МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко: ЧФ РФ - дестабілізуючий фактор

12/01/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент Віктор Ющенко заявляє, що розміщення Чорноморського флоту Росії на території України є дестабілізуючим чинником.

Про це він сказав, виступаючи на урочистостях з нагоди 18-ї річниці Всеукраїнського референдуму у вівторок в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Перебування російського Чорноморського флоту - це дестабілізуючий фактор для нашої нації", - сказав Ющенко.

Він підкреслив, що дотримання угоди про виведення Чорноморського флоту з території України в 2017 році - "це не політика проти Росії, це політика за стабілізацію України".

http://pravda.com.ua/news/2009/12/1/106222.htm

sean

Відповіді

  • 2009.12.01 | Адвокат ...

    І чьто тутки новоґо?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.01 | rais

    А перебування на стратегічних посадах колишн партномеклатури?

    Ми всі продовжуємо обслуговувати стару систему. І податки сплачуємо їх сердешній, і лайно гідні після неї прибирати з тих самих конюшень... І це саме стара система залишила нам успадок ЧФ і ще велику купу проблем. А ми боримося з ними на радість безпокараним злочинцям. Цей ЧФ - новина для Ющенка, як колись Голодомор для Кравчука. Недолугість, лицимірство, а може теє - хитрожопість? Це для комуністичної системи дуже притаманна риса.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua