МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фашисти Тимошенко використали проти політичних опонентів коктейл

12/22/2009 | Федорчук Сергій
Фашисти Тимошенко використали проти політичних опонентів коктейль Молотова


У неділю близько 4 години ночі спалено офіс Партії регіонів і громадська приймальня в місті Галич Івано-Франківської області. Крім того підпалено офіс Партії регіонів у Запоріжжі!


У ніч на неділю були підпалені офіси Партії регіонів в Івано-Франківській області та у Запоріжжі.
Про це заявила заступник лідера Партії регіонів Ганна Герман агентству «Інтерфакс-Україна».

«У неділю близько 4 години ночі спалено офіс Партії регіонів і громадська приймальня в місті Галич Івано-Франківської області», — розповіла вона.

За словами Герман, спочатку невідомі підпалили двері, а потім кинули у вікна пляшки з «коктейлем Молотова».

Крім того, за словами депутата, підпалено офіс Партії регіонів у Запоріжжі. У запорізькому міському відділенні партії повідомили, що спалено офіс партії в Шевченківському районі міста.

За інформацією співрозмовника, «всі приміщення вигоріло». Партійці написали відповідну заяву в міліцію.

«Ми розцінюємо ці інциденти як терористичні акти проти нашого кандидата в президенти і пов'язуємо їх з екстремістськими випадами Юлії Тимошенко на телеканалі „Україна“ в програмі „Шустер Live“ в ніч на суботу», — заявила Герман.

«Ми вважаємо, що такими методами Юлія Тимошенко не переможе Віктора Януковича. Такі методи навпаки — дадуть зворотний ефект», — підкреслила депутат.

Крім того, за твердженням Герман, за останні півроку в Івано-Франківській області рейтинги кандидата в президенти Януковича зросли у 5 разів і складають 14%.

На думку депутата, методи, які обрали для боротьби з Януковичем — «це не той шлях».

Герман також підкреслила, що випадки підпалів не випадково відбулися одразу після виступу Тимошенко на телеканалі «Україна».

«Ми застерігаємо Тимошенко від таких методів у боротьбі за президентське крісло. Ці методи можуть спровокувати громадянське протистояння в суспільстві», — заявила вона.

Герман закликала всіх кандидатів у президенти, і перш за все Тимошенко, підписати кодекс чесного ведення виборчої кампанії, який розробила Партія регіонів, щоб вести президентську гонку "чесно і прозоро, а не за допомогою пляшок із «коктейлем Молотова».

Відповіді

 • 2009.12.22 | Адвокат ...

  Просто ацкіє фошизди!

  Приблизно такі, що "підривали" Вєтрянку, коли тре було зкомпроментувать (ат)Мороз(к)а. ;)
 • 2009.12.22 | Мартинюк

  Схоже у Януковича якась жопа з рейтингом почалася.

  У Франківську не допоможе, а Донецьку може і вплине.

  Гадаю вони почнуть подавати таку ж допомогу Юлі, в якої також щось нерадісне.

  До речі в Запорізькій оболасті місцеві українські радикали ( неорганізовані) давно таким займаються - офіси Партії Регіонів у Мелітополі громили ціле літо і осінь. Причому зловлені виявлялися як українцями так росіянами . Зверніть увагу - ніде про це не писали!!!
  Я випадков дізнався про відносно недавно на одному кубанському сайті ( де до речі до мелітопольців віднеслися так би мовити з відчуттям "козацької солідарсності")

  Тоді ця сила не була підконтрольна нікому - щось типу "народні партизани" які заклики "бий владу" зрозуміли максимально адекватно - бо влада на Запоріжчині - регіональна . Шикарні офіси ПР муляють очі невдоволених молодиків гірше аніж дорогі бутіки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.22 | Адвокат ...

   В го, нарешті!-- почав сь політичьний клімакс.

   Який дивом співпав з клімактеричьним психозом "аґента Терези", ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.22 | Мартинюк

    Щось заразне напевно...

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.22 | Адвокат ...

     Заразне, ясен пєнь! Бо,-- вікове...

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.22 | Мартинюк

      Трохи вбік від медичної теми - Полтава (/)

      В Полтаве поймали "на горячем" поджигателей офиса ПР
      22 декабря 2009 | 14:06
      В Полтаве в ночь на вторник милиционерами были задержаны трое человек, которые пытались совершить поджог офиса областной организации Партии регионов, сообщает пресс-служба областной организации. По их данным, злоумышленники имели при себе емкость с легковоспламеняющимся веществом.

      "При этом один из задержанных уже разлил ее, разбив окно офиса, а второй зажигал факел, готовясь сделать поджог. Третий злоумышленник в это время фиксировал все происходящее на видеокамеру. У поджигателей изъята еще одна емкость с легковоспламеняющимся веществом. Сейчас все трое задержаны. По факту ведется проверка", - отмечено в сообщении.

      Представители областной организации Партии регионов и областного избирательного штаба расценивают факт попытки поджога, как проявление широкомасштабного наступления провокационных действий и фальсификаций со стороны противников в избирательной гонке.

      Вместе с тем представители Партии регионов Полтавщины обращаются и к другим партиям с просьбой вести предвыборную работу цивилизованно, без применения хулиганских, антизаконных методов.

      В пресс-службе добавили, что, по словам представителей компетентных структур, если бы поджигателям удалось задуманное, помещение бы сгорело примерно за 15 минут, а поскольку оно находится в густонаселенном районе Полтавы, то неизвестно, настолько бы драматично разворачивались события дальше.

      Напомним, на днях аналогичные факты были зафиксированы в Запорожье, а также в Ивано-Франковской области, где от рук поджигателей также пострадали офисы Партии регионов.

      Все новости вы сможете узнать из вечерних информационных выпусков на телеканале "Интер" в 17:50 и 20:00, а также на нашем сайте (после 21:00).

      Шо і в Полтаві рейтинг Регіонів падає?

 • 2009.12.23 | Мартинюк

  Якщо врахувати бумкання Януковчем у бубон "Антимайдану", то

  ПР намагається ( за порадою російських політолухів) мобілізувати свій електорат за рахунок роздмухування істерії та страху у свого електорального ядра. Аби хоча би просто прийшло на вибори ...
  Ну і бонус Росії - роздмухування регіональної ворожнечі та поділу по мові і поглядаж.

  Даю голову навідсіч - тут Тимошенко ні при чому, звісно якщо не почнеться симетрична акція.
  Тоді ясно - голубки привертають до себе увагу "бартерними підпалами"

  Але все одно - це ще більше посилює мою думку що у Януковича схоже також жопа.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.23 | Мартинюк

   + важливе зауваження

   Якщо у Полтаві знімалося на відео , то значит мало потім піти на ТВ, або просто для звіту для отримання грошей.

   Можливо росіяни , або тіпа "третя сила" ?

   Дивне мовчання наших Луциків і тягання гуми Гепроциками напевно означатимуть що тут щось темне.
 • 2009.12.23 | Стась

  То фошиззди, то екстросекси... Скоро НЛО задіють

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.23 | Мартинюк

   А зараз - пацанська розпальцьовка (/)

   Після перемоги Януковича Ющенку і Тимошенко доведеться відповідати
   Після перемоги лідера Партії регіонів Віктора ЯНУКОВИЧА на майбутніх президентських виборах нинішній глава держави України Віктор ЮЩЕНКО і прем`єр-міністр Юлія ТИМОШЕНКО мають відповісти перед законом за свої антидержавницькі дії.

   Як передає кореспондент УНІАН, про це заявила сьогодні на прес-конференції в Донецьку заступник голови Партії регіонів, народний депутат України Ганна ГЕРМАН.

   Г.ГЕРМАН підкреслила, що Партія регіонів не влаштовуватиме репресій, які велися в 2005 році стосовно її прихильників після Помаранчевої революції.

   Вона пригадала, що і її тоді «викликали в Генеральну прокуратуру Донецька з таким запитанням: «Чи була я знайома з суддями в 1978 році, які знімали судимість з ЯНУКОВИЧА?». «Я прийшла до прокурора і кажу: слухайте, ви хоч порахували, скільки років мені тоді було – я навчалася в школі у Львівській області. Як ви мене могли відривати від справ, від усього. Вручати повістку моїй дитині в школі, тому що мене якось не знайшли, заради того, щоб запитати – чи була я знайома з суддями?», - поцікавилася Г.ГЕРМАН.

   При цьому вона зазначила, що тоді були гоніння і стосовно лідерів Партії регіонів. «Пам`ятаєте історію Бориса КОЛЕСНІКОВА? Пам`ятаєте, Віктора ЯНУКОВИЧА щодня викликали в Генеральну прокуратуру?..», - запитала Г.ГЕРМАН.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.23 | GreyWraith

    Менi не ясно: чи то цi всерйоз горшки побили...

    ... чи то гра на публiку? Життя ж псля виборв не закнчуеться, а ПРУ з БЮТ так чи iнакше доведеться миритися - хоча б для подiлу сфер впливу чи спiлнього протистояння Ющенку. I як вони будуть миритися пiсля таких от бздур, типу тих же екстрасенсiв чи Окружноi? Менi здаеться, що вони самi розумiють, росiйськi консультанти iм пiдказали, що для них обох краще (а для нас гiрше) - обеднання а-ля "Едiная Россiя", а не конкуренцiя. Викинуть особливо одiозних, типу прибацаноi Ганi?
 • 2009.12.23 | Федорчук Сергій

  Re: Фашисти Тимошенко використали проти політичних опонентів коктейл

  Знайшов відео на Юатубі підпалу у Запоріжжі
  http://www.youtube.com/watch?v=wHJzfvcG2gg&feature=player_embedded#
 • 2009.12.23 | Микола Гудкович

  Геббельси Януковича для натхнення вживають коктейль

  Геббельси Януковича для натхнення вживають коктейль «слєза камсамолкі»? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.23 | Чучхе

   Коктейль Молотова-Ріббентроппа

 • 2009.12.23 | Чучхе

  Аффтар ЖЖот

 • 2009.12.25 | Мартинюк

  Народ - а чого заглохла "справа підпалювачів"?

  Як тільких таких спіймали? Що пацани кивають на дядю схожого на нардепа від Партії Регіонів який попросив їх це зробити за "винагороду"?

  До речі - якщо ще не забули ,минулого року щось подібне з офісами ПР діялося у Києві . Спочатку була пресова сенсація, але потім справа чомусь заглохла. Зате поповзли чутки про якісь розбірки у самій ПР, типу Горбаль проти когось ...

  Тим більше що у вівторок з цього приводу мав провести "пресс-конференцию председатель областной организации ПР, глава Полтавского областного совета Александр Удовиченко".

  Голова облради все ж таки - а інформації жодної


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua