МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович. Подвiйна ходка(л)

12/18/2009 | Soft
О фильме:
Кто наши руководители? Откуда они? Каково их прошлое и как это прошлое влияет на настоящее? Кого мы избираем президентом, и что нас ждёт? Не пора ли задуматься? Это фильм о небольшой части жизни и биографии Януковича. Однако он заставит задуматься о прошлом и настоящем всей нашей, так называемой политической "элиты"

На экраны вышел новый документальный фильм о судимостях кандидата в президенты Виктора Януковича «Двойная ходка». Назначение Януковича на должность премьер-министра – второй по значимости пост в стране – автоматически означало, что отныне он обречен на публичность. С тех пор старые скелеты из его шкафа начали не просто вылезать, а выбегать толпами. И тщетно окружавшая его свита пыталась их запихнуть обратно: люди имели право знать, за что их премьер был дважды судим; за какие заслуги его амнистировали, а затем и вовсе «отменили» судимости; и как дважды зек получил высшее образование и смог занимать высокие должности в стране, где даже условный строк был несмываемым пятном на всю жизнь, говорят создатели фильма – известные украинские журналисты, рискнувшие первыми открыто выступить на тему неприглядной биографии Януковича.

http://www.progs.kiev.ua/publics/28286#download

Відповіді

 • 2009.12.18 | Адвокат ...

  Матьорий канди-дупіщє!!!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.18 | Almodovar

   Цього всього не було б

   аби існвали б поняття сумління і покаяння. Януковичу, якщо він і справді в Бога вірує, слід було б у 2004 році не приховувати судимість, а публічно виступити із заявою, по ТБ обовязково і сказати, мовляв, так, я сидів, за те і за те, бо крав-грабував-гвалтував. Але ось я тепер. Каюся публічно, простіть мене, ті. кому приніс горе. Я все пережив і це висить на моїй душі. Мені тоді було 16, такий я був. Я інший тепер, тепер шукаю правди, не судіть мене, згадайте Христову притчу про блудного сина. Я хочу бути вашим Президентом, бо є Україна і я її син, як і всі ми. І більше і вище для мене немає нічого в світі.
   питання: і де б тоді був Ющенко після таких слів?
   Але то хвантазії, хвантазії...
   Бо немає в Хама ні совісті, ні честі, одне хамство... і служіння іноземнову панові...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.18 | Мартинюк

    Це ж треба як не повезло ...

    А може ще дослухається Вашої поради?
   • 2009.12.19 | Адвокат ...

    А ні фіґа!!! Му за совість "аґент Тереза" править.

    Almodovar пише:
    > аби існвали б поняття сумління і покаяння. Януковичу, якщо він і справді в Бога вірує, слід було б у 2004 році не приховувати судимість, а публічно виступити із заявою, по ТБ обовязково і сказати, мовляв, так, я сидів, за те і за те, бо крав-грабував-гвалтував. Але ось я тепер. Каюся публічно, простіть мене, ті. кому приніс горе. Я все пережив і це висить на моїй душі. Мені тоді було 16, такий я був. Я інший тепер, тепер шукаю правди, не судіть мене, згадайте Христову притчу про блудного сина. Я хочу бути вашим Президентом, бо є Україна і я її син, як і всі ми. І більше і вище для мене немає нічого в світі.

    Осю усю лабуду Гануся й тягала усима ЗМІ, мов тей Тузік тую ґазєтку. Бо Хам і зара не став Цицероном, а тоді й не був ним й поготів. ;)


    > питання: і де б тоді був Ющенко після таких слів?

    Там, де й зара. ;)


    > Але то хвантазії, хвантазії...
    > Бо немає в Хама ні совісті, ні честі, одне хамство... і служіння іноземнову панові...

    Совість в неґо є, але дуже своєрідна. І честь є,-- ще більш своєрідна. Хамства у Хамі,-- на весь світ вистачить. А чужому панові Хам не з власної волі служить...
 • 2009.12.18 | kom8407

  Re: Янукович. Подвiйна ходка(л)

  Лазаренко не крав у молодості. Принаймі не попадався.
  А безліч президентів (прем"єрів, міністрів, парламентарів - потрібне підкреслити) у всьому світі, які мали на початку політичної кар"єри "чисту" біографію, але накрали мільйони?
  Янукович-політик не крав. Інакше би влада Ющенко це виявила і розтрубила.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.19 | Адвокат ...

   ТЮлька он аж змарніла, кричучи про "Межигіря".

   kom8407 пише:
   > Лазаренко не крав у молодості. Принаймі не попадався.
   > А безліч президентів (прем"єрів, міністрів, парламентарів - потрібне підкреслити) у всьому світі, які мали на початку політичної кар"єри "чисту" біографію, але накрали мільйони?
   > Янукович-політик не крав. Інакше би влада Ющенко це виявила і розтрубила.

   Хучя, припускаю, що на Вашу опінію Хам "Межигіря" не крав. А лишень просто узяв те, що сам собі визначив, як винагороду за тяжку працю. ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.19 | Odesa

    Re: ТЮлька он аж змарніла, кричучи про "Межигіря".

    Адвокат ... пише:
    > kom8407 пише:
    > > Лазаренко не крав у молодості. Принаймі не попадався.
    > > А безліч президентів (прем"єрів, міністрів, парламентарів - потрібне підкреслити) у всьому світі, які мали на початку політичної кар"єри "чисту" біографію, але накрали мільйони?
    > > Янукович-політик не крав. Інакше би влада Ющенко це виявила і розтрубила.
    >
    > Хучя, припускаю, що на Вашу опінію Хам "Межигіря" не крав. А лишень просто узяв те, що сам собі визначив, як винагороду за тяжку працю. ;)

    Один мій знайомий так і каже:"Хтось інший би с.издив, а я - просто взяв".
   • 2009.12.19 | kom8407

    Re: ТЮлька он аж змарніла, кричучи про "Межигіря".

    Не знаю подробиць про "Межигір"я", але історія тягнеться давно, не знаю, чому суд ще не визначився.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.19 | Адвокат ...

     Тому що!!! Пруцяки-нар-дупи викрали з суду ориґіналі докУментів.

     Так сказала Вєлікая ТЮ.
    • 2009.12.20 | GreyWraith

     Не дивно, що Ви не знаєте подробиць

     Особливо тих, які Вам неприємні. :) Взагалі Ви на цьому форумі відзначалися саме дуже слабкою обізнаністю порівняно із іншими відвідувачами, що справляла поряд із захмарним апломбом кумедне враження.

     Але показово, що про судимості пана Януковича відомо навіть Вам, і Вам нічого не залишається, як звести всю аргументацію до "сам дурак!". :)
  • 2009.12.19 | Михайло Свистович

   Re: Янукович. Подвiйна ходка(л)

   kom8407 пише:
   >
   > Янукович-політик не крав. Інакше би влада Ющенко це виявила і розтрубила.

   Так трубить же :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua