МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Біснуваті з МП пораділи смерти українця (/)

07/15/2009 | Sean
http://blogs.pravda.com.ua/authors/medvedev/4a5dd357915b2/

Є такий біснуватий москвофіл Вася Анісімов, який рахується прес-секретарем УПЦ Московського Патріархату. Саме рахується, бо де-факто цієї функції він не виконує. Більше того, в Лаврі його давно хочуть звільнити, але не можуть, бо автономія УПЦ МП в МП ще не знайшла настільки далеко, щоб тут дозволили собі вручити "вовчий квиток" людині, яка має "кришу" в самій Москві.

Коли ще 6 липня Вася забув з'їсти лимон, перед тим, як прокоментувати газеті "Сегодня" смерть Василя Червонія, я промовчав.

А сьогодні на мейл один мій знайомий москвофан з газети "Сегодня" прислав відгук ще одного біснуватого побороника східнослов'янської єдності жириновствуючого протодиякона Кураєва, якого минулого року Василь Горбаль возив містами та селами України з його мракобісними проповідями. Кураєв так само як і Вася Анісімов не приховує свого задоволення від трагічної смерті, яка спіткала Василя Червонія.

Чому псевдохристияни Кураєв та Анісімов так щиро радіють смерті Червонія? Та тільки тому, що він був щирим симпатиком УПЦ Київського Патріархату та справжнім українським патріотом. Тому, що він був проти візиту до України російського Патріарха Кирила.

І Кураєв, і Анісімов, і Кирило, звичайно, мають право на своє ставленя до покійного Червонія, але якими ж треба бути людоненависниками, щоб так радіти смерті людини?

Відповіді

 • 2009.07.15 | GreyWraith

  Коли сюди приїжджав із візитом Іван-Павло II...

  ... то ця публіка молилася за катастрофу літака. :) І взагалі кумедними із огляду на смертний гріх під назвою "гординя" є їхні потуги знати Божі промисли.
 • 2009.07.15 | Via

  Самі вбили - самі і радіють :(

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.15 | Bogun

   Re: Самі вбили - самі і радіють :(

   Так вони ж не християни, вони московскіє православниє. Що ж Ви від них хочете?
 • 2009.07.15 | Наталка

  Друзі, вихід один-агітувати за перехід віруючих у ПЦКП.

  Як позбутися цієї сатани в Україні? Я є греко-католиком, я вірю, що в Україні буде одна помісна церква. Один Бог, одна Україна.

  Розповсюджувати літературу, агітувати молодь в вишах, клеїти листівки і т.д. Закликати віруючих ПЦ МП переходити в до ПЦ КП.

  Більше того, варто щось починати робити з Почаєвом. Є ж там інші церкви окрім МП? Можливо є й якісь духовні працівникик з КП? Вони ж повинні бути зацікавлені вичистити усю ту НЕЧИСТЬ з нашої Почаївської Лаври! Як це можна реально почати робити? Давайте подумаємо. Для цього потрібна церква КП в Почаєві. Можливо для початку - каплиця? Наш порятунок - в наших руках. Я та багато моїх друзів готові допомогти.

  Доречі, недавно Свобода звернулася до уряду з вимогою перестати дурити людей, а офіційно переєструвати УПЦ МП в Україні на її правдиву назву, яка б не обдурювала віруючих - РПЦ. Можливо варто всім правим партіям та організаціям разом виступити з такого типу заявою та поширити її поміж людей?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua