МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мешканці Севастополя вимагають від ЧФ Росії 7 мільйонів

08/21/2009 | Майдан-ІНФОРМ
20 серпня, обмануті військовими будівельниками Чорноморського флоту Росії мешканці Севастополя провели пікет біля стін Генерального консульства РФ в Сімферополі. Вони також спробували передати президенту, прем'єру та генеральному прокурору Росії звернення із проханням про захист.

192 севастопольці чотири роки тому передали Будівельному управлінню Чорноморському флоту Міністерства оборони Росії від 30 до 60 тисяч доларів. За договором, люди повинні були два роки тому в’їхати у нові квартири чотирьох будинків на вулиці Кесаєва у Севастополі. Втім, російські військові будівельники не виконали своїх зобов’язань. Із нового року будівництво житла було заморожене, а Будівельне управління ЧФ Росії – ліквідоване.

Пікетувальники близько години стояли під стінами генконсульства РФ. Олександр Добровольський, який очолював акцію протесту, розповів, що вони повірили будівельникам тому, що за ними стояли російські військові. Кілька разів обдурені інвестори намагалися зустрітися з командувачем ЧФ Росії, віце-адміралом Олександром Клецковим, але той відмовляється від зустрічей.

Цього разу пікетувальників прийняв комендант Генконсульства, який не назвався, за його словами, з міркувань безпеки. Він доповів генеральному консулу про пікетувальників, але той спілкуватися із севастопольцями, частина яких є російськими громадянами, відмовився. Також він відмовився прийняти лист до російського керівництва. Пікетувальника кажуть, що не очікували такого холодного прийому, та обіцяють продовжити акції протесту, щоб повернути свої гроші.

В листі, який так і не потрапив до Дмитра Мєдвєдєва та Володимира Путіна, представники ініціативної групи обманутих інвесторів просили "відновити справедливість стосовно постраждалих севастопольців, щоб близько двохсот родин нарешті змогли найближчим часом в’їхати у свої помешкання". За словами Добровольського, на це потрібно до 7 мільйонів гривень. "Смішна для Росії та її честі сума", – відзначив пікетувальник.

Відповіді

  • 2009.08.21 | Игорь

    Честь России?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua