МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Генштаб: Українська армія повністю дієздатна

12/02/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Прийняття низки державних рішень у галузі оборони та впровадження жорстких пріоритетів у воєнній сфері дозволили у 2009 році зберегти боєздатність військ.

Як повідомили УНІАН в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, на цьому наголосив начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Іван СВИДА під час зустрічі з представниками військово-дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, яка пройшла сьогодні в Києві.

«На жаль, фінансові обмеження поточного року сповільнили темпи реалізації Державної програми розвитку Збройних Сил України на 2006 – 2011 роки. Але прийняття низки державних рішень у галузі оборони та впровадження жорстких пріоритетів у воєнній сфері дозволили утримати ситуацію у Збройних силах України», - зазначив І.СВИДА.

Начальник Генштабу повідомив, що упродовж 2009 року було підтримано досягнутий у попередні роки рівень підготовки Об’єднаних сил швидкого реагування, а виділений фінансовий ресурс був зосереджений на найважливіших напрямах, насамперед, на підтриманні рівня навченості льотних екіпажів, які залучаються до прикриття важливих державних об’єктів.

Так, у 2009 році середній наліт на один екіпаж авіації Повітряних сил склав 17,5 годин, а на екіпаж армійської авіації Сухопутних військ – 10 годин; середня наплавність на один корабель Військово-морських сил складає близько 11 діб, а загальний показник стрибків з парашутом військовослужбовців повітряно-десантних та аеромобільних військ - більше 15 тисяч.

Також, за словами головнокомандувача Збройних сил України, на необхідному рівні були збережені оперативні спроможності військ та цілісність системи протиповітряної оборони держави.

http://www.unian.net/ukr/news/news-350025.html

sean

Відповіді

 • 2009.12.03 | Хвізик

  це дієздатна армія??? звиняйте

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Так, у 2009 році середній наліт на один екіпаж авіації Повітряних сил склав 17,5 годин, а на екіпаж армійської авіації Сухопутних військ – 10 годин; середня наплавність на один корабель Військово-морських сил складає близько 11 діб, а загальний показник стрибків з парашутом військовослужбовців повітряно-десантних та аеромобільних військ - більше 15 тисяч.

  тобто як:
  1 літако-виліт на місяць, або й менше
  3-4 стрибки на одного десантника
  те саме й з 11 днями плавання на рік

  готуємо гарматне м‘ясо для потенційного супротивника?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.03 | Sean

   ага. поки що мені більше до вподоби Кириченко

   котрий не робив таких заяв
 • 2009.12.03 | zmej_gorynych

  Re: Генштаб: Українська армія повністю дієздатна

  Брехня!
  Нахабна, цинічна брехня!
  На мило такого начгенштабу! На гілляку! Це ворог сцуко!
  Варнякає лише те, що хоче чути Ющ :fou:
  Ненавиджу, бл..! :gun:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua