МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Уряд шахрує із виплатами пенсій чорнобильцям

07/09/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Уряд намагається на чорнобильцях зекономити бюджетні гроші. Про це повідомив у коментарі сайту RAZOM народний депутат, член політради «Нашої України» Микола Кульчинський.

«Уряд шахрує із виплатами пенсій чорнобильцям. Відповідно до закону про осіб, котрі постраждали під час Чорнобильської аварії, чорнобильці, залежно від групи, повинні отримувати шість, вісім чи десять мінімальних пенсій», - розповідає депутат.

«Уряд займається шахрайством, виплачуючи їм мінімальну пенсію за віком, виходячи з 19 гривень. Це абсолютно хамське ставлення до людей», - наголосив Кульчинський.

«Ми пережили велику трагедію. Питання пенсійного забезпечення, захисту цих людей мали б бути пріоритетними для України. Державна машина мусить чітко і злагоджено працювати, щоб люди, які брали участь у ліквідації аварії, люди, які в навколишніх селах постраждали від радіації, були під особливим пильним наглядом державних інституцій. Це і охорона здоров’я, і пенсійне забезпечення, і харчування. Все, як це робила Японія для своїх людей, які постраждали від атомних бомб Хіросіми і Нагасакі», - вважає нардеп.

«У нас були й парламентські слухання на цю тему, але такого пріоритетного відношення до цієї групи людей так на сьогоднішній день і не виробилося. На них не можна економити, треба намагатися забезпечити всі їхні права», - підкреслив Кульчинський.

Відповіді

 • 2009.07.09 | Володимир

  Re: Уряд шахрує із виплатами пенсій чорнобильцям

  В песійному мого міста мені чемно пояснили, що ти пенсіонер за віком і статус постраждалого не маєш!
 • 2009.07.10 | Тарас Токар

  Це вже занадто!!!

 • 2009.07.10 | Taras-ods

  Юля уперед! (с) подітий десь Сашко з вартиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua