МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Російське ноу-хау: де знайти призовників(л)

07/24/2009 | Koala
http://abkhazeti.info/press/1248379078.php
Часть похищенных вчера российскими оккупантами у административной границы сел Отобая и Орсантия Гальского района Абхазии пассажиров микроавтобуса освобождена.
Им передали российские паспорта и ознакомили с новыми правилами, установленными российским оккупационным режимом.
Часть похищенных к этому времени еще удерживаются, так как оказались в списке призывников, и «придется служить в армии».
---------
І як вони розраховують воювати з такою армією?

Відповіді

 • 2009.07.24 | igorg

  О! Це стара практика, ще з часів Чингіз-Хана

  Батько Червоної Армії Троцький також не гнушався людським матеріалом. Йому були потрібні людські одиниці, а далі застосовуючи певну методу він з них робив боєздатні частини. Перше - винищення осіб здатних опиратися (офіцерів, командирів, лідерів). Друге - призначення власних командирів що не мали жалю. Третє - загороджувальні загони. Четверте - сім'ї солдатів в якості заложників. Приблизно така тактика збереглася й до сьогодні. "Чурку" ствалять серед правільних русскіх парнєй і нікуди він не дінеться.
  Але Ви правильно ідентифікували проблему Путіна - відсутність людей. В цьому сенсі Україна є діже ласим шматком.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.24 | Odesa

   Re: О! Це стара практика, ще з часів Чингіз-Хана

   igorg пише:

   > Але Ви правильно ідентифікували проблему Путіна - відсутність людей. В цьому сенсі Україна є діже ласим шматком.

   Гадаю все ж, що якщо Путін сюди поткнеться, то людей в нього стане не більше, як він гадає, а менше.
  • 2009.07.24 | Мартинюк

   Більшість лемків у віці від 16 до 55 років загинули на Дуклі

   Коли ЧА вступила у ці райони , які зараз належать Польщі, було проведено стандартну акцію "винищення ненадійних кулями німців" - лемки, які тоді не пішли в УПА були масов мобілізовані і кинуті без зброї і обмундирування на штурм нім5ецьких дотів на карпатському перевалі Дукля. Очевидці описують що тоді всі схили Дуклі були вкрити тілами полеглих у характерних лемківських кожушках ...
   Приблизно так само зробив мясник Ватутін коли переправлявся черз Дніпро - у цій ріці втопили сотні тисяч безбройних, необмундированих і навіть іноді , попри пізню осінь, босих "призовників" з Лівобержної України. Їхня вина полягала в тому що вони могли рік-другий побачити лад трохи інший від сталінського.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua