МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партію ”За Україну” створили на слизькому місці

12/19/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні у Льодовому палаці, який знаходиться у Києві біля готелю Салют було оголошено про створення партії „За Україну”. Вірніше якась партія вже існувала років зо 7 , і її просто перейменували та переобрали керівні органи. Тобто був здійснений відомий юридично-правовий фінт, який дозволяє оминути заборону приймати участь у виборах для новостворених партій.

Із того що вдалося розрізнити в розлогих і не надто конкретних виступах очільників нової партії на цих виборах вона буде сповідувати концепцію „українського електорального шизофренізму”, тобто у першому турі голосуватиме за Ющенка, а в другому за Тимошенко. З свідченнями поінформованих співрозмовників, потреба у такому несподіваному і оригінальному політичному крокові ряду відомих нардепів Нашої України ( які вийшли із цієї партії), була нібито стимульована настільки серйозним фінансовими пропозиціями олігарха від БЮТ Гайдука, що відмовитися від них було просто неможливо. Втім існує і менш разюче для репутації нової партії пояснення – „персональний льотчик” Юлії Тимошенко готує собі запасний аеродром на випадок непроходження у другий тур Тимошенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua