МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Давно не читав ніц більш зворушливого

12/12/2009 | Sean
З мила "Майдану":

БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
ПРЕС-СЛУЖБА

Всеукраїнська спілка ошуканих вкладників підтримує Тимошенко та пропонує угоду

Із пропозицією укласти угоду про співпрацю до Юлії Тимошенко звернулася Всеукраїнська спілка ошуканих вкладників. У листі на ім’я кандидата в Президенти голова Спілки Богдан Рафалюк повідомив про намір підтримати на виборах глави держави кандидатуру саме Юлії Тимошенко.

«Ваш Уряд, - йдеться у листі до Тимошенко, – єдиний, який повернувся до вкладників обличчям і вперто та наполегливо взявся за вирішення важливої і болючої для суспільства проблеми...

Віктор Ющенко, підписавши свого часу угоду із Всеукраїнською спілкою вкладників про повернення вкладів в якості кандидата у президенти у 2004 році, упродовж всієї каденції жодного разу навіть не згадав про вкладників, а направляв всі зусилля на те, щоб завадити Вам повертати вклади і тим самим виконувати його ж обіцянку, зараз знову безсоромно заговорив про ошуканих вкладників....

Він блокував приватизацію для того, аби ми не отримали наших грошей.

«Відзначилася» й парламентська опозиція, яка всіляко підтримувала саботаж Президента, бо її представники були найменше зацікавлені у відновленні справедливості для мільйонів громадян... Віктор Янукович двічі під час перебування на посаді прем'єр-міністра робив усе можливе, аби уникнути законних виплат, пропонуючи розтягнути їх років на 20.

Вкладники Ощадбанку колишнього СРСР давно зробили для себе висновки. Абсолютна більшість багатомільйонної громади ошуканих вкладників одностайна у підтримці Вас як нашого, справді народного кандидата у Президенти».

***

Цікаво, вкладники роздовбаного комісаршею банку "Надра", теж тутки?

Відповіді

 • 2009.12.12 | zmej_gorynych

  Re: Давно не читав ніц більш зворушливого

  Здаю бізнес-ідею з винятково простою бізнес-моделлю!
  Засновується якийсь номер 8-900-ХХХХХХХХХ, котрий добре запам"ятовується (це важливо, бо цільова аудиторія, зокрема, відрізняється особливою схильністю до склерозу), вартість шести секунд дзвінка на який встановити в розмірі гривень десь під сорок.
  Далі береться в долю донна Жулія (це щоби не сісти на нари, якщо когось із цільової аудиторії доведеться пристрелити) та Голова стартертопікового Всеукраїнського (обов"язково все з великої букви блянах!) Об"єднання Лохів України (це щоби Фунта, котрий вже примелькався, на всяк випадок мати).
  Взятий номер 8-900 позиціонується як "гарантійний до негайної оплати номер оргкомітету по поверненню таємних закордонних вкладів СССР та золота партії, страхових сум нащадків українців-пасажирів Титаника, по чесному та безстроковому розподілу вкладів-скарбів Полуботка та отамана Северина Наливайка, а рівно держбюджетів України на період 2010-2015 років і т.д." і ПєАриться на торбах з гречкою та цукром проміж "рядовими нещасними маленькими ошуканими лошками та лошицями" Всеукраїнського Об"єднання Лохів :sol:

  (трішки відредаговано для зручності читання)
 • 2009.12.12 | Убітий Єнот

  Всі українські "банки" це контори рока і копита

  Які кинуть вкладників при будь-яких проблемах.
  Хто володіє цими банками знаєте? Ну так ви ЦІМ ЛЮДЯМ даєте СВОЇ заощадження. А потім ще й дивуєтеся, що грошей вам не повернуть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.12 | Sean

   неправда

   хоча б тому, що у багатьох банках є поважні іноземні акціонери, котрі піклуються про свою репутацію
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.12 | Убітий Єнот

    Ну так краще вкласти гроші

    В поважний іноземний банк за межами України, де вітчизняних "акціонерів" немає навіть близько, аніж сподіватися, що якісь акціонери врятують ваші гроші від шахраїв в такій країні третього світу як Україна в такому банку, про який за її межами мало хто чув...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.12 | zmej_gorynych

     Re: Ну так краще вкласти гроші

     Убітий Єнот пише:
     > В поважний іноземний банк за межами України, де вітчизняних "акціонерів" немає навіть близько, аніж сподіватися, що якісь акціонери врятують ваші гроші від шахраїв в такій країні третього світу як Україна в такому банку, про який за її межами мало хто чув...
     Якщо без дозволу Нацбанку (читай, таких самих бандюків), то стаття КК однако.
  • 2009.12.12 | zmej_gorynych

   Re: Всі українські "банки" це контори рока і копита

   Убітий Єнот пише:
   > Які кинуть вкладників при будь-яких проблемах.
   > Хто володіє цими банками знаєте? Ну так ви ЦІМ ЛЮДЯМ даєте СВОЇ заощадження. А потім ще й дивуєтеся, що грошей вам не повернуть.
   Якщо розцінювати і поводити себе з банками як із звичайними лихварями (як правило "гобсеками" у "звичайному" його сприйнятті. Хоча вже давно щодо нього в мене устаканилась думка, кардинально відмінна від уроків літератури), то цього буває як правило абсолютно достатньо, щоби убезпечитися від несподіванок у взаємовідносинах з ними.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua