МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шуфрич побив Львовочкіна? (/)

07/08/2009 | Sean
Депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич ударив по обличчю свого однопартійця Сергія Льовочкіна.

Про це пише газета "Сегодня".

За інформацією видання, інцидент стався десь о 17.40 у кінотеатрі "Зоряний" біля ресторану, розташованого на першому поверсі.

У середу в "Зоряному" проходило засідання фракції Партії Регіонів. Під час засідання Віктор Янукович дорікнув Шуфричу в тім, що той не супроводжував його в цей вівторок під час перебування в Керчі, яка є його округом.

Після докорів Януковича слово взяв Шуфрич і пояснив свою відсутність тим, що попросту не знав про поїздку. "Мені нічого не повідомили. Учора зранку я блокував трибуну Ради, а з 2 до 6 години брав участь у засіданні комісії з Луценком". Поставити його до відома про поїздку Януковича в Керч, на думку Шуфрича, мав найближчий помічник Януковича Сергій Льовочкін, пише газета.

Шуфрич заявив, що Льовочкін цього не зробив, щоб попросту його підставити. У свою чергу Льовочкін висловив здивування тим, чому він має повідомляти Шуфричу про графік поїздок Януковича - уся потрібна інформація є на сайті.

Коли депутати вийшли з засідання, біля ресторану "Шуфрич обернувся і помітивши Льовочкіна, кинув йому: "Я давно тобі хотів сказати..."... і не договоривши до кінця фразу, ударив Льовочкіна кулаком в обличчя. Той відкинувся до стіни і став по ній сповзати. Бійка не вийшла, тому що підбігли регіонали, серед яких був Ельбрус Тедеев, їх розняли", - пише видання.

Шуфрич належить до протимошенківського крила Партії Регіонів, що виступає за коаліцію з БЮТ. У той же час Сергій Льовочкін разом депутатом-регіоналом Юрієм Бойком близький до глави Росукренерго Дмитра Фірташа.

Нестор Шуфрич наприкінці минулого року ударив свого бізнес-партнера екс-міністра транспорту Миколу Рудьковського. Той написав заяву в міліцію. Рік тому Шуфрич мав битися на дуелі з Валерієм Гелетеєм, начальником Управління держохорони. Але останній від дуелі, зрештою, відмовився.

****

Не ставлю в новини не лише через непевність повідомлення, але і через комічність коментаря УП. Дуель - це коли з шаблею чи з пістолем і опція - смерть, а коли інше - мордобій, він же - битовуха.

Відповіді

 • 2009.07.08 | GreyWraith

  Нюсік скіли прокачує?

  Раніше, наскільки я пам'ятаю, цей персонаж як правило сам вигрібав по самі помідори, хоча в його епічній біографії було і дубасення у п'яному вигляді дружини.

  Але не може не тішити зростання єдності рядів ПРУ. :)
 • 2009.07.08 | Адвокат ...

  Це вже повний гаплик "групі Хвіртажа"?

  Спочатку власне Хвіртажа вижарила ТЮлька в усі (хвінанзові) отвори, а тепер ї "мілий друґ" Шюсьтьрічь натовк пику Льовочькіну...

  Далі таке, або Шюсьтьрічь замінить Хама, або Нюсіка знайдуть у дуже суїцидованому стані. ;)
 • 2009.07.08 | AK

  Ось це варто почитати! (л)

  http://pravda.com.ua/news/2009/7/8/98025.htm


  Регіонали зростають прямо на очах! ;)
  Який тонкий гумор! :lol:


  – Те, що Льовочкін змінив свою "орієнтацію"... – Шуфрич явно хотів назвати свого візаві словом на букву "п", але обмежився евфемізмом. – То нехай це залишається на совісті Льовочкіна...


  ...


  – Знаєш, - звернувся Янукович до Шуфрича, - у вірменського радіо запитали: "Чи можлива любов на відстані?" На що вірменське радіо відповіло: "Можлива. Якщо довжина інструменту більша за відстань".


  ...

  – А загалом я взяв собі за правило не відповідати на те, що коментує Шуфрич. Бо це народжується не в його голові, він лише інструмент в інших руках...
  Присутні загигикали, пам’ятаючи, в якому сенсі Янукович щойно вживав слово "інструмент". Шуфрич був порівняний з тим самим місцем, яким, за словами живого класика, "чоловіки переважно гордяться".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua