МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Допоможіть в установленні особи «європейської полонянки»

12/18/2009 | mvsinfo
Міліція просить допомоги в установленні особи полонянки

Міліція просить допомоги громадян в установленні особи «європейської полонянки»

На адресу Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, МВС України надійшов лист поліцейського аташе при Посольстві Королівства Нідерланди в Російській Федерації. В ньому повідомлялося про історію жінки, яку незаконно утримують на чужині, та яка ймовірно є українкою.

13 листопада цього року до правоохоронних органів Королівства Нідерланди звернулась громадянка цієї країни Людмила, яка була попередньо оголошена зниклою без вісти. Жінка була у стані збудження та нервового виснаження. Як повідомила Людмила, 7 листопада цього року, перебуваючи у м. Лееуварден (Нідерланди), вона була викрадена невстановленими особами. Викрадачі на автомобілі привезли жінку до приватного будинку та утримували в ньому. Згодом при транспортуванні до іншого місця утримання дівчині вдалося втекти.

У будинку зловмисники утримували ще одну полонянку на ім‘я Ольга, яка раніше проживала в районі м. Хронінген (Нідерланди). Під час спілкування з Людмилою жінка використовувала українську мову та розповідала, що її батьки проживають в Україні. Тож ймовірно, Ольга може бути громадянкою або уродженкою України.

На жаль, Ользі не вдалося втекти разом з Людмилою 12 листопада. Тож в нідерландської поліції є всі підстави підозрювати, що жінка продовжує незаконно утримуватися зловмисниками.

Ольга має привабливу зовнішність з нормальною тілобудовою, віком приблизно 25 років, зростом від 170 до 175 см. Для встановлення повних анкетних даних жінки та забезпечення проведення ефективних оперативно-розшукових заходів правоохоронні органи Нідерландів та України просять всіх, кому що-небудь відомо про цю особу, повідомити до відділу організації боротьби з торгівлею людьми ДБЗПТЛ МВС України за тел. 254-74-41 та 254-78-10.


ДЗГтаМД МВС України
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua