МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УРП "Собор" вирішила підтримати

12/02/2009 | Sean
Ющенка (щоправда я почав забувати, що таке УРП Собор)

З мила "Майдану":

УРП «Собор» підтримує кандидатуру Віктора Ющенка

на посаду Президента України.Центральний Провід Української республіканської партії «Собор» на своєму засіданні 1 грудня 2009 року – в день річниці Всеукраїнського референдуму за незалежність – прийняв рішення про політичну підтримку Віктора Ющенка.Таке рішення було прийнято одноголосно після обговорення доповіді голови партії Анатолія Матвієнка про поточну політичну ситуацію. Центральний Провід також взяв до відома інформацію про підтримки кандидатури чинного глави держави Центральною Радою ВМГО «Український Молодіжний Собор».Як повідомлялося, раніше Центральна Рада УРП «Собор» називала кандидатуру Віктора Ющенка серед тих, кого може підтримати партія на виборах 17 січня 2010 року.


Заява Української республіканської партії «Собор»

про небезпеку соціального збурення в період виборів.Центральний Провід Української республіканської партії «Собор» відзначає появу дуже небезпечної для майбутнього країни тенденції, що опановує думки провідних кандидатів та їх команд, а саме - переконання у своїй беззаперечній перемозі, незалежно від офіційних результатів виборів.Для цього використовується некоректна інтерпретація результатів соціологічних досліджень та переконування суспільства, що перемога іншого кандидата може мати місце виключно завдяки фальшуванням виборів, і тому визнаватись не буде.На наш погляд, така позиція є неприпустимою, а невизнання результатів виборів може стати поштовхом до повної руйнації усієї системи влади в державі, та й самої держави.Відтак, партія закликає усіх без винятку кандидатів на посаду глави Української держави бути відповідальними та виваженими державними діячами і не піддаватися спокусі йти на все заради перемоги. Ми закликаємо утримувати пристойний та виважений рівень діалогу та опонування, повсякчас пам’ятати, що необережне слово чи заклик можуть, за певних обставин, бути уміло використаними ворогами української незалежності.Українська республіканська партія «Собор» звертається і до кандидатів національно-демократичної орієнтації та їхніх команд. Ми маємо розуміти, що у другому турі всі наші голоси мають відійти кандидату із національно-демократичного середовища, незалежно від його прізвища. Тільки у цьому випадку Україна отримає шанс продовжити демократичні перетворення.Аби це сталося, не може бути взаємного поборювання на межі здорового глузду та особистих образ. Ми не повинні вийти з виборчої кампанії ворогами! Тому толерантність та виваженість передвиборчої боротьби має стати непорушним правилом.Ми переконані, що встановлення результатів президентських виборів у мирний та законний способи можливе лише у разі впевненої переваги кандидата-переможця від національно-демократичного табору за кількістю відданих за нього голосів. Відтак, УРП «Собор» вкотре закликає споріднені національно-демократичні сили проявити консолідовану політичну позицію як у першому, так і в другому турах президентських виборів.Прес-служба УРП «Собор».

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua