МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Неволя гірше смерті

10/25/2009 | Via
Читаю дописи на форумах - багато людей хвилюються, що якщо Тягнибок стане президентом, Україна опиниться у міжнародній ізоляції. І економіка тих дописувачів дуже турбує - як вона тоді розвинеться.

Одночасно читаю нотатки з тюрем - де хлопець розповідає, як наглядачі забивають ногами чоловіка за спробу підняти яблуко з трави під деревом у тюремному дворику, а у тюремній лікарні водять хворих на огляд, де по дорозі наказують переступати через труп, що лежить поперек коридору.

І вчора таки випадково потрапила на Майдан - куди звезли з усієї України обіцяних сто тисяч прихильників Юлі.
Із сумом в душі побачила на обличчах людей і байдужість, і "без надії сподіваюсь", і втому та розуміння власного безсилля.

А трошки раніше - була на зборах, де палко дискутували, що варто міняти - саму систему влади, чи людей у владі. І що таке "революція" - чи може вона бути мирною, безкоровною, але щоб змінила суспільний устрій.

І вже наостанок дня - мала розмову з однодумцем щодо того, чи є взагалі різниця, хто стане Президентом. Моя думка - ми можемо взагалі втратити державність у цій борні, думка опонента - що поруйнується економіка і припиниться постачання імпорту продовольства, тобто все те ж саме побивання щодо не-розвитку економіки і острах міжнародної ізоляції.

У висновку - я вкотре стверджуюся у думці, що Україна стала величезною тюрмою, з надзвичайно жорстокими нелюдськими законами і шаленими податками, з розумінням людей того, що вони ніяк не захищені від сваволі влади, але готових і надалі терпіти це нелюдське знущання над собою заради збереження держави. Держави з яким завгодно суспільним устроєм - хай тюрма, але своя, хай наглядачі калічать - але свої, хай баланда на обід - але дають, хай немає свого майна - але бодай хатинка-хрущовка, ще й дітям буде як камера у тюрмі.

То це я власне до того пишу, що просто не уявляю , що ще може стати гірше у тюрмі під назвою "Незалежна держава Україна" - почнуть стріляти в тих, хто посміє виходити на вулицю? Чи змусять і на волі на вулицях переступати через трупи померлих без баланди?

Не знають люди відповіді на це питання. І страшенно стурбовані при цьому, що тюрму поруйнують іззовні. І одночасно волаює дехто, що "заграніца нам допоможе" - пишуть листи до міднародних інстанцій про порушення прав давно безправних.
І все одно підуть проголосують за тюремщиків - які обіцяють баланду і "надати право подавати заяву в суд" (це Юля таке вчора пообіцяла). Проголосують - бо позаду триста років рабства - і ще не отямилися. І добре знають, що буває з тими, хто виступає проти влади - для старих бабусь обрати не-владноможця є ЧИН, якщо одна з ста то зробить - вона героїня.

І ще у висновку - Україна нині одна з останніх тюрем комуністичного режиму. Країна, у якій міліція не підпорядкована нікому - і стала бандою для залякування населення, яке вже давно звикло до цього. А у владі комуняки свіжішого розливу "розвинули економіку" самі для себе - заморочивши думаючим дітям голови тим, що той "розвиток" може припинитися.

Я впевнена, що Ющенко залишиться на другий срок - бо у нього армія і владу просто так не віддають, що є правильно. Але проголосую за Тягнибока - виключно із міркувань, що гірше все одно не буде, мені байдуже, хто керує тюрмою, і мені байдуже - чи вціліють стіни тюрми.

А от повстання рабів під проводом Спартака може і вдасться. Хоча і фінал того повстання відомий. Але мені - байдуже і фінал, неволя гірше смерті.

Відповіді

  • 2009.10.25 | Ukrpatriot(patriot)

    Я не хвилююся, бо не стане

    Via пише:

    > А от повстання рабів під проводом Спартака може і вдасться. Хоча і фінал того повстання відомий. Але мені - байдуже і фінал, неволя гірше смерті.

    Тільки Тягнибок - це не Спартак. А за поглядами в економіці комуніст, то для чого нам замість одного комуніста іншого?
  • 2009.10.25 | Мартинюк

    Це не повстання рабів під проводом Спартака

    Це переганяння рабів під проводом талановитого наглядача з одного каземату в інший...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.25 | Via

      Оптимістичненько :)

      Тобто шансів зробити не-тюрму немає взагалі? :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.25 | Мартинюк

        Є - головне не сидіти на місці

        Навіть голосувати за Тягнибока це вже краще аніж не голосувати за нікого.

        А згалом Україні потрібна якась політична течія, яка може поєднувати розум і здатність до рішучих дій. Бо в нас чомусь ці дві політичні цноти гуляють самі по собі, далеко одна від одної.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.25 | Via

          Розум і ворушіння - це два різні стани

          Ті, хто думають - ворушитися нехочуть, ті, хто ворушаться - не встигають думати.
          У Свободі бачу і думаючі тили - і активний авангард. Тому на них і сподіваюся.
          Боятися мені нічого, давно перебоялася. Не буде по-моєму - відірвусь по повній програмі.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.10.25 | Isoлято

            Пані має рацію? А може, кулемета?

            Що значить - "відірвусь по повній програмі"?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.10.25 | Via

              Про це я написала у коментарях (л)

              У своєму ЖЖ, де виклала ці нотатки, багато хто про те саме питав:
              http://viaaaa.livejournal.com/32991.html?view=152287#t152287
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.10.25 | Isoлято

                Прочитав і зрозумів, що - НЕ МАЄТЕ...

                ...а отже, і результати у Вас будуть більш ніж скромні. Ніабальстяйцєсь.

                До речі, як і щодо того, начебто "амазонкам у тюрмі трошки легше". В СССРі в 30-40-ві роки в тюрмах була повна емансипація (хоч в'язнів різної статі й тримали окремо).
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.10.25 | Via

                  Ото хіба що за рівні умови у тюрмах я не боролася

                  Отам і поемансіпую :(
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.10.25 | Mykola_2007

                    Якось сумно у Вас виходить. А нмд. це вже не правильно.

                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.10.25 | Via

                      Я маю порадіти : "В нас буде новий тюремщик"?

                      То буде правильно? Можна й так - влаштувати на Майдані якесь шоу - навчати ботати по фені, варити чифир, робити заточки - все, що знадобиться у тюрмі :(
                      І буду це робити весело, зі смішками - Вчиться, діточки, бо скоро вас всіх пересадять, що курчат - а ви ж бо вже навчені панятіям. Тіко Юля тепер панятія українськми законами назве - то їй на Лукьянівці у камері таке на думку спало :(
                      Країна зеків у владі - і майбутніх зеків у квартирах :( І це - СТРАШНО!
          • 2009.10.25 | Ukrpatriot(patriot)

            нема там думаючих

        • 2009.10.25 | Sych

          Що за двоємисліє?

          Спочатку ви пишете, що [влада Тягнибока, чи когось іншого] - "Це переганяння рабів під проводом талановитого наглядача з одного каземату в інший..." а в наступному дописі вже "Навіть голосувати за Тягнибока це вже краще аніж не голосувати за нікого."

          Нііічьо ніпанімаю! Може поясните?

          А, щодо "розуму та здатності до рішучих дій". Виглядає вас більше пре від маньоврів, ніж від досягнення якоїсь мети, так?
    • 2009.10.25 | Боровик

      Знімаю капелюха за влучний вислів (-)

  • 2009.10.25 | Mykola_2007

    Re: Неволя гірше смерті

    >Читаю дописи на форумах - багато людей хвилюються, що якщо Тягнибок >стане президентом, Україна опиниться у міжнародній ізоляції. І >економіка тих дописувачів дуже турбує - як вона тоді розвинеться.

    Не опиниться. Існуючі приклади лише підтверджують, найбільш кричущщі, це Піночет і Франко, які попри свою діяльність так і не отримали якоїсь протидії від США. Північна Корея і Куба це скоріш рудимент Радянського періоду, ніж серьёзний приклад ізоляції. Пакистан та Індія зробили собі ядерну зброю, але крім невеличкої нервової реакції Заходу так нічого і не отримали. А тепер всі з цим змирилися, більш того допомогають грошима, щоб перемогти талібів, яким до такої зброї рости і рости. Ну і Китай... велика країна з найбільшою армією, яка не приховує свого негативного ставлення до США, є одним з найбільших її партнерів, та кредиторів.

    >У висновку - я вкотре стверджуюся у думці, що Україна стала >величезною тюрмою, з надзвичайно жорстокими нелюдськими законами і >шаленими податками, з розумінням людей того, що вони ніяк не захищені >від сваволі влади, але готових і надалі терпіти це нелюдське знущання >над собою заради збереження держави.

    Тюрма передбачає хоч якійсь порядок. У нас грабують всі і всих. Можна сказати що Тимошенко не платить налоги зі своїх доходів, але апсолютна більшість людей робить так само (хоч і вимушено), бо зарплати в конвертах це фактично крадіжка з бюджету. Але влада закриває на це очі роблячи народ своїм невільним співучасником, більш того роблячи все щоб саме так і було. Це не тюрма це анархія з криміналітетом у якості паханів.

    >Я впевнена, що Ющенко залишиться на другий срок - бо у нього армія і >владу просто так не віддають, що є правильно.

    Щиро сумніваюсь. Ющенко багато разів міг опираючись на армію зміцнити свою владу. Він двіччі розганяв Раду і двіччі був спротив, який міг перерости у щось більше. Але він не пішов на це не пішов навіть тоді коли мав повну повноту влади, а саме під час першого року свого правління, і добровільно віддав повоноваження.

    >А от повстання рабів під проводом Спартака може і вдасться. Хоча і >фінал того повстання відомий. Але мені - байдуже і фінал, неволя >гірше смерті.

    Майдан показав, що у людей є не лише бажання змін, а й бажання щось для цього робити. Бажання змін залишилось, а от "мирні акції протесту" вже набили аскомину, та довели свою неефективність (чи малоефективність). А от у що це бажання вильється покаже час.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.25 | Via

      Мені дуже прикро - але я знаю, у що це виллється

      І дуже того б не хотілося. Тому і написала цю статтю - або влада буде в українців по-хорошому, або по-поганому. А яке те "погане" - загальновідомо :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.25 | Ukrpatriot(patriot)

        Або влада буде у нормальних

        і адекватних.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.25 | Sean

          амінь

      • 2009.10.25 | Sean

        Re: Мені дуже прикро - але я знаю, у що це виллється

        Via пише:
        > І дуже того б не хотілося. Тому і написала цю статтю - або влада буде в українців по-хорошому, або по-поганому.
        вона і так в українців. Просто у таких українців
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.25 | Via

          Та українців там - мізер

          Те, що вони нині у владі всі у вишиванках - най вас не обдурює :(
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.10.25 | Sean

            та де ж мізер? Просто такі хрінові українці

            хоча і вважають себе, трясця їм, "елітою". Ви знаєте моє нації, я знаю я знаю Ваше.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.10.25 | Mykola_2007

              Думаю, тих хто вважає себе українцем там дійсно мало

              Якщо конкретно брати білоруса Януковича та офіційно напів-латишку Тимошенко, у мене є у цьому великі сумніви. Вони актори які грають, навіть мову вивчили щоб у роль вжитися, але то не українці. І підбирають вони собі у команду таких же "українців".
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.10.25 | Sean

                думаю що вважають

                у них просто малоросійське розуміння того українства.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.10.26 | Mykola_2007

                  Ну наш їх так принижувати. Вони важають малоросами виборців

                  то так. Малороси хоч мову знали з дитинства, а ці вивчили лише тоді коли настала необхідність. Коли в Україні визначали Голодомор Янукович поїхав до рідного села свого батька у Білорусію. Нестор Шуфрич недавно заявив що він "русин".

                  В Російській імперії можновладцям не модно було ототожнювати себе з місцевим народом, тому виводили свої родословні із закордону(німецькі або скандинавські корені), і розмовляли між собою французькою. Те що Тимошенко взяла деяких малоросів собі на службу не означає, що вона вважає себе такою, скоріш навпаки, вона наслідує традиції Російської імперії.
            • 2009.10.25 | Ukrpatriot(patriot)

              слушна думка

              до речі, в історії було багато таких прикладів, коли такі українці були набагато гірші за неукраїнців. Прикладів позитивних "неукраїнців" багато. Вільгельм Габсбург, Андрей Шептицький, Автангеїл Кримський, Сергій Параджанов.
    • 2009.10.25 | Ukrpatriot(patriot)

      Re: Неволя гірше смерті

      Mykola_2007 пише:
      >
      > Не опиниться. Існуючі приклади лише підтверджують, найбільш кричущщі, це Піночет і Франко, які попри свою діяльність так і не отримали якоїсь протидії від США.

      Бо США Піночета поставили. А Тягнибока ні. Франко - це взагалі зовсім інша історія.

      > Північна Корея і Куба це скоріш рудимент Радянського періоду, ніж серьёзний приклад ізоляції.

      Це якраз серйозний приклад ізоляції

      > Пакистан та Індія зробили собі ядерну зброю, але крім невеличкої нервової реакції Заходу так нічого і не отримали. А тепер всі з цим змирилися, більш того допомогають грошима, щоб перемогти талібів, яким до такої зброї рости і рости.

      Угу, а коли виникає загроза що таліби можуть захопити пакистанський арсенал яд. зброї серйозно розглядають можливість повітряного удару по самому пакистану. Що можуть зробити і за скільки часу США показали в Іраку.

      >Ну і Китай... велика країна з найбільшою армією, яка не приховує свого негативного ставлення до США, є одним з найбільших її партнерів, та кредиторів.
      >
      Щось особливо не помічено ворожнечі. Найбільша - не значить найбоєздатніша.

      > Тюрма передбачає хоч якійсь порядок. У нас грабують всі і всих. Можна сказати що Тимошенко не платить налоги зі своїх доходів, але апсолютна більшість людей робить так само (хоч і вимушено), бо зарплати в конвертах це фактично крадіжка з бюджету. Але влада закриває на це очі роблячи народ своїм невільним співучасником, більш того роблячи все щоб саме так і було. Це не тюрма це анархія з криміналітетом у якості паханів.
      >
      А свобода у своїй економічній програмі, махровим комунізмом практично пропонує законсервувати цю ситуацію.

      > Щиро сумніваюсь. Ющенко багато разів міг опираючись на армію зміцнити свою владу. Він двіччі розганяв Раду і двіччі був спротив, який міг перерости у щось більше. Але він не пішов на це не пішов навіть тоді коли мав повну повноту влади, а саме під час першого року свого правління, і добровільно віддав повоноваження.
      >
      Тому що Ющенко думає головою, і все ж таки трохи став демократом. Слава Богу його не перекриває, як деяких свободівців.

      >
      > Майдан показав, що у людей є не лише бажання змін, а й бажання щось для цього робити. Бажання змін залишилось, а от "мирні акції протесту" вже набили аскомину, та довели свою неефективність (чи малоефективність). А от у що це бажання вильється покаже час.

      Думаю, що українці достатньо розумні, щоб це не виливалося в революції. Інакше треба буде брати автомата і вчасно зупиняти революціонерів. Щоб не повторився 1917.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.25 | Via

        То ви за Ющенка-демократа-українця?

        "Тому що Ющенко думає головою, і все ж таки трохи став демократом. Слава Богу його не перекриває, як деяких свободівців."

        Ну то й добре - голосуйте. Він все одно залишається на другий строк - чи й не новина, з чого б то раптом стрілятися?
        Я вже казала - тоді просто ще 5 років буде нічія, ще побалакаємо.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.25 | Ukrpatriot(patriot)

          Ні, я не за Ющенка, я за іншого кандидата

      • 2009.10.25 | Mykola_2007

        Re: Неволя гірше смерті

        >Бо США Піночета поставили. А Тягнибока ні. Франко - це взагалі зовсім інша історія.

        Тягнибок це реальна противага Росії в регіоні, і підтримати його, хочаб не явно, США будуть змушені.

        >Це якраз серйозний приклад ізоляції

        Ні, бо це зовсім інша історія. Якби Куба та Північна Корея вели себе більш адекватно, то думаю США все б "пробачило".

        >Щось особливо не помічено ворожнечі. Найбільша - не значить найбоєздатніша.

        Критика Китаю за Тибет, та права людини... позиція по Югославії, та Косово. Демонстративні Американські навчання білья Тайваню, та бажання Китаю вирішити цю проблему силою. Україні до подібних недружніх стоунків рости і рости, навіть якщо Тягнибок стане президентом,при тому що США не є ворогом для "Свободи".

        >А свобода у своїй економічній програмі, махровим комунізмом практично пропонує законсервувати цю ситуацію.

        Сильна, горда нація буде лише тоді, коли буде забезпечений нормальним рівнем життя кожен її представник, точніше той який працює, і це не комунізм, а цілком реальний соціалізм, який у Швеції, Норвегії та Фінляндії. Саме потужній середній клас і забезпечить розвиток галузей. До того ж в економічний программі ставиться наголос на впровадженні енергетичної незалежності для країни, з приорітетом на власні ресурси(включно з альтернативною енергетикою). У тій программі не вистачає, все таки, про розвток високих технологій, там лише про співпрацю з світовими науковими центрами, але думаю до цього все одно прийдуть, якщо будуть впроваджувати енергоощадні технології, як обіцяють.

        >Думаю, що українці достатньо розумні, щоб це не виливалося в >революції.

        1917 рік породив не лише Леніна, а Петлюру, не лише СССР, а й УНР.

        >Інакше треба буде брати автомата і вчасно зупиняти революціонерів. Щоб не повторився 1917.

        Якщо діло дійде до автомата, то тоді "1917" вже наступив, хочете того чи ні.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.25 | Ukrpatriot(patriot)

          Re: Неволя гірше смерті

          Mykola_2007 пише:
          > >Бо США Піночета поставили. А Тягнибока ні. Франко - це взагалі зовсім інша історія.
          >
          > Тягнибок це реальна противага Росії в регіоні, і підтримати його, хочаб не явно, США будуть змушені.

          Така сама противага, якою був Кучма, Ющенко і будуть всі інші президенти, хто буде в Україні.

          >
          > Ні, бо це зовсім інша історія. Якби Куба та Північна Корея вели себе більш адекватно, то думаю США все б "пробачило".

          Якби вели себе адекватно, то вони були б зовсім іншими країнами. НА сьогодні це приклади дієвої ізоляції.

          >
          > >Щось особливо не помічено ворожнечі. Найбільша - не значить найбоєздатніша.
          >
          > Критика Китаю за Тибет, та права людини...
          І що це особливо вплинуло на двосторонні економічні стосунки?

          >позиція по Югославії, та Косово.
          Це тільки дипломатія. Китай навіть не спромігся до якихось дій, коли його посольство розбомбили. Бо просто боїться штатів, незважаючи на свою велику армію.


          > Демонстративні Американські навчання білья Тайваню, та бажання Китаю вирішити цю проблему силою.

          Тільки то бажання сховано десь далеко, бо США сильні і страшні. Для Китаю. А маневри проводяться там з часів виникнення Тайваню, як незалежного утворення.

          >Україні до подібних недружніх стоунків рости і рости, навіть якщо Тягнибок стане президентом,при тому що США не є ворогом для "Свободи".
          >
          Тягнибок не є ворогом ні для кого. Йому ще рости й рости, щоб стати для когось ворогом. Занадто дрібний політик і занадто дрібним резервом для розвитку, якщо не змінить риторику з тупого більшовицького нацизму, на нормальну праву ідеологію.

          > >А свобода у своїй економічній програмі, махровим комунізмом практично пропонує законсервувати цю ситуацію.
          >
          > Сильна, горда нація буде лише тоді, коли буде забезпечений нормальним рівнем життя кожен її представник, точніше той який працює, і це не комунізм, а цілком реальний соціалізм, який у Швеції, Норвегії та Фінляндії.

          Ну аякже. Я ж казав фабрікі рабочім, землі кресьтянам. Я такої держави не хочу. Сильна держава будується через стимулювання економічної активності громадян, а не через державний диктат в економіці, постійне відбирання у бідних і передачу багатим..

          >Саме потужній середній клас і забезпечить розвиток галузей.
          Потужній середній клас не може виникнути апріорі у соціалістичній державі, де постійно є споживацьке сталвення. Держава повинна дати, держава повинна володіти ітд.


          >До того ж в економічний программі ставиться наголос на впровадженні енергетичної незалежності для країни, з приорітетом на власні ресурси(включно з альтернативною енергетикою). У тій программі не вистачає, все таки, про розвток високих технологій, там лише про співпрацю з світовими науковими центрами, але думаю до цього все одно прийдуть, якщо будуть впроваджувати енергоощадні технології, як обіцяють.
          >
          Там не вистачає нормального менеджера, який хоча б трохи попрацював на великому підприємстві, там не вистачає нормального ставлення до питання приватної власності, і нормального правого підходу до системи оподаткування. А половина пунктів заперечують іншу половину. Як, я викладав в цій гілці.

          > >Думаю, що українці достатньо розумні, щоб це не виливалося в >революції.
          >
          > 1917 рік породив не лише Леніна, а Петлюру, не лише СССР, а й УНР.
          >
          Такі, як Петлюра, програли державу. Саме соціалісти не дали створити нормальної армії. Нормальні ж консерватори на зразок Скоропадського за кілька місяців зробили більше ніж всі націонал-соціалісти за весь свій час існування.


          > >Інакше треба буде брати автомата і вчасно зупиняти революціонерів. Щоб не повторився 1917.
          >
          > Якщо діло дійде до автомата, то тоді "1917" вже наступив, хочете того чи ні.

          Ні можна достатньо швидко ізолювати "революціонерів", щоб не встиги розпалити "пожар ревалюції".
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.10.26 | Mykola_2007

            Re: Неволя гірше смерті

            > Критика Китаю за Тибет, та права людини...

            >І що це особливо вплинуло на двосторонні економічні стосунки?

            Це я Вас питав


            >Це тільки дипломатія. Китай навіть не спромігся до якихось дій, коли >його посольство розбомбили. Бо просто боїться штатів, незважаючи на >свою велику армію.

            Ну і що? Я ж про це і пишу


            > Демонстративні Американські навчання білья Тайваню, та бажання Китаю вирішити цю проблему силою.


            >Тільки то бажання сховано десь далеко, бо США сильні і страшні. Для >Китаю. А маневри проводяться там з часів виникнення Тайваню, як >незалежного утворення.


            Ви здається забули про що я вів мову, а мову я вів що з приходом до влади Тягнибока ізоляціїї не буде, і Ви фактично це підтвердили от і все :)

            >Ну аякже. Я ж казав фабрікі рабочім, землі кресьтянам. Я такої держави не хочу.

            У Вас дивне уявлення про соціалізм, особливо Фінський. Не забувайте що Nokia то фінська фірма. І соціалізм не у тому що все відібрати і поділити а у тому, що багаті повинні платити більше от як приклад. І нормально... Один з найбыльших у світі рівень життя простих громадян, і розвинена економіка.
            http://www.ogoniok.com/5027/27/
            "
            КОШМАР ДЛЯ БОГАТЫХ

            К чести финской полиции, она на звонки благоразумных граждан не слишком надеется и охоту на скоростных нарушителей ведет сама. Трофеи — внушительные.

            Финская автомобильная демократия основана на сложной системе штрафов, которая напрямую зависит от степени превышения скорости, помноженной на доходы нарушителя. Иными словами, чем больше зарабатываешь, тем внушительнее наказание. Полиция, остановив провинившегося, сразу же со своего бортового компьютера выясняет через налоговую базу данных, сколько человек заработал за предшествующий год. Безработный отделывается по стандартному тарифу суммой от 80 до 200 евро (если, конечно, дело не доходит до изъятия водительского удостоверения при особо грубом нарушении), зато богач расплачивается по полной. В отличие от многих стран в Финляндии нет ограничений на максимальный размер штрафа, поэтому суммы в иных случаях достигают мировых рекордов.

            В 2004 году полиция за превышение скорости наказала 27-летнего миллионера, наследника колбасного бизнеса и владельца хоккейного клуба Eespoon Blues Юсси Салоноя на 170 тысяч евро. И правильно: нечего ездить со скоростью 80 км в час там, где положено только 40. Именно таким оказалось нарушение Салоноя, на свою беду годом ранее заработавшего на родительском бизнесе 7 миллионов евро. За 3 года до этого его уже штрафовали, но всего лишь на 40 тысяч евро.

            Дважды за неудачно выбранную скорость расплачивались миллионеры из руководства Nokia. От тогдашнего президента компании Пекки Ала-Пиетила в ноябре 2001 года полиция потребовала 35 тысяч евро. Годом позже полицейские выписали штраф на 116 тысяч евро еще одному топ-менеджеру телекоммуникационного гиганта — Ансси Ванйоки. Однако он сумел убедить суд в резком сокращении своих доходов из-за спада продаж мобильных телефонов, и сумму наказания уменьшили на 95 процентов.
            "

            >Сильна держава будується через стимулювання економічної активності >громадян,


            Ви там знайшли якесь протирічя у цьому?

            >а не через державний диктат в економіці, постійне >відбирання у >бідних і передачу багатим..

            Де Ви там таке знайшли? Особливо "відбирання у бідних і передачу багатим.."?

            >Там не вистачає нормального менеджера, який хоча б трохи попрацював >на великому підприємстві, там не вистачає нормального ставлення до >питання приватної власності, і нормального правого підходу до системи >оподаткування. А половина пунктів заперечують іншу половину. Як, я >викладав в цій гілці.

            Я там такого не подбачив. Як і не побачив "Як, я викладав в цій гілці."

            >Нормальні ж консерватори на зразок Скоропадського за кілька місяців >зробили більше ніж всі націонал-соціалісти за весь свій час існування.

            Скоропатьсякий втік, і втік від власного народу. А підсумок його діяльності а саме проголошення федерації з Росією, ось і вся його плідна праця. Це все одно що сіяти жито, а виросла картопля. Такого не буває, от і Скоропатьський, оточивши себе білогвардійськими офіцерами, не міг створити незалежну країну, а от федерація з Росією була цілком логічною.

            Петлюра був набагато ефективніший.

            >Ні можна достатньо швидко ізолювати "революціонерів", щоб не встиги розпалити "пожар ревалюції".

            Бажаю успіху, і хай Скоропатський слугує вам натхненням :).
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.10.26 | Via

              Бідні турбуються про долю багатих

              Безправні турбуються за права владноможців, раби турбуються за розвидок копалень, до ких вони прикуті ланцюгами.
              Дивна країна в нас :(
  • 2009.10.25 | Боровик

    А я не хвилююсь, Тягнибок нам не світить..

  • 2009.10.25 | Анатоль

    Тягнибок - це Вітренко в вишиванці.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.27 | bdzhilka

    "Я впевнена, що Ющенко залишиться на другий срок" лулз року, нє?

    http://ukr-salo.livejournal.com/166746.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".