МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Опитування. Ваше ставлення до оподаткування інтернет-трафіку (л)

12/15/2009 | Микола Гудкович
Якщо вам доведеться попрощатися з безлімітним доступом до інтернету, дякуйте БЮТові та особисто Сергієві Терьохіну. Втім, можливо, ви давно мріяли платити більше? Висловіть свою думку в опитуванні.

http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=6855

Відповіді

 • 2009.12.15 | Koala

  Нейтрально.

  Нічого принципово поганого в такому податку не бачу, хіба що незначне збільшення бухгалтерських звітів провайдерів і незначне ж збільшення навантаження на економіку в галузі сучасних технологій.
  Якщо цікаво - не прихильник БЮТ.
 • 2009.12.15 | Свинья на радуге

  К подорожанию любой человек относится негативно.

  Но откуда следует вот это:
  Микола Гудкович пише:
  > доведеться попрощатися з безлімітним доступом до інтернету,
  В любом безлимитном пакете можно установить стоимость передачи одного гига- мега- кило- и просто байта - по реальному объёму трафика. Для этого абонплату делим на реально полученный объём, хоть в байтах, хоть в попугаях, и - ву а ля. Пжалста, добавляем к полученной стоимости байта 1% и опять умножаем на реальный объём трафика :)
  Я не вижу проблемы. Ну все пакеты подорожают ровно на 1%. Да, это не добавляет оптимизма. Но откуда партийно-хозяйственные пропагандисты взяли исчезновение безлимитного доступа?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.15 | 123

   Не треба змішувати різні подорожчання

   Одна справа коли дорожчає кефір - через якісь ринкові механізми ціноутворення (не спровоковані, принаймні прямо, державою). Це неприємно, але бути цим невдоволеним - приблизно те саме що й бути невдоволеним поганою погодою.

   Інша справа коли товар дорожчає тупо тому, що держава вирішили обкласти його продаж податком. Комусь(хто любить великі податкі і не купує такі речі) це сподобається, а мені - ні. Я собі пташку в записну книжку поставлю і на виборах пригадаю.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.15 | Свинья на радуге

    Та с этим согласен.

    Я не уяснил себе, откуда взялся тезис про исчезновение безлимитных пакетов доступа в интернет. "Не вижу проблемы" - относилось к "не вижу проблемы для существования безлимитных пакетов".
    А то что криатив закон гавно/аффтар мудак - это да.
  • 2009.12.15 | Микола Гудкович

   Ні, не будь-який

   Свинья на радуге пише:
   > Но откуда следует вот это:
   > Микола Гудкович пише:
   > > доведеться попрощатися з безлімітним доступом до інтернету,
   > В любом безлимитном пакете можно установить стоимость передачи одного гига- мега- кило- и просто байта - по реальному объёму трафика. Для этого абонплату делим на реально полученный объём, хоть в байтах, хоть в попугаях, и - ву а ля. Пжалста, добавляем к полученной стоимости байта 1% и опять умножаем на реальный объём трафика :)
   > Я не вижу проблемы. Ну все пакеты подорожают ровно на 1%. Да, это не добавляет оптимизма. Но откуда партийно-хозяйственные пропагандисты взяли исчезновение безлимитного доступа?

   Ви, коли вже не думаєте перед тим, як назвати незнайому вам людину партійним пропагандистом, то хоча б читайте те, на що реагуєте: платити доведеться «за фактично використані абонентом» дані. Якщо ви скачуєте три сезони улюбленого серіалу, то платите вже не 100 грн на місяць безвідносно до обсягу, бо провайдер заплатить за фактично використане. Якщо я помиляюся, то виправте.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.15 | Свинья на радуге

    Пошто Вы меня так не любите?

    Микола Гудкович пише:
    > Ви, коли вже не думаєте перед тим, як назвати незнайому вам людину партійним пропагандистом,
    Так это лично Вы придумали этот тезис? Тогда извините, бо я его уже третий день по всему энторнету читаю.
    >
    > то хоча б читайте те, на що реагуєте: платити доведеться «за фактично використані абонентом» дані. Якщо ви скачуєте три сезони улюбленого серіалу, то платите вже не 100 грн на місяць безвідносно до обсягу, бо провайдер заплатить за фактично використане. Якщо я помиляюся, то виправте.
    Так вот вопрос:
    Исходя из чего вычисляется стоимость мегабайта в фактически использованном мною трафике?
    Почему, исходя из закона, нельзя вычислить стоимость мегабайта (или другой единицы) трафика, как (абонплата/объём трафика, выраженный в заданых единицах)?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.15 | Микола Гудкович

     Я Вас люблю, чіво же болє?

     Свинья на радуге пише:
     > Микола Гудкович пише:
     > > Ви, коли вже не думаєте перед тим, як назвати незнайому вам людину партійним пропагандистом,
     > Так это лично Вы придумали этот тезис? Тогда извините, бо я его уже третий день по всему энторнету читаю.

     Ні, тезу придумав не я. Але про законопроект та подорожчання я писав ще в липні. А головне — про те, що, власне, обкладається податком право доступу до інформації (і цю тезу придумав не я :).

     > > то хоча б читайте те, на що реагуєте: платити доведеться «за фактично використані абонентом» дані. Якщо ви скачуєте три сезони улюбленого серіалу, то платите вже не 100 грн на місяць безвідносно до обсягу, бо провайдер заплатить за фактично використане. Якщо я помиляюся, то виправте.
     > Так вот вопрос:
     > Исходя из чего вычисляется стоимость мегабайта в фактически использованном мною трафике?

     Яка різниця? Коли у Вас безлімітний тариф, то Вам просто начхати на спожитий трафік. Ви заплатили 100 грн і все, качаєте скільки треба — 100 мегабайтів, гігабайт, терабайт — наскільки вистачить каналу та дискового простору.

     > Почему, исходя из закона, нельзя вычислить стоимость мегабайта (или другой единицы) трафика, как (абонплата/объём трафика, выраженный в заданых единицах)?

     Дуже добре. Провайдер завжди мріяв про таку індивідуалізацію:
     Та-ак, це хто? Гр. Свиня-на-райдузі? Скільки він там споживає? Треба так вирахувати, щоби він і далі платив тільки 100 гривень. Зробіть йому вартість мегабайту — 0.001 копійка. А це хто? Гр. Гудкович. Цей мало качає, цьому ставте 0.01 копійка за мегабайт — те на те і вийде. Хто наступний?
    • 2009.12.15 | selu

     Відповіді на питання.

     > Так вот вопрос:
     > Исходя из чего вычисляется стоимость мегабайта в фактически использованном мною трафике?

     Як заманеться.     > Почему, исходя из закона, нельзя вычислить стоимость мегабайта (или другой единицы) трафика, как (абонплата/объём трафика, выраженный в заданых единицах)?

     Тому що ніякі ресурси при передачі інформації не зникають. Витрати на канал зв'язку не залежать від кількості переданого.
 • 2009.12.15 | Боббі

  негативне, тим більше, що оподатковувати будуть не трафік

  Якщо почитати висновок експертного відділу ВРУ, то взагалі то не проект закону а істерика якась:

  http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc34?id=&pf3511=35739&pf35401=149301

  > Крім того, оскільки розповсюдження послуг Інтернету сприяє підвищенню загального інформаційного рівня громадян, можливості доступу до різних послуг, якими тривалий час користуються у всьому світі, то, на наш погляд, більш логічно державі підтримувати розвиток мереж Інтернет (особливо в сільській місцевості), а не обтяжувати їх додатковими зборами та податками.
 • 2009.12.15 | Via

  Така собі віртуальна митниця :( Паскудство, звісно

  Митниця у реалі збирає малувато митних зборів - тепер вирішили ще й у віртуалі збирати за закачування інформації - мито, ніби на на імпортний товар.
  Гниди паскудні, будь-який бізнес, який заробляє бодай якусь копійчину, обкладають податками.
  А по великому рахунку - це ще й війна з ЗМІ, меньше користувачів Інтернету - меньше проблем у гнид, щоб не гавкали громадяни.
 • 2009.12.15 | zmej_gorynych

  Re: Опитування. Ваше ставлення до оподаткування інтернет-трафіку

  Та давайте вже просто відкинемо нах "ложную стидлівость" і введемо подушне. 10 баксів з носа в місяць. За то, шо ти сцуко тут є.
  Подивимось. Тут ІНАУ (ІНтернет Асоціація України), кажуть, плідно працює, щоби завалити цю хуйню тєрьохінську... Геть у чувака башню знесло. А може то він так в піку Віталію Коржу робить? Типу на спір. Бо той дядько вже давно хтів приватизувати собі Інтернет :sol:
 • 2009.12.15 | AxeHarry

  Re: Опитування. Ваше ставлення до оподаткування інтернет-трафіку

  Дужe нeгативнe.

  Я якось нe можу зрозуміти - з якого дива суб'єкт "Дeржава" заявляє якісь права на рeчі, до виникнeння і розвитку яких той суб'єкт нe мав ніякого відношeння. Якщо хтось пояснить , яким чином "дeржава чиновників" нeсла якісь витрати на розвиток мeрeжі в Украіні - то будe дужe пізнавально.

  Інакшe - цe просто виглядає так: "Ти віноват лішь тeм, что хочeтся мнє кушать".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.15 | zmej_gorynych

   Я можу точно сказати...

   .. бо займався (поміж іншими ~30-40 колегами по всій Україні) впровадженням UUCP/IP технологій передачі даних в Україні (потім якийсь час і за її межами) десь з 1992 року.

   Так от, відповідально заявляю, що більшого ворога в Інтернету, ніж представники державних органів, не було ніколи. Навіть з представниками Укртелекому хоча й дуже складно, але можна було якось (здебільшого "по-різному" :sol:) домовитись. А держава (різні нероби з комітетів, податкових, пенсійних, наглядових, екологічних, місцевих рад-хуяд і ти.ди.) - це був повний п..ць. Набагато гірше звичайних собі бандитів.
   І ці падли державні тєрьохіни-пси зара верещать, приписують собі лаври в тому, що намагалися всемірно знищити і ще більше доїти збираються!!! Повбивав би цих державних падлюк! Ні сорому, ні честі, ні розуму, нічого нема. Одна захланність та всілякі небезпечні психологічні розлади.

   AxeHarry пише:
   > Дужe нeгативнe.
   >
   > Я якось нe можу зрозуміти - з якого дива суб'єкт "Дeржава" заявляє якісь права на рeчі, до виникнeння і розвитку яких той суб'єкт нe мав ніякого відношeння. Якщо хтось пояснить , яким чином "дeржава чиновників" нeсла якісь витрати на розвиток мeрeжі в Украіні - то будe дужe пізнавально.
   >
   > Інакшe - цe просто виглядає так: "Ти віноват лішь тeм, что хочeтся мнє кушать".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.15 | AxeHarry

    Re: Я можу точно сказати...

    zmej_gorynych пише:

    > Так от, відповідально заявляю, що більшого ворога в Інтернету, ніж представники державних органів, не було ніколи.

    Та, на жаль, в курсі...

    > .. бо займався (поміж іншими ~30-40 колегами по всій Україні) впровадженням UUCP/IP технологій передачі даних в Україні (потім якийсь час і за її межами) десь з 1992 року.
    >

    :) Freenet?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.15 | zmej_gorynych

     Re: Я можу точно сказати... (л)

     AxeHarry пише:
     > zmej_gorynych пише:
     >
     > > Так от, відповідально заявляю, що більшого ворога в Інтернету, ніж представники державних органів, не було ніколи.
     >
     > Та, на жаль, в курсі...
     >
     > > .. бо займався (поміж іншими ~30-40 колегами по всій Україні) впровадженням UUCP/IP технологій передачі даних в Україні (потім якийсь час і за її межами) десь з 1992 року.
     > >
     >
     > :) Freenet?

     Нє. Тільки-тільки РелКом почав розвиватися. FreeNet'a і близько ще не було. Один з адмінів FreeNet'a (Сірожа Доценко. Познайомився з ним давним-давно ще перед Фрінетом) аж потім в офіс ООН звалив адмінити.
     Була лише UUCP/UUPC_by_Ache, C-News, FTPServ та різні забугорні Mail-lists.
     Що стосується України, то можете ось тут дещо почитати: http://www.kiss.kiev.ua/netnation/history/memories.shtml.
     А щодо взагалі SSSР/Росії/СНД отут: http://news.demos.su/private/demos.html (з усіма людьми, котрі ведуть там розповідь, практично кожен з українських спеців був знайомий особисто).
 • 2009.12.15 | Адвокат ...

  Шюсьтрічя на теґо Тєрьожку Сірьохіна нема!

  Не теґо тюлька "шимьпаньзє укр-сучь-політики" назвав алькоголіком! Ой,-- не теґо!!!
 • 2009.12.15 | Адвокат ...

  А оподатковувать молекули, що створюють повітря в Україні, але

  прилетіли до нас з Польщі, чи з Мацькальщини,-- тей Тєрьожка не додумав сь?

  Нічьо, опісля 7-ї кварти,-- "вкурить"!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.15 | saha

   +100

   А ще всіх обкласти податком хто в Дніпрі купається.
   чи просто дивиться на нього.
   Адже мито не зібрали з Росії ж тече.
  • 2009.12.15 | Свинья на радуге

   С Польши - по льготной ставке, так как они способствуют

   евроатлантической интеграции Украины.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.15 | Адвокат ...

    Re: С Польши - по льготной ставке, так как они способствуют

 • 2009.12.15 | Микола Гудкович

  Попередні підсумки

  Читаю і дивуюся — чому ми всі так ненавидимо кінематографію? Ніхто (майже) не хоче підтримувати естетичне виховання, формування національної ідеології та побудову демократичного суспільства :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.15 | AxeHarry

   Re: Попередні підсумки

   А якe відношeння до того має Дeржава Чиновників, Вождіца і навіть Тірьожа лічно ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.15 | Боббі

    у згаданому проекті пропонується обкладати податок квитки в теат

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.15 | OlalaZhm

     Та пашлі ані... Це щось протиприроднє

     особливо цей придурок-алкоголік терьохін (кажуть, ще й педофіл).
 • 2009.12.15 | Мартинюк

  Таке саме як до більшості Терйохінської законотворчості

  У грудні 1992 року декретами Кучми були запроваджені тєрйохінські податкові закони , де було введене ПДВ та ліквідована система податкових пільг для науки , культури, україномовного друку, аудіо, відео та кіно.

  Фактично Україна ще досі відхаркує результати оцих "геніальних експериментів" в світлі ідей внука американського ідеолога анархізму кінця ХІХ Сакса старшого, а на початку 90 - його внука -ідеолога "шокових терапій" Сакса молодшого.

  Вже не буду казати про погром цілих галузей української хай-тек індустрії на догоду відповідним конкурентам.

  Тєрйохін це класичний ліберал-більшовик, і цим все сказане. Все більше схиляюся до того, що і мораль у нього напевно така сама - діалектично-ліберально-більшовицька.

  Є така концепція у розвинутих країнах - "контрольоване науков-технологічне відставання" - в сенсі забезпечення його для країн, які можуть стати потенційним конкурентами. Ото Тєрйохін і в цьому стилі працює , не покладаючи рук з початку 90-х років.

  І ще є інший аспект мого абсолютного негативного відношення до цієї "новаці" - це типово архаїчний, феодально-паразатичний податок на манір подимного, подушного, повіконного , повусного чи побородного податків часів сердньовіччя.

  Нормальна успішна держава бере податки з безпосередніх прибутків своїхз громадян.

  Таким чином вона :
  - стає абсолютно залежною від добробуту своїх громадян і відповідно зацікавленою у підвищенні цього добробуту.
  - втрачає антисоціальні та корупційні стимули , які породжуються податками , котрі можуть зростати при збіднінні населення - наприклад ПДВ та всякі акцизи.
 • 2009.12.15 | Арій.

  Потрібно оподатковувати. Всіх, хто неукраїнською пише.

 • 2009.12.21 | Микола Гудкович

  Тимошенко з нами, товариші! (л)


  Я не підтримую ніякого додаткового введення податків на інтернет-трафік.

  http://www.tymoshenko.ua/uk/article/ewo8n23u
 • 2009.12.21 | Soft

  Только массовые расстрелы… чиновников, спасут Украину(л).

  http://alifesoft.livejournal.com/10945.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua