МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко прогнозують долю Януковича - 2004 (/)

12/02/2009 | Sean
Юлія Тимошенко завдяки поведінці, яка дискредитує Україну, отримала пальму першості у змаганні за прихильність Кремля. Так вважає народний депутат, член політради «Нашої України» Андрій Парубій.

Коментуючи на офіційному сайті кандидата в президенти Ющенка заяву депутата від БЮТ Олійника з приводу того, що сьогодні основна ставка Кремля зроблена на Тимошенко, Парубій сказав: «Переговори в Ялті підтвердили, що до того йшла гостра конкуренція між Тимошенко та Януковичем за звання фаворита Путіна та Медвєдєва. Завдяки своїй поведінці, яка дискредитує Україну, Тимошенко змогла отримати пальму першості в цій невидимій конкуренції. Лякає тільки одне – для цих кандидатів в Президенти не так важливо як проголосують українці, а важливо, який вибір зроблять в Кремлі».

За його словами, така ситуація нагадує сумні часи історії, коли окремі політики «малоросійського» типу їздили в Петербург вимолювати милості та владу в Україні за рахунок своєї вірнопідданості.

Парубій переконаний, що така політика не буде мати успіху: «Вона не мала підтримки в 2004 році, коли Кремль відверто підтримував Януковича, що стало однією з причин його поразки».

Народний депутат вважає, що і на цих виборах Тимошенко, яка шукає перемогу в Кремлі, матиме таку ж долю, як Янукович у 2004 році.

«Історія підтверджує – українці не допустять, щоб хтось ззовні диктував Україні, хто повинен бути її Президентом і хто має визначати її майбутнє», - підкреслив нашоукраїнець.

http://www.unian.net/ukr/news/news-349937.html

Відповіді

  • 2009.12.03 | samopal

    Возитиме ешелони з Донбасу і програє у "третьому турі"?

    Після чого, рік відлежавшись, завдяки новому президентові очолить Кабмін? :D


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua