МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полтавський міськвиконком заборонив... співати

07/28/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомили Новинам Полтавщини у відділі громадської безпеки та взаємодії з правоохоронними органами полтавського міськвиконкому, вони не дають дозволу на проведення акустичного концерту на Соборному майдані, бо це історичне місце. Як пояснили, у Полтаві є всього два місця, де можна проводити подібні заходи: на Майдані Незалежності і перед театром ім. Гоголя. У свою чергу організатори концерту на підтримку встановлення пам’ятника гетьману Івану Мазепі говорять, що концерт відміняти не будуть. Натомість радять на концерт прийти трохи раніше – побоюються, що музикантам можуть перешкоджати.

"Ми знали, що нам намагатимуться перешкоджати, так само як перешкоджали роботам по підготовці до встановлення пам'ятника. Для нас це не є несподіванкою. Нам добре відомо, що міськвиконком забороняє усе що пов'язано з пам'ятником Мазепі. От тільки музиканти - це не ті люди, яким можна заборонити співати і висловлювати свою громадянську позицію. Сьогодні ми маємо намір прийти на Соборний майдан щоб заспівати свої пісні. Ми вільні люди і вважаємо що можемо співати де завгодно і коли завгодно", - говорить лідер гурту "Бавовна" Олексій Логвінов.

Початок заходу - сьогодні, 28 липня 2009 р. о 18.00.

Місце проведення - Полтава, Соборний майдан

Заплановані виступи гуртів "Бавовна", "Нове Покоління", "Майор Пронін", Арахнофобія", "Трансформер" і "Контрабас".

Джерело: ОКІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

 • 2009.07.28 | Рудий

  "Демократія" від БЮТ...

 • 2009.07.28 | Адвокат ...

  Намана. Тюлєбан,-- марширт!

  Скоро тей Мтюковський галушки заборонить. Велить тіко "пільмєні" ліпити...
 • 2009.07.28 | Микола Гудкович

  За кого «спевать»? За Мазепу, предателя?!

  Да у кого только рука поднялась такое устроить! Нет того, чтобы Петру Первому еще один памятник поставить, или Кочубею. Так нет, иуде поганому, Ваньке-отступнику анафемскому!

  Порвать челобитную и холопов дурных канчуками со двора гнать!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua