МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Приватизувати і відкрити військову оборону України

09/17/2009 | hrcvt
Перспектива і строки російського нападу на Україну залишається непевною. Державне управління в Україні залишається нестабільним і буде, мабуть, напередодні і після лютого-2010 погіршуватися.

Я не спеціаліст, але мабуть же сотня-друга якісних ракет на кордоні може затримати агресора. Якісь міни, які місцеві жителі можуть самі активізувати, побачивши підозрілий рух, і т.п.

Стратегія може включати такі штуки:

1) Прикордонні регіони наймають світові військові фірми для організації оборони своїх районів.

2) Або як мінімум якісь воєнно-консультаційні фірми дають консультації.

3) Все це широко піариться, щоб світ (а) бачив, що українці не безсилі, (б) що небезпека реальна. "Таке-то село в Харківській чи Луганській області готово до оборони."

Щось таке.

Відповіді

  • 2009.09.17 | zmej_gorynych

    Re: Приватизувати і відкрити військову оборону України

    hrcvt пише:

    [dd]

    > Я не спеціаліст, але мабуть же сотня-друга якісних ракет на кордоні може затримати агресора. Якісь міни, які місцеві жителі можуть самі активізувати, побачивши підозрілий рух, і т.п.
    >

    Ходять чутки, що основною головною біллю та чиряками на сраках генералів з Генштабу ЗС Росії (ті, хто безпосередньо розробляють військові плани. В даному випадку плани агресії проти України) є наші "Оси" та "Буки". Котрі при вмілому застосуванні здатні викосити чи не всю фронтову авіацію агресора. А сучасний більш-менш крупний військовий конфлікт без підтримки авіації елементарно не можливий.

    > Стратегія може включати такі штуки:
    >
    > 1) Прикордонні регіони наймають світові військові фірми для організації оборони своїх районів.
    >

    Ви знаєте скільки коштуватиме найняти, наприклад, Blackwater, або Іноземний Легіон? :sol:
    Лишіться того ровера, пане. Не потягнете фінансово.

    > 2) Або як мінімум якісь воєнно-консультаційні фірми дають консультації.
    >

    Нах консультації, котрі не впливатимуть на жодне рішення правлячої бляеліти?

    > 3) Все це широко піариться, щоб світ (а) бачив, що українці не безсилі, (б) що небезпека реальна. "Таке-то село в Харківській чи Луганській області готово до оборони."
    >

    Ви можете самі набагато краще посприяти цій справі.
    Візміть організуйте якийсь місцевий загін самооборони і виступіть по місцевому радіо/ТВ, організуйте свій сайт і заявіть про себе.
    Сотня-друга, а далі й тисячі отаких груп якраз і створять потрібне враження :sol:

    > Щось таке.

    Щось отаке.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.18 | hrcvt

      Re: Приватизувати і відкрити військову оборону України

      zmej_gorynych пише:
      > Ходять чутки, що основною головною біллю та чиряками на сраках генералів з Генштабу ЗС Росії (ті, хто безпосередньо розробляють військові плани. В даному випадку плани агресії проти України) є наші "Оси" та "Буки". Котрі при вмілому застосуванні здатні викосити чи не всю фронтову авіацію агресора. А сучасний більш-менш крупний військовий конфлікт без підтримки авіації елементарно не можливий.


      Ну це банальщина ніби. Проблема в тому, чи вистачить в Україні централізованого керівництва, щоб ці оси і буки грамотно застосувати. А пропозиція в тому, щоб зробити принаймні паралельні структури.


      > Ви знаєте скільки коштуватиме найняти, наприклад, Blackwater, або Іноземний Легіон? :sol:

      Не знаю. А скільки?



      > Візміть організуйте якийсь місцевий загін самооборони

      В мене, на жаль, нема здібностей і ресурсів, щоб організувати такий загін.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.18 | Tschislin

        Ви марите?

        Такі воєнізовані формування є незаконними і жодна держава (в тому числі - і наша), не буде їх терпіти. Щоб ці формування стали законними, треба прийняти відповідні закони (на кшталт Кайтселійту в Естонії), а тут ми знову приходимо до причини, через яку виникла ця ідея теріторіальної самооборони - непатріотичність вищого законодавчого органу.

        Далі, якщо закон все ж буде прийнятий, то де гарантії, що ці формування захищатимуть державу, а не приватні інтереси місцефих князьків-феодалів типу Лозінського? Чи ще гірше, виступлять у якості добровільних помічників агресора?

        Для оборони (і для нападу теж) потрібна не стільки зброя, як люди, які морально готові пустити цю зброю в хід. В іншому випадку буде таж сама пісня що в радянців 41-го чи у чехів 38-го, 39-го і 68-го.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".