МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко та Берлусконі – сором Копенгагена

12/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Екологічні активісти у центрі Копенгагена роздають листівки з фотографіями лідерів держав, що не приїхали, серед них є і фото Віктора Ющенка з підписом: «Сором за клімат».

Цікаво, що до Копенгагена прибули лідери 119 країн, низка ж очільників держав відсутні. Крім Віктора Ющенка та Сильвіо Берлусконі, який тільки-но вийшов з лікарні, серед відсутніх державних лідерів – керівники «нафтовидобувних» країн: Азербайджану, Іраку, Саудівської Аравії. Також проігнорував унікальну нараду й дехто з лідерів острівних держав.

Виступ, що не відбувся
Виступ України був у програмі саміту запланований на вечір 17 грудня. Втім, Україна досі не виступала. Складається враження, що Україна розцінює саміт лише як конференцію, де необхідно озвучити затверджений Кабміном текст офіційної позиції.

На жодні зміни співробітники Нацагенції екологічних інвестицій, які представляють Україну під час пленарних засідань, не йдуть.

Попередньо у програмі саміту був зазначений виступ віце-прем’єр-міністра України Григорія Немирі, але з Кабінету Міністрів екологам повідомили, що він до Копенгагена не поїде. Голова офіційної делегації України – директор Національного агентства екологічних інвестицій Ігор Лупальцов.

Позиція України блокує копенгагенські домовленості?
У Копенгагені жваво дискутують питання можливого поповнення адаптаційного фонду за рахунок додаткових надходжень з механізму спільного впровадження та торгівлі квотами. Україна – один з найактивніших учасників, що протистоїть спробам розширити адаптаційний фонд за рахунок механізмів Кіотського протоколу, що діють в Україні.

Таким чином – Україна фактично висловлюється проти допомоги бідним країнам.

На переговори не допускають громадських спостерігачів. У п’ятницю, 18 грудня, від групи еко-організацій пострадянських країн доступ до «Белла-центру» отримала лише голова робочої групи зі зміни клімату з України Ірина Ставчук.

Автор: Ольга Веснянка, Німецька хвиля

Відповіді

 • 2009.12.21 | Мартинюк

  А не соромно що Немиря який мав виступати

  17 грудня, поклав на це , перепрошую своїм МВФом, і задерши хвіст помчався клянчити гроші у МВФ ще до виборів, тобто фактично на виборчу кампанію Тимошенко?

  Немиря поклав МВФ на потепління клімату ....


  • Світ • Довкілля •

  Майдан-ІНФОРМ: 19-12-2009 21:17

  URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1261250247.html

  Минулого четверка, на самміті по проблемах боротьби з глобальним потеплінням , який проходив у столиці Данії Копенгагені , очікувалася заздалегідь проанонсована доповідь України про її ставлення до проблем боротьби із глобальним потеплінням.

  За повідомленнями інформагентств цю доповідь мав оголосити віце-прем’єр України Немиря. Однак сам Віце-прем’єр не прибув до Данії оскільки на той час відбув на переговори до центрального офісу МВФ у Вашингтоні про те, щоб Уряду Тимошенко, наперекір прийнятим нормам, було надано черговий кредит МВФ ще до закінчення президентських виборів в Україні.
 • 2009.12.21 | Микола Гудкович

  Ахмадинеджад, Мугабе та Чавез — слава Копенгаґена!

  Те, що Ющенка сьогодні модно називати ганьбою, зрозуміло. Але за що ж Ви Берлусконі? Він же «свій», тільки захворів трошки… :)
 • 2009.12.21 | Max

  Нарешті наш Ющенко є в добрій компанії!

  І як вам не набридло валкувати (вслід за еко-соціалістами) то нещасне "потепління", якого радше за все і немає. Досить вже того промивання мізків!

  Вже кілька днів у нас стоять морози за -10 С, то при тому, що в моїй місцевості пересічна температура грудня виносить лише -3 С! А сніг, який несподівано випав на Покрову? (Старі люди кажуть, що такого з кінця 1940-вих років не було!) Дякую за таке "потепління", то вже волів би-м таке "похолодання", аби було в середині грудня -1 С (хоча б).

  > Також проігнорував унікальну нараду й дехто з лідерів острівних держав.
  То показує, як сильно вони бояться, що їх заллє океан (при уявному потеплінні :)

  > У Копенгагені жваво дискутують питання можливого поповнення адаптаційного фонду за рахунок додаткових надходжень з механізму спільного впровадження та торгівлі квотами. Україна – один з найактивніших учасників, що протистоїть спробам розширити адаптаційний фонд за рахунок механізмів Кіотського протоколу, що діють в Україні.
  > Таким чином – Україна фактично висловлюється проти допомоги бідним країнам.
  Знову комуняцька демагогія. Раджу собі запам'ятати, бо то мудрий чоловік сказав: "Допомога бідним країнам означає, що гроші бідніших людей багатих країн йдуть багатим у бідних країнах".

  У тих нешасних "бідних" країнах не побачиш, аби міністри і парламентарі їздили на роверах, як то в Європі буває. Ні, владоможці "бідних" країн лише великими лімузинами ся катають. І якби лиш ті лімузини: обсяги розкрадання (в тому бюджету) в бідних країнах є набагато більші, як в багатих.
 • 2009.12.22 | Микола Гудкович

  Алберт Ґор — правда Копенгаґена (л)

  Алберт Ґор, як і більшість віруючих в антропогенне глобальне потепління, не дуже-то рахується з фактами і, в разі потреби, вигадує їх. Але брехня все одно викривається.

  http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=6960
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.22 | Боббі

   Копенгаґен --- сором охорони довкілля

   в той час як клімат дійсно змінюється а вплив людини на довкілля стає дедалі більшим, зосереджувати всю увагу на викидах СО2 та перетворювати важливу задачу дбайливого ставлення до навколишнього середовища у комуняцький фарс --- найбільший сором та ганьба нашого часу.

   Ющенко правильно зробив, що не поїхав до того мародерського кодла.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua