянам сжатый кулак. Что он означает, люди знают. Выстрелы в лесу слышали. И не раз…
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.07.09 | GreyWraith

                 Які хороші депутати у БЮТ, еге ж?

               • 2009.07.09 | samopal

                інтрига "самой висшей мери".... (/)

                Просто цитати з повідомлень:

                Очевидцы рассказывают, что после столкновения людей из легковушки выбросило, и она загорелась. Парни не были пристегнуты, хотя в открытой машине средства пассивной безопасности вряд ли могли бы спасти Романа. Недалеко от места ДТП стационарный пункт ГАИ, поэтому медиков вызвали тут же, но сын депутата погиб сразу.Говорят, его тело было сильно изуродовано.
                Люди из соседнего села Грушки видели аварию, и по скоплению народа поняли, что участник – кто-то из VIP-ов, однако милицейское оцепление посторонних близко не подпускало.

                http://mycityua.com/articles/country/2009/06/16/084032.html

                Пішохід загинув унаслідок ДТП за участі авто «Mitsubishi Chauisma HB 1,8 GLX» в Ульяновському районі Кіровоградської області на 251 кілометрі траси Київ – Одеса 4 липня.

                Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомила прес-служба УДАІ у Кіровоградській області.

                Встановлено, що водій «Mitsubishi», громадянин Нідерландів 1962 року народження, рухаючись зі сторони Києва в напрямку Одеси на нерегульованому пішохідному переході скоїв наїзд на пішохода, що котив велосипед та переходив проїзну частину.

                Нідерландець на своєму авто зник з місця пригоди.

                В ході оперативно-пошукових заходів водій та транспортний засіб були затримані на 290 км а/д Київ – Одеса.

                В результаті ДТП пішохід загинув на місці пригоди та доставлений до Ульяновського СМЕ. Його особа встановлюється.

                Нагадаємо, 15 червня в Ульяновському районі внаслідок ДТП на 252 кілометрі а/д Київ – Одеса загинув син народного депутата від Партії регіонів Ганни Герман Роман.

                http://novaya.merlin.ua/?/news/2009/07/07/091632-10
      • 2009.07.05 | OLexandra

       Дуже цікава закономірність появи Самопала

       Він з"являється в найскладніші для БЮТ моменти...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.06 | Адвокат ...

        Що сь таке.

      • 2009.07.06 | Микола Гудкович

       Ви геть усе знаєте. Скажіть, Андрій Ющенко там був чи не був?


       Це зараз головне. А то пишуть тільки про Лозінського, ніби на ньому світ клином зійшовся…
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.06 | Адвокат ...

        Та, йо! Був! Звичайо,-- був!! Навіть, як го там і не було!!!

       • 2009.07.06 | Мартинюк

        ДТ: Четвертою була жінка (/)

        УНІАН
        В компанії з Лозінським у голованівському лісі четвертою була жінка?


        Один із затриманих у "кіровоградській справі" колишній начальник Голованівського РВ УМВС Михайло Ковальський дав свідчення про те, що в їхній компанії був четвертий учасник, а точніше - учасниця. Він відповів на запитання, хто саме стріляв у Валерія Олійника, назвавши ім’я Віктора Лозінського. Про це з посиланням на достовірні джерела у слідчій групі пише "Дзеркало тижня". Слідство перевіряє достовірність цих свідчень. У телефонній розмові Генпрокурор О.Медведько, зіславшись на таємницю слідства, відмовився підтвердити або спростувати цю інформацію.

        постiйна адреса статтi:
        http://www.unian.net/ukr/news/news-324759.html
      • 2009.07.06 | GreyWraith

       БЮТ вже включив тему "сама дурак"?

       Напишіть-но, Самопале, як такий хороший Лозінський умудрився потрапити до виборчого списку БЮТ у прохідну частину (я не буду питати, скільки це коштувало, бо певен, що Самопала до таких тонких деталей не пускають). І, основне, які практичні висновки зроблені БЮТ на майбутнє, зокрема, кого із відповідальних за такого кадра з тріском виперли?

       А доки не виперли нікого, і доки Тимошенконе поспішає здавати скандального обласного керівника, то я припускаю, що в БЮТ ще є багато таких серійних убивць, які просто не попалися. І всі зусилля БЮТ зараз направлені не на викриття і вичистку, а на замітання слідів і ховання...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.06 | samopal

        Ви підозрюєте пана Мартинюка у якомусь БЮТстві?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.06 | GreyWraith

         Вам нема що відповісти на задані запитання?

         Судячи із того, що Ви про них старанно мовчите, таки немає. Тому і намагаєтеся розмазати вироблений БЮТом вторинний продукт якомога тоншим шаром...

         І де подівся Лозінський, а, Самопале? Чи не тому БЮТ цілий тиждень дуркував (у нас вся маячня, що виходила із Турчинова, Пилипенка і Луценка, записана), щоб дати час цьому персонажу спакувати валізи? А потім, коли вже БЮТ переконався, що Лозінський втік, надійно сховався, і своїх покровителів із БЮТ точно не здасть слідству, почав зображувати просто шалену принциповість? ;) І он пан Іван Кириленко так гарно базікав про момент істини - розгляд у ВР питання скасування депутатської недоторканості взагалі, а врешті-решт виявилося, що навіть із одного депутата зняти духу бракує - бо в БЮТ, схоже, як мінімум половина таких, і вони панічно прецедента бояться? ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.07.07 | Николай Чернигов

          Не знаю, зачем Самопалу отвечать человеку, давно имеющему...(л)

          ...свой ответ на свой же вопрос.

          GreyWraith пише:
          > І он пан Іван Кириленко так гарно базікав про момент істини - розгляд у ВР питання скасування депутатської недоторканості взагалі, а врешті-решт виявилося, що навіть із одного депутата зняти духу бракує - бо в БЮТ, схоже, як мінімум половина таких, і вони панічно прецедента бояться? ;)

          И Вас абсолютно не интересует, понесет ли Лозинский заслуженное наказание, т.к. Ваша задача - типичная для украинского политикума пляска на костях:

          > Але ладно. Зараз основне - не дати справі Лозінського заглохнути. І треба обов'язково із неї зробити узагальнення. І щоб поняття "БЮТ" у масовій свідомості було міцно пов'язане із поняттям "убивця Лозінський".

          http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1246875623&first=1246952864&last=1246904754

          Вот Вам и весь момент Вашей "истины"! В продолжение могу подкинуть тему о жуткой коррупции в Генпрокуратуре, которая, отмазывая Тимошенко, уже нашла 4-го участника тех событий:

          Отвечая на вопрос, кто все-таки находился в автомобиле вместе с Лозинским, Ковальским и Горбенко 16 июня, Коваль подтвердил, что «это лицо следствием установлено, допрошено и проходит по делу как свидетель». Однако фамилию, имя и статус предпочел не называть (напомним, сообщалось, что этим четвертым могла быть некая женщина).

          http://obkom.net.ua/news/2009-07-07/0935.shtml

          Приятных танцев!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.07 | GreyWraith

           А навіщо тоді він взагалі прийшов на форум?

           Николай Чернигов пише:
           ...свой ответ на свой же вопрос.
           Може, переконає мене, що я таки не правий...

           И Вас абсолютно не интересует, понесет ли Лозинский заслуженное наказание,
           Телепати повернулися із відпустки? ;)


           т.к. Ваша задача - типичная для украинского политикума пляска на костях:
           >
           > > Але ладно. Зараз основне - не дати справі Лозінського заглохнути. І треба обов'язково із неї зробити узагальнення. І щоб поняття "БЮТ" у масовій свідомості було міцно пов'язане із поняттям "убивця Лозінський".
           >
           > http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1246875623&first=1246952864&last=1246904754
           >
           > Вот Вам и весь момент Вашей "истины"!

           Я так бачу, що моя позиція максимальної гласності і відповідальності, в тому числі і електоральної, тих, хто допустив до цієї надзвичайної події, чомусь Вам не подобається. А яка ж тоді Ваша, як Ви пишете, "істина"? Щоб все було шито-крито, а до виборів забудеться, чи не так? А тим часом нові лозінські іщ БЮТ та й не тільки, відбувшись легким переляком, знову вийдуть полювати на людей...

           Коли події розвиватимуться за таким сценарієм, тоді кров нових олійників буде на Ваших руках, пане Миколо.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.07.07 | Николай Чернигов

            Не нужно быть Вангой -...

            ...достаточно просто перечитать Ваши комменты!

            GreyWraith пише:
            > Може, переконає мене, що я таки не правий...

            И пытаться не буду даже.

            > Телепати повернулися із відпустки? ;)

            Зачем тратить "энергию" "биополя" (говорят телепатия - дело затратное :lol: ), если достаточно привести Вашу цитату, где со 100%-й точностью рассказано зачем Вам и подобным "дело Лозинского". С удовольствием привожу ее еще раз:

            > Але ладно. Зараз основне - не дати справі Лозінського заглохнути. І треба обов'язково із неї зробити узагальнення. І щоб поняття "БЮТ" у масовій свідомості було міцно пов'язане із поняттям "убивця Лозінський".

            Вот Вам и весь момент Вашей "истины"! Поэтому повторно утверждаю, что сам факт вопиющего преступления Вас абсолютно не интересует.

            > Я так бачу, що моя позиція максимальної гласності і відповідальності, в тому числі і електоральної, тих, хто допустив до цієї надзвичайної події, чомусь Вам не подобається.

            У Вас позиция "максимального галасу", а не гласности.

            А "электоральная" ответственность Тимошенко и ее блока будет. Простые избиратели, которые знакомы с лозинскими всех партий не понаслышке, знают за кого им голосовать. Или Вы, как вчерась на "Свободе слова" Богословская, предлагаете Тимошенко лично сесть в тюрьму вместо Лозинского, в качестве ответственности за него, как депутата? Видите: в танцах Вы не одиноки, напротив, компашка, говорящая сама за себя.

            > А яка ж тоді Ваша, як Ви пишете, "істина"? Щоб все було шито-крито, а до виборів забудеться, чи не так?

            Истина, в данном случае: это гласный суд и реальное наказание.

            > А тим часом нові лозінські іщ БЮТ та й не тільки, відбувшись легким переляком, знову вийдуть полювати на людей...

            Вот-вот "новые лозинские из БЮТ"! Хотя есть прогресс: добавлено "та й не тільки". Не знаю и не хочу знать Ваших политический симпатий, но знаю, что не слыхал НИ ОДНОЙ фракции, НИ ОДНОГО депутата ВР, которые потребовали бы сначала дать разрешение на снятие неприкосновенности, а потом уже прекратить полномочия.

            > Коли події розвиватимуться за таким сценарієм, тоді кров нових олійників буде на Ваших руках, пане Миколо.

            А до этого случая, на ком кровь простых людей, ставших жертвамивседозволенности власть имущих? Пару примеров я приводил, но они Вас не заинтересовали, т.к. дело не касалось БЮТ, что еще раз говорить о чистоте Ваших помыслов.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.07 | GreyWraith

             Re: Не нужно быть Вангой -...

             Николай Чернигов пише:
             если достаточно привести Вашу цитату, где со 100%-й точностью рассказано зачем Вам и подобным "дело Лозинского".
             Ви можете зрозуміло пояснити, що Вам так у цій моїй цитаті не подобається? Я несправедливий до БЮТ? Від таких проколів зі списками не застрахований ніхто, але систему характеризує саме реакція на такі НП. І реакція БЮТ до цього часу показала, що він аж ніяк не намагається добиватися справедливості, навпаки, всіляко заважає наведенню порядку (наприклад організацією позову до КС на НМД цілком справедливе звільнення губернатора за цей випадок). От я і зробив логічний висновок. Звісно, я аж ніяк не заперечував щодо покидьків у інших фракціях...


             У Вас позиция "максимального галасу", а не гласности.
             І яку Ви вбачаєте різницю між "галасом" і "гласністю"? ;)

             А "электоральная" ответственность Тимошенко и ее блока будет.
             Простые избиратели, которые знакомы с лозинскими всех партий не понаслышке, знают за кого им голосовать.

             Дуже сподіваюся. У тому випадку хоча б смерть Олійника буде недаремною...

             Или Вы, как вчерась на "Свободе слова" Богословская, предлагаете Тимошенко лично сесть в тюрьму вместо Лозинского, в качестве ответственности за него, как депутата? Видите: в танцах Вы не одиноки, напротив, компашка, говорящая сама за себя.
             При всій своїй нелюбові до Богословської зауважу, що тут заперечити нічого: Тимошенко ніхто перед виборами за язика не тягнув у відповідь на цілком справедливі нарікання щодо стада лозінських, якими вже тоді смердів список БЮТ, хвалитися, що вона особисто відповідає за увесь свій список. І точно так же ніхто їй цього персонажу на 96-е місце в списку не нав'язував. Тому хай Тимошенко обтікає - в тому числі і від Богословської...

             Истина, в данном случае: это гласный суд и реальное наказание.
             OK, і які тоді у цьому випадку були б шанси на цей гласний суд і реальну кару, якби, як Ви пишете, не було піднято такий неулюблений Вами галас і те, що Ви називаєте танцями на кістках? І зараз ці шанси не дуже високі, навіть попри тиск Ющенка, - бо оборона дуже вже ешелонована... :( Тому що Ви пропонуєте? Замовкнути і не нагадувати?

             Не знаю и не хочу знать Ваших политический симпатий, но знаю, что не слыхал НИ ОДНОЙ фракции, НИ ОДНОГО депутата ВР, которые потребовали бы сначала дать разрешение на снятие неприкосновенности, а потом уже прекратить полномочия.
             Тим гірше для їхньої репутації. І репутації всієї ВР...

             А до этого случая, на ком кровь простых людей, ставших жертвамивседозволенности власть имущих? Пару примеров я приводил, но они Вас не заинтересовали, т.к. дело не касалось БЮТ, что еще раз говорить о чистоте Ваших помыслов.
             Чому це не зацікавився?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.07.07 | Николай Чернигов

              Re: Не нужно быть Вангой -...(л)

              GreyWraith пише:
              > Ви можете зрозуміло пояснити, що Вам так у цій моїй цитаті не подобається?

              Увы, более понятно не могу. :)

              > Я несправедливий до БЮТ?

              Вы просто, мягко говоря, избирательный какой-то.

              > Від таких проколів зі списками не застрахований ніхто, але систему характеризує саме реакція на такі НП. І реакція БЮТ до цього часу показала, що він аж ніяк не намагається добиватися справедливості, навпаки, всіляко заважає наведенню порядку...

              Идиотская реакция представителей БЮТ мною лично уже обсуждалась. Добавить нечего не могу. Хотя хрен его знает, если бы мой сотрудник позвонил мне, мягко говоря набрехал бы, и попросил подать голос в защиту: кто его знает, что сморозил бы я.

              Знаю только, что в сложившейся для БЮТ обстановке, когда каждый депутатский голос даже не на счету, а просто в дальнейший минус от 226 - такое поведение меня не удивило. При этом думаю, что если бы не было тотальной войны против Кабмина, ситуация в ВР, как и реакция БЮТ могла бы быть несколько иной.

              С другой стороны, заявление именно Тимошенко, было вполне адекватным.

              > (наприклад організацією позову до КС на НМД цілком справедливе звільнення губернатора за цей випадок). От я і зробив логічний висновок.

              Так справедливое увольнение или законное?

              "Стаття 118. Виконавчу владу в областях і районах, містах Києві та Севастополі здійснюють місцеві державні адміністрації.
              Голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України."

              Или я ошибаюсь, и было представление Кабмина на увольнение Моцного?

              > Звісно, я аж ніяк не заперечував щодо покидьків у інших фракціях...

              Ну это просто невозможно. :) А вот, если бы Вы оставались объективным на 100%, то, скорее всего, Ваше обощение "дела лозинского", должно бы иметь название не "дело бют", а "дело украинской власти".

              > І яку Ви вбачаєте різницю між "галасом" і "гласністю"? ;)

              Да, конечно. А для Вас разницы нет?

              > Дуже сподіваюся. У тому випадку хоча б смерть Олійника буде недаремною...

              Ну если Вы сомневаетесь, что народ не в состоянии "прохавать" за кого его держат, то либо Вы такого же мнения о собственном народе, как и властьпредержащие, либо... народ и вправду у нас непрошибаемо туп, а значит олийныки поделом получают от лозинских. :(

              > При всій своїй нелюбові до Богословської зауважу, що тут заперечити нічого: Тимошенко ніхто перед виборами за язика не тягнув у відповідь на цілком справедливі нарікання щодо стада лозінських, якими вже тоді смердів список БЮТ, хвалитися, що вона особисто відповідає за увесь свій список. І точно так же ніхто їй цього персонажу на 96-е місце в списку не нав'язував. Тому хай Тимошенко обтікає - в тому числі і від Богословської...

              Вы о какой ответственности? О политической или об уголовной? О первой ответственности будет судить избиратель на выборах, о второй - суд на заседании. А вот смешение их и есть "галас" и танцы на костях.

              > OK, і які тоді у цьому випадку були б шанси на цей гласний суд і реальну кару, якби, як Ви пишете, не було піднято такий неулюблений Вами галас і те, що Ви називаєте танцями на кістках?

              Не было "галасу". Было предание гласности факта в заявлении "Свободи", за что им, говоря форумным языком, респект и уважуха. А "галас" и танцы - это данная ветка на форуме.

              > І зараз ці шанси не дуже високі, навіть попри тиск Ющенка,

              Давление на суд и следствие - очередное подтверждение, что данное дело для гаранта все те же танцы.

              > - бо оборона дуже вже ешелонована... :( Тому що Ви пропонуєте? Замовкнути і не нагадувати?

              А пробовали постоять под Генпрокуратурой с плакатами? Забесплатно! И без партийной символики!

              Гражданский иск маме Олийныка "адвокаты" и "правозащитники" с Майдана составить помогли? Тоже "за спасибо"?

              Пробовали найти аналогично пострадавших, но выживших, людей и помочь им, переборов страх, сделать соответствующие заявления?

              > Тим гірше для їхньої репутації. І репутації всієї ВР...

              Но только об этом, что-то никто не говорит.

              > Чому це не зацікавився?

              Разве что, если можно считать интересом, к моиму сравнению с лозинским, депутата, который, мчась на бешеной скорости, разорвал на части человека на пешеходном переходе, реплики в стиле:

              > Ви справді не розумієте різниці між випадковим убивством за кермом, від якого, між іншим, ніякий водій, в тому числі і я, не застрахований на 100%, і між організованим полюванням на людину?

              > Ви справді вважаєте, що цей Артюшенко в "Кармагеддон" вирішив пограти?

              > Про те, що Ви писали, ніби він свідомо на машині ганявся за пішоходом, аби збити.

              http://www2.maidan.org.ua/news/download_thread.php3?bn=maidan_free&thread=1245091869&trs=-1

              Впрочем, в той теме Вы другую задачу выполняли: доказывали, что нечего обсуждать соратников Яценюка, когда есть такой лозинский в БЮТ, что еще раз говорит о истинной подоплеке Вашей активности в теме: "мочить" БЮТ. :)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.07.07 | GreyWraith

               Re: Не нужно быть Вангой -...(л)

               Николай Чернигов пише:
               Вы просто, мягко говоря, избирательный какой-то.
               Не мажу вторинний продукт тонким шаром?

               Хотя хрен его знает, если бы мой сотрудник позвонил мне, мягко говоря набрехал бы, и попросил подать голос в защиту: кто его знает, что сморозил бы я.
               А навести довідки із інших джерел? Особливо, коли версія цього співробітника виглядає настільки вже неправдоподібно...

               Знаю только, что в сложившейся для БЮТ обстановке, когда каждый депутатский голос даже не на счету, а просто в дальнейший минус от 226 - такое поведение меня не удивило.
               Добре, що Ви хоч, здається, це не виправдовуєте. Хоча справді цікаво: скільки кісток має бути покладено до фундаменту цієї рахітичної коаліції і дурної Конституції, на якій ця коаліція базується? Може, слід цій коаліції саморозпуститися, раз купи не тримається, і провести нові парламентські вибори. Може, цього разу хоч трохи лозінських зі списків викинеться - змогла ж ПРУ викинути із ВР Калашнікова...


               При этом думаю, что если бы не было тотальной войны против Кабмина, ситуация в ВР, как и реакция БЮТ могла бы быть несколько иной.

               Може, то не війна - а цілком справедлива критика великих економічних невдач уряду?

               "Стаття 118. Виконавчу владу в областях і районах, містах Києві та Севастополі здійснюють місцеві державні адміністрації.
               Голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України."

               Згоден, дурна Конституція. :( А з іншого боку - якби цей Моцний сам попався на педофілії чи тому ж убивстві, - то і тоді Президент має терпіти того негідника, бо за ним стоїть якийсь клан у ВР, що може запросто влаштувати урядову кризу, тому уряд з нього пилинки здмухує? Якась же відповідальністьі керованість мають бути...

               Ну это просто невозможно. :) А вот, если бы Вы оставались объективным на 100%, то, скорее всего, Ваше обощение "дела лозинского", должно бы иметь название не "дело бют", а "дело украинской власти".
               Є три матрьошки: справа Лозінського - справа БЮТ - справа української влади. Поки голова української влади проявляє зусилля до наведення порядку - але БЮТ справу гальмує.


               > І яку Ви вбачаєте різницю між "галасом" і "гласністю"? ;)
               Да, конечно. А для Вас разницы нет?

               Бачите і не можете пояснити? Чи велика таємниця?

               то либо Вы такого же мнения о собственном народе, как и властьпредержащие, либо... народ и вправду у нас непрошибаемо туп, а значит олийныки поделом получают от лозинских. :(
               Все буде видно на виборах. Тернопіль надихає на оптимізм, а от переобрання Черновецького у Києві - на песимізм...

               Вы о какой ответственности? О политической или об уголовной? О первой ответственности будет судить избиратель на выборах, о второй - суд на заседании. А вот смешение их и есть "галас" и танцы на костях.

               "Не узагальнюй! Відповідальності не змішуй!" Що ще? ;)

               А "галас" и танцы - это данная ветка на форуме.
               Сила БЮТ настільки велика, що для протидії їхнй інформаційній блокаді потрібні навіть і малі сили цього форуму...

               Давление на суд и следствие - очередное подтверждение, что данное дело для гаранта все те же танцы.
               Який поганий гарант: БЮТ збирався так гарно цю справу проволинити в кулуарах ГПУ, а той тисне, не дає... :)

               Гражданский иск маме Олийныка "адвокаты" и "правозащитники" с Майдана составить помогли? Тоже "за спасибо"?
               Пробовали найти аналогично пострадавших, но выживших, людей и помочь им, переборов страх, сделать соответствующие заявления?

               Судяич по тому, що тут пишеться, в цьому напрямку конкретна робота ведеться...


               > Разве что, если можно считать интересом, к моиму сравнению с лозинским, депутата, который, мчась на бешеной скорости, разорвал на части человека на пешеходном переходе, реплики в стиле:
               >
               > > Ви справді не розумієте різниці між випадковим убивством за кермом, від якого, між іншим, ніякий водій, в тому числі і я, не застрахований на 100%, і між організованим полюванням на людину?
               >
               > > Ви справді вважаєте, що цей Артюшенко в "Кармагеддон" вирішив пограти?
               >
               > > Про те, що Ви писали, ніби він свідомо на машині ганявся за пішоходом, аби збити.
               >
               > http://www2.maidan.org.ua/news/download_thread.php3?bn=maidan_free&thread=1245091869&trs=-1

               У Вас є що заперечити? У Вас є докази, що Артюшенко справді організував полювання на людину? Ви зверталися із цими доказами до прокуратури?

               что нечего обсуждать соратников Яценюка, когда есть такой лозинский в БЮТ,
               Відповім у Вашому стилі: Ви там доводили, що нема чого обговорювати Лозінського, раз у Яценюка ТАКЕ-Е-Е-Е... :) Але ж погодьтеся, що цей Рудько при всій своїй паскудності і огидності (про що я прямо написав на сайті Яценюка - хай обтікають), все ж на людей не полював ... поки що.

               что еще раз говорит о истинной подоплеке Вашей активности в теме: "мочить" БЮТ. :)
               Доки в БЮТ є такі лозінські, доки БЮТ намагається зірвати справу, доти БЮТ мочити можна і треба.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.07.07 | Николай Чернигов

                С Лозинским и БЮТ мне все ясно.(л)

                GreyWraith пише:
                > Добре, що Ви хоч, здається, це не виправдовуєте.

                Оправдывать преступления и идиотизм меня не учили. Как и смешивать в одну кучу.

                > Хоча справді цікаво: скільки кісток має бути покладено до фундаменту цієї рахітичної коаліції і дурної Конституції, на якій ця коаліція базується?

                Показательно Ваше отношение к Основному Закону Украины. Ну что ж, может так оно и есть. Теперь бы вспомнить, в угоду чему она было проголосована и кто за нее голосовал.

                > Може, слід цій коаліції саморозпуститися, раз купи не тримається, і провести нові парламентські вибори. Може, цього разу хоч трохи лозінських зі списків викинеться - змогла ж ПРУ викинути із ВР Калашнікова...

                Для начала необходимы изменения Конституции. Иначе, все будет, как и прежде.

                > Може, то не війна - а цілком справедлива критика великих економічних невдач уряду?

                Я с января 2008-го кроме "цілком справедливої критики" ничего не слышу. И ладно бы то исходило от "оппозиции".

                > Згоден, дурна Конституція. :(

                Раскажите это тому, кто променял ее введение на свой пост.

                > А з іншого боку - якби цей Моцний сам попався на педофілії чи тому ж убивстві,

                А на чем, соственно говоря, попался Моцный? На том, что ВАЮ решил попиарится? Каким боком глава ОДА к назначению ментов и прокуроров в районе?

                > Є три матрьошки: справа Лозінського - справа БЮТ - справа української влади. Поки голова української влади проявляє зусилля до наведення порядку - але БЮТ справу гальмує.

                Вы упорно смешиваете политическую и уголовную ответственность. С таким же успехом можно требовать от Президента ухода в отставку и добровольной отсидки, за назначение "олуха" Моцного на пост губернатора, за представление самого главного прокурора Медведько в ВР и за упорное пропихивание ЛуценГо на главного мента в декабре 2007-го. Или этого всего не было!?

                > Все буде видно на виборах. Тернопіль надихає на оптимізм, а от переобрання Черновецького у Києві - на песимізм...

                Это субъективно. У меня оба эти события вызывают огромный пессимизм, относительно будущего страны.

                > "Не узагальнюй! Відповідальності не змішуй!" Що ще? ;)

                И это Вы пишите после "обоснования" "матрешек"? Ну что ж обобщайте, смешивайте... "У кожного... свій шлях широкий".

                > Сила БЮТ настільки велика, що для протидії їхнй інформаційній блокаді потрібні навіть і малі сили цього форуму...

                Не преувеличивайте. Этот форум - лишь микрополигончик для отработки версий и слухов.

                > Який поганий гарант: БЮТ збирався так гарно цю справу проволинити в кулуарах ГПУ, а той тисне, не дає... :)

                Вот в этом вся суть: нах тот Закон, когда есть "политическая необходимость".

                > Судяич по тому, що тут пишеться, в цьому напрямку конкретна робота ведеться...

                Кем и что ведется-то? Ссылочку дайте, а то может пропустил чего.

                > У Вас є що заперечити? У Вас є докази, що Артюшенко справді організував полювання на людину?

                Не Артюшенко, а Атрошенко (специально для подчеркивания Вашей "зацікаленості" преступлениями депутатов "не от БЮТ"). Я писал не об "охоте на человека", а об отношении депутатов к обычным людям. И если говорить об этом, то не вижу разницы между бешеной ездой по пешеходным переходам и стрельбой по движущимся мишеням. Это просто отношение "элиты" к "быдлу". С абсолютно идентичным результатом: смертью последнего. Даже доказательства идентичные: труп без ноги.

                > Ви зверталися із цими доказами до прокуратури?

                Об этом вся пресса писала. Но Ющенко стал президентом, а Атрошенко - его губернатором на Черниговщине.

                И потом, можно подумать, что именно Вы обратились в прокуратуру по делу Лозинского.

                Эти два случая просто говорят о том, что кое-кто иногда давит на следствие и суд, а иногда "стоит на страже Конституции".

                > Відповім у Вашому стилі: Ви там доводили, що нема чого обговорювати Лозінського, раз у Яценюка ТАКЕ-Е-Е-Е... :)

                Ветка была об окружении Яценюка, а Вы, именно Вы, сделали ее веткой о Лозинском. Причем в весьма характерной форме:

                > Ви за своїми БЮТівськими убивцями стежте

                http://www2.maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_free&key=1246386385&action=view&trs=-1

                > Доки в БЮТ є такі лозінські, доки БЮТ намагається зірвати справу, доти БЮТ мочити можна і треба.

                Да, вперед! Про "шлях широкий" я уже писал.
  • 2009.07.04 | Мартинюк

   А у нас телевізор поламався

   Тому ми, не можучи отримати "істену" з ТБ-ящика, намагаємося домислити самі деякі цікаві співпадіння.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.05 | Микола Дмитренко

    Re: А у нас телевізор поламався

    Пропоную деякі деталі для опрацювання.
    - Загиблий Олійник випивав чи не випивав;
    - якщо випивав, то чим пояснити ,що в день загибелі він був тверезий;
    - для яких послуг і як часто раніше наймав Оліника Лозинський, які у них були стосунки;
    - чи можливий варіант якоїсь їхньої розборки або іншого злочину, де Олійник став свідком;
    - вбивці були на одній машині(хто тоді був за рульом), чи кожний на своїй;
    - Чи був водій автомобіля окремо, який їх возив;
    - як часто бував на Кіровоградщині Червоній;
    - які стосунки були у Червонія із Лозинським;
    - чим пояснити загибель інспектора ДАІ(самогубство не проходить),
    що це за особа, які стосунки у нього були з Лозинським;
    - якій період часу були разом убивці і чим це викликано;
    - які версії зв'язку вбивства Олійника та аварії сина А.Герман;
    - які стосунки у А.Герман із Лозинським;
    - чому в справі майже відсутні свідки
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.06 | Мартинюк

     Дійсно - питання вельми інтригуючі.

 • 2009.07.07 | Мартинюк

  Брутальна демагогія Луценка

  Начальник обласної кіровоградської міліції не відповідає за співучасть районного начальника у вбивстві? Губернатор Кіровградщини не відповідає за наругу на державним гербом і заповідник "африканського полювання" на території його області?

  Луценко: Ющенко цікавиться лише одним вбивством


  Міністр внутрішніх справ Юрій ЛУЦЕНКО наголошує, що не збирається звільняти з посади начальника ГУ МВС України у Кіровоградській області, незважаючи на вимогу Президента України Віктора ЮЩЕНКА.

  Як передає кореспондент УНІАН, про це Ю.ЛУЦЕНКО заявив сьогодні на прес-конференції у Києві.

  «Я не дискутую з Президентом, я не збираюся знімати з посади начальника Кіровоградської обласної міліції. Інакше мені б прийшлось за цей рік зняти 1317 разів начальників обласних управлінь – це саме стільки вбивств було на території України за перше півріччя цього року. У мене немає 1317 начальників обласних управлінь. У тому самому Кіровограді, керуючись логікою Президента, я мав би 56 разів цього року зняти начальника обласного управління. У мене немає 56 кандидатів на кіровоградську міліцію», - сказав Ю.ЛУЦЕНКО, зауваживши при цьому, що В.ЮЩЕНКО цікавиться лише одним вбивством.

  «Якщо йти за його логікою, то треба покарати усіх керівників при скоєнні, при смерті. То тоді треба зняти голову держадміністрації міста Києва Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО, бо нещодавно собака в центрі міста до смерті покусав дитину. Але собака - не член БЮТ, як ви розумієте, і він не цікавить Президента. Я вважаю, що політизація усіх підходів до результатів діяльності правоохоронної системи, роздача слонів і різних вироків несудового порядку, організація «братських» могил по зняттю всіх тотально, хто попав під важку руку, і політичний настрій керівника держави, є неприпустимими», - наголосив міністр.

  При цьому Ю.ЛУЦЕНКО вкотре нагадав, що свого часу «не здав» керівника ДАІ за образу «мальчика-с-пальчика» (йдеться про екс-голову Верховної Ради Арсенія ЯЦЕНЮКА - УНІАН), і не жалкує, оскільки результатом цього стало врятування тисяч життів під час наведення порядку на атвошляхах.

  «І зараз не буду робити того самого ходу, якого від мене вимагає Президент. Відповідати мають ті, хто винен. Якщо буде встановлено, що начальник райвідділу не просто був на місті злочину, але й вбив людину (а таке може бути теоретично), тоді начальник обласного управління піде зі своєї посади. Якщо начальник райвідділу був присутній при скоєнні злочину іншими – то за що має відповісти начальник обласного управління?» - зауважив Ю.ЛУЦЕНКО.

  Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 7 липня, на розширеній колегії Генеральної прокуратури Президент закликав піти у відставку керівників прокуратури і міліції Кіровоградської області.

  За словами Президента, йому не хотілося б, щоб міністр внутрішніх справ Ю.ЛУЦЕНКО дискутував про те, звільняти чи не звільняти керівника кіровоградської міліції.

  Як сказав В.ЮЩЕНКО, керівник місцевої міліції не впорався зі своїми службовими обов’язками, не зміг захистити життя людини, і те саме стосується прокурора Кіровоградської області.


  А орден Лозінському дати - забув чи що?
  Номенклатура потихеньку борзіє і втрачає відчуття реальності та міри ... Так зазвичай починаються громадянські війни - ще трохи такої клоунади і почнуться стихійні самосуди.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.07 | GreyWraith

   Re: Брутальна демагогія Луценка

   Мартинюк пише:
   Інакше мені б прийшлось за цей рік зняти 1317 разів начальників обласних управлінь – це саме стільки вбивств було на території України за перше півріччя цього року. У мене немає 1317 начальників обласних управлінь.
   Навіть якщо не звертати увагу на те, що вбивство, у якому звинувачується депутат парламенту, є саме по собі непересічним і тому перебуває на особливому обліку, у такій ініціативі є справді раціональне зерно. :) Якщо міліцейські начальники знатимуть, що кожне вбивство на тій території, за яку вони відповідальні, може коштувати їм кар'єри, то число цих самих вбивств може справді суттєво зменшитися...

   У мене немає 56 кандидатів на кіровоградську міліцію»,
   На всі 600 чи скільки там тисяч особового складу? ;) А, може, є сенс зняти одного недолугого міністра, у якого нічого нема і нічого не получається? Я думаю, що 1 кандидат якось знайдеться...

   Я вважаю, що політизація усіх підходів до результатів діяльності правоохоронної системи, роздача слонів і різних вироків несудового порядку, організація «братських» могил по зняттю всіх тотально, хто попав під важку руку, і політичний настрій керівника держави, є неприпустимими», - наголосив міністр.
   А результати діяльності правохоронної системи є припустимими? ;)

   Якщо буде встановлено, що начальник райвідділу не просто був на місті злочину, але й вбив людину (а таке може бути теоретично), тоді начальник обласного управління піде зі своєї посади. Якщо начальник райвідділу був присутній при скоєнні злочину іншими – то за що має відповісти начальник обласного управління?» - зауважив Ю.ЛУЦЕНКО.
   Луценко сам усвідомлює, що верзе: навіть якщо припустити, що районний міліцейський начальник просто стояв і спостерігав, як при ньому убивали людину, - то, це, за Луценком, нормально? Певно, пропив мізки остаточно...

   А орден Лозінському дати - забув чи що?
   Який орден? Зараз увесь БЮТ буде верещати, що ніякого ордену не було і бути не могло... ;)

   Номенклатура потихеньку борзіє і втрачає відчуття реальності та міри ... Так зазвичай починаються громадянські війни - ще трохи такої клоунади і почнуться стихійні самосуди.
   А до цього, до речі, може дійти. Он на Львівщині вже погрози були... І тоді вже навіть стримана позиція Президента не допоможе...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.07 | Д. А.

   Луценко дурником прикидується, чи є таким?


   > «Я не дискутую з Президентом, я не збираюся знімати з посади начальника Кіровоградської обласної міліції. Інакше мені б прийшлось за цей рік зняти 1317 разів начальників обласних управлінь – це саме стільки вбивств було на території України за перше півріччя цього року.

   І що, всі ці вбивства скоїли начальники районних управлінь?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.08 | omela

    Ні, він не є дурником, тільки свідомою цинічною сволотою

  • 2009.07.08 | omela

   Луценко завше був брутальним демагогом

   і до УбК, і підчас УбК, і після УбК, і підчас ПомРев, і після ПомРев.
   Просто тільки тепер, коли він скуштував влади, це помітили.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.08 | samopal

    Через те його й узяли в НУНС, нє?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.08 | GreyWraith

     Люди викидають - свині підбирають

     Щось Тимошенко стала спеціалізуватися на підборі НУНСівських відходів.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.08 | samopal

      НУНС підібрав Луценка, викинутого Іудоморозистами?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.08 | GreyWraith

       Ладно, НУНС зробив помилку - але чому і Тимошенко повторює?

       Розумні люди ж на чужих помилках учаться, чи не так? Та й зараз було більш ніж достатньо причин вигнати цього нездару - чому не зроблено?

       І Ви так нічого про Лозінського не написали. Невже отримано команду "БЮТівське сміття - під килимок!"? ;) Було б справді цікаво знати, як такі кадри опиняються серед "воїнів світла"...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.08 | samopal

        А що, Луценко вступив у БЮТ, чи став міністром за його квотою?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.09 | GreyWraith

         А чому тоді Тимошенко його досі тримає на табуретці?

         Попри всі скандали і ганьбу?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.07.09 | samopal

          Виконує коаліційні домовленості, нє?

          А щодо "рівня ганьби", то, як показують соціольогічні дослідження, тут буз сумніву лідирує Ющенко.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.09 | GreyWraith

           Коаліційні домовленості, ага...

           Там - виконую, там - не виконую, а там рибу загортали. :) Будемо згадувати Єханурова і Яценюка? ;)

           samopal пише:
           А щодо "рівня ганьби", то, як показують соціольогічні дослідження, тут буз сумніву лідирує Ющенко.
           Якщо людина дасть мавпі в лапу гранату і наслідком стане епічний фейл, то звинувачувати будуть не мавпу, а людину. :)

           Та й Тернопіль дуже добре показав всю ціну соціологічним опитуванням від БЮТ - і то ще до фейлу із Лозінським....
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.07.09 | OlalaZhm

            Re: Коаліційні домовленості, ага...

            Краще б не згадували про рейтинги після Лозінського
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.09 | samopal

             Ющенко ще визначається, чи йти в президенти Рейтингів чекає?(/)

             Президент Віктор Ющенко ще визначається щодо своєї участі у наступних виборах президента.
             Про це заявила керівник його секретаріату Віра Ульянченко в інтерв'ю "Сільським вістям", повідомляє сайт "Нашої України".


             http://www.pravda.com.ua/news/2009/7/9/98053.htm

             Та ж ніби тільки-но казав, що "ми підемо, і япереможу"? :ouch:
           • 2009.07.09 | samopal

            Re: Коаліційні домовленості, ага...

            GreyWraith пише:
            > Тернопіль дуже добре показав всю ціну соціологічним опитуванням від БЮТ
            Певно там перемогу отримала Наша Україна, в який почесаною головою є Ющенко? А не підкажете, де прогнози підтримки ЄЦя на наступних президентських і "якби вони відбулися зараз" парламентських виборах? ;)
 • 2009.07.09 | Via

  Василь Червоній закінчив школу у с. Грушки

  Поховали 6 липня :(
  Мої думки тут:
  http://viaaaa.livejournal.com/28600.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua