МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ФСБ заарештувало в Осетії українських туристів

07/12/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Минулої п'ятниці у Північній Осетії прикордонники затримали групу громадян України, у яких не було дозволу на перебування на території республіки.

Про це РИА Новости повідомив у неділю співробітник прес-служби погрануправління ФСБ Росії з Північної Осетії.


За словами співрозмовника, близько десяти українців було затримано на одній з гірських туристичних баз республіки, розташованих на території прикордонного із Грузією Ірафського району Північної Осетії, під час перевірки прикордонниками й співробітниками міграційної служби порядку перебування іноземних громадян на прикордонній території.

"У результаті перевірки було встановлено незаконне перебування на одній з туристичних баз громадян України, які у встановлений термін не зареєструвалися в територіальному підрозділі УФМС з Ірафського району. Спеціальний дозвіл на перебування на території Республіки у них також був відсутній", - сказав він.

У прес-службі уточнили, що затримані громадяни за порушення перебування на території Росії будуть притягнуті до адміністративної відповідальності і кожен з них заплатить штраф.

"У цей час прикордонним управлінням ФСБ Росії у взаємодії з іншими правоохоронними органами республіки вживаються вичерпні заходи щодо забезпечення безпеки на прикордонних територіях Північної Осетії", - сказав співрозмовник.

Постановою уряду РФ у 1992 році Північна Осетія, ставши прикордонною з Грузією за винятком аеропорту "Владикавказ" і міст Владикавказ, Беслан, Алагіра й Ардон, стала належати до категорії територій РФ із регламентованим відвідуванням.

Це означає, що іноземні громадяни зобов'язані одержувати спеціальний дозвіл на перебування на території республіки. У тому випадку, якщо йдеться про перебування іноземних громадян у прикордонній зоні, їм необхідно одержати спеціальну перепустку.

Відповіді

 • 2009.07.12 | УКРАИНЕЦ ДОНА

  Re: ФСБ заарештувало в Осетії українських туристів

  В апреле 2009 года, в Ростове на Дону, был закрыт сайт "Украинское Слово России". Сайт молодых украинцев Дона, писавших о политике, культуре Украины. Против донских украинцев были применены реперессивные меры. Теперь, ФСБ арестовало украинцев Осетии. На наших глазах происходит антиукраинская политика. МИДу Украины пора принять жесткие меры!

  Олег Харченко
  Белгород.
  Россия


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua