МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

тут якийсь младобатьківщюн заявляє

12/14/2009 | Sean
З мила Майдану:

14.12.09


ЗАЯВА
про складання с себе повноважень члена
Національної ради з питань становлення та розвитку молоді
При Президенті України

Наприкінці своїх владних повноважень В.Ющенко нарешті згадав про рушійну силу Майдану, яка зробила його Президентом, – про українську молодь, – і вирішив реформувати Національну раду з молодіжної політики при Президенті України у Нацраду з питань становлення та розвитку молоді.
Проте від перестановки складових – сума не змінюється. Створена Національна рада є кишеньковим мертвонародженим органом з питань молодіжної політики, у якому представники молоді складають менше третини, решта – чиновники.
П’ять років Віктор Андрійович переймався будь-чим – глечиками, бджолами, власною персоною, тільки не молодим потенціалом країни. І ось зараз, наприкінці своєї політичної кар’єри, в розпал президентської виборчої кампанії, він вирішив продемонструвати своє глибоке занепокоєння молодіжними проблемами.
Сьогодні має відбутися вже третя за останній місяць спроба зібрати так звану «молодіжну раду» при Президенті. Але сучасна українська молодь добре розуміє, що заплановане агітаційне шоу нічого спільного із реальним поліпшенням молодіжного становища в країні не має. Все це – чергове передвиборче окозамилювання та пуста балаканина.
Пане, поки що Президент!
Як представник молодіжного громадського руху, я не допущу використовувати українську молодь у брудних політичних іграх і заявляю про свою категоричну відмову брати участь у запланованому «ляльковому театрі».
Я складаю з себе повноваження члена Нацради з питань становлення та розвитку молоді, куди Ви мене внесли без мого відома, і закликаю інших молодіжних лідерів, записаних у члени цього «вертепу», вчинити таким же чином.


Голова ВМГО «Батьківщина молода»,
народний депутат України Євгеній СУСЛОВ

Відповіді

 • 2009.12.14 | Мартинюк

  А як же тимошенківський "рік молоді"

  Бо інші молодіжні організації сьогодні пікетують Кабмін та інші урядові установи вимагаючи виділення хоча би ще 1% із суми , яку було передбачено Юльчиним бюджетом на вирішення молодіжних проблем. Бо як виявляється їх виділили лише у розмірі 1% .

  Тимошенко зганьбилася на зустрічі з представниками сутденського самоврядування, які таки змогли перевести розмову з пустопорожніх юльчиних обіцянок і переведення стрілок на "тих хто заважає", до вияснення чому саме не були профінансовані конретні студенські і молодіжні програми.
 • 2009.12.14 | selu

  О, дітей номенклатури в нацраді стане менше.

 • 2009.12.14 | Арій.

  Суслову не довіряю, але в даному разі він каже правильно.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua