МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко знає, чий бублік стирчить з провокацій (/)

12/25/2009 | Sean
Президент Віктор Ющенко звернувся до генпрокуратури щодо поширення фальшивки щодо його співпраці з Віктором Януковичем.

Про це він заявив в ефірі програми "Велика політика" каналу Інтер.

"Це фальшивка, очевидно. Ніколи я ну буду прем'єром у Віктора Януковича! Запам'ятайте! Такі схеми не цікавлять не мене, ні мою команду!", - запевнив президент.

За його словами, він вже звернуся до прокурора щодо перешкоджання його діяльності як кандидата в президенти. "Порушено правом моє як кандидата в президенти безперешкодно вести виборчу кампанію", - заявив він.

"В обіход запускається брехня", запевнив Ющенко.

"Я хотів би того козачка за штани в прокуратуру привести і хай він покаже документ", - заявив Ющенко, маючи на увазі начебто працівника секретаріату президента Козачка, який оприлюднив начебто угоду Ющенка і Януковича.

"Це провокація, і якщо за нею виросте якийсь бублик чи ріжки, я не здивуюсь", - додав президент.

"Чому я не критикую Януковича? Тому що це друга серія. Янукович приносить невдалий світогляд для України. І Янукович, і Тимошенко - одна і та сама проблема для України. Вони нічим не відрізняються. Хіба що один двічі судимий, а друга двічі не сиділа", - пояснив він.

"Я сьогодні критикую Тимошенко, виходжу в другий тур - і там критикую Януковича. Зараз більша проблема Тимошенко. Але якщо в другий тур програє вихід демократія, це буде трагедія. Тому я не трачу сили на Януковича, а бережу на другий тур", - заявив Ющенко.

При цьому Ющенко назва Тимошенко "новим диктатором України, яка тримає і виконавчу, і суддівську владу", - наголосив президент

http://pravda.com.ua/news/4b351d9085070/

sean

Відповіді

  • 2009.12.26 | Taras-ods

    цілком логічно

    зараз у 1 турі дійсно ворог номер 1 це самка шуфріча, котра двійчі не сіділа.
    і ще, мудведчук, котрий очолював фальсіфікації виборів-2004, з командою фальсіфікаторів вже у 2006 та 2007 у Одесі фальшували за тимошенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua