МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Накрилася" чергова "Булава"

12/10/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У середу вранці відбувся черговий пуск ракети "Булава", який, за непідтвердженими даними, знову закінчився неудачею.

Повідомлення про невдалий пуск "Булави" з'явилися в російських форумах і блогах, а також у норвезьких ЗМІ, після того як жителі міста Тромсе (Tromso) на півночі країни в середу вранці спостерігали незвичне атмосферне явище.

Як повідомляє сайт Itromso.no, приблизно о 7:50 за місцевим часом в небі з'явився об'єкт, який рухався по спіралі, а потім зник. Численні очевидці події зняли те, що відбувається на фото-та відеокамери. Знімки, зокрема, можна побачити на сайті Itromso.no.

Норвежці, що спостерігали незвичне атмосферне явище, звернулися до місцевих авіадиспетчерам, однак ті не змогли пояснити його природу.

Пізніше на форумі Flot.su, в розділі, де публікуються повідомлення про безпеку мореплавання і погоду, з'явилося повідомлення, в якому опублікували попередження, передане з Архангельська, про заборону навігації в деяких районах Білого моря у зв'язку з пуском ракет. Про те, що мова йде про пуск "Булави", пізніше написали багато російських блогерів.

Потім норвезькі ЗМІ стали публікувати коментарі місцевих військових і метеорологів, які заявили про те, що незвичайне атмосферне явище було пуском російської ракети. З посиланням на джерело в російському Міноборони телеканал TV2 повідомив, що запущена ракета - це "Булава".

http://ua.korrespondent.net/world/1025962

sean

Відповіді

 • 2009.12.10 | Олена Весел

  судячи з відео, літає ця "Булава" не краще

  ніж літають і звичайні (неракетні) булави. Тому не розумію - чому росіяни так переживають, що всі запуски невдалі. А де вони взагалі бачили літаючу булаву, що летить по траєкторії ракети???? такого навіть у казках нема...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.10 | Hadjibei

   Назва не та!

   Булава - символ української влади. Тому у москалів постійно падає. Не хоче їм служить.
 • 2009.12.10 | zakhar

  "Тополь" теж сьогодні запускали

  10 декабря. Испытательный пуск межконтинентальной баллистической ракеты РС-12М «Тополь» выполнен в четверг с полигона Капустин Яр в Астраханской области. Это третий успешный для РВСН пуск в 2009 году.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua