МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Енді П: "Ющенко може постати перед судом"

12/28/2009 | Sean
з мила "Майдану":

Народний депутат Андрій Портнов заявляє, що в 2010 році Віктор Ющенко може сісти на лаву підсудних у справі про банкрутство банку «Україна».

«Після закінчення президентських повноважень і зняття з Віктора Ющенка недоторканності в лютому 2010 року, він має всі шанси постати перед судом і поміняти свій процесуальний статус з обвинуваченого на підсудного» - заявив Андрій Портнов, коментуючи вчорашній виступ Президента у Хмельницькому, під час якого Ющенко заявив про нібито кримінальне минуле деяких депутатів БЮТ.

Портнов заявив, що ніколи не був обвинувачуваним по жодній кримінальній справі, на відміну від Віктора Ющенка: «Віктор Андрійович в своїй викривальній промові забув проінформувати суспільство про результати розслідування кримінальної справи про банкрутство банку «Україна». Нагадаю, що кримінальна справа відносно обвинувачуваного Ющенка В.А. була незаконно перекваліфікована з тяжкого злочину на нетяжкий і у зв'язку з обранням Президентом України закрита через закінчення термінів давності, тобто по не реабілітуючим підставам».

«Це означає, що Віктор Андрійович причетний до скоєння злочинів, пов'язаних з фінансовими махінаціями в банківській сфері і розкрадання заощаджень вкладників через офшорні компанії. Також слід нагадати, що інші обвинувачені у цій справі, яким не пощастило стати президентами України, були засуджені на тривалі терміни позбавлення волі. Ми обов'язково вивчимо законність закриття даної кримінальної справи і застосуємо всі юридичні можливості для притягання до відповідальності його ключових фігурантів», - заявив Андрій Портнов.

Коментуючи звинувачення Президента на адресу народних депутатів, Андрій Портнов зазначив, «що якщо Віктор Ющенко має якісь дані про злочини, йому необхідно негайно звернутися до правоохоронних органів і повідомити всю відому про них інформацію. Інакше настає юридична відповідальність за приховування злочину». «Прогнозую, що скоро Віктор Андрійович стане постійним відвідувачем органів правопорядку», - заявив Портнов.

Андрій Портнов також повідомив, що він в черговий раз звернувся з позовом до суду з приводу наклепницьких висловлювань Президента на свою адресу.

Як відомо, на зустрічі з громадськістю Хмельницької області в неділю, 28 грудня, Віктор Ющенко заявив, що перший заступник керівника фракції БЮТ у Верховній Раді Андрій Кожем’якін був фігурантом кримінальних справ.

Крім того, за словами Ющенка, фігурантом кримінальних справ, у тому числі в якості обвинуваченого, був ще один депутат Верховної Ради від БЮТ - Андрій Портнов.

Ющенко також повідомив, що БЮТівець Олег Ляшко є тричі судимим.

Відповіді

 • 2009.12.28 | samopal

  Цікаво, куди він махне після виборів - у США, Ізраїль, чи Рашу?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.12.28 | Budweiser

  А Ющeнко продовжує грати свою роль

  А Ющeнко продовжує грати свою роль тeхнічного кандидата на боці Януковича, роль якого мочити Юльку. Щось на зразок Романа Козака.

  Зрeштою йому більшe нічого нe залишається...

  Sean пише:
  > з мила "Майдану":

  > Як відомо, на зустрічі з громадськістю Хмельницької області в неділю, 28 грудня, Віктор Ющенко заявив, що перший заступник керівника фракції БЮТ у Верховній Раді Андрій Кожем’якін був фігурантом кримінальних справ.
  >
  > Крім того, за словами Ющенка, фігурантом кримінальних справ, у тому числі в якості обвинуваченого, був ще один депутат Верховної Ради від БЮТ - Андрій Портнов.
  >
  > Ющенко також повідомив, що БЮТівець Олег Ляшко є тричі судимим.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.28 | Almodovar

   100%

   Слухати щоденно, як Ющ "мочить" Юлю, вже остогидло. Тепер він і відбілює Януковича розповідяями про Ляшка і Портнова. До влади Юля не іде!!! До влади іде ЯНУКОВИЧ!!!
   Зупиняти слід Януковича, а не Юлю! У ТЮльки є непогані структури на місцях, їх було слід використовувати для боротьби.
   Але!
   Тут неодноразово заявляли, що Ющенко працює на Януковича проти ТЮльки.
   Тепер вірю на 10000%.
   Пропонуєте за Юща голосувати?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.28 | Sean

    нє

    Almodovar пише:
    > Слухати щоденно, як Ющ "мочить" Юлю, вже остогидло. Тепер він і відбілює Януковича розповідяями про Ляшка і Портнова. До влади Юля не іде!!!
    а що, ТЮ вже знялася з перегонів виборчих,

    > До влади іде ЯНУКОВИЧ!!!
    > Зупиняти слід Януковича, а не Юлю!
    обох гарно було б

    > У ТЮльки є непогані структури на місцях, їх було слід використовувати для боротьби.
    так іще є камунізди, вітрянкі, узкіє блокі і взагалі гопники всякі...:)

    > Але!
    > Тут неодноразово заявляли, що Ющенко працює на Януковича проти ТЮльки.
    > Тепер вірю на 10000%.
    cтільки відсотків не буває

    > Пропонуєте за Юща голосувати?
    так, звісно. Бо кращого нема
   • 2009.12.28 | selu

    Ви, особисто, вже зрозуміли, що Юля - бяка?

    Almodovar пише:
    > Слухати щоденно, як Ющ "мочить" Юлю, вже остогидло.
 • 2009.12.28 | Арій.

  Портнов - балаболка. Сумніваюсь, що Ющенка посадять - домовлятьс

  я, як завжди. Адже він добре себе поводив - не переслідував ні Кучму, ні Януковича, ні інших сепаратистів і злочинців. Та ще й тримав всю каденцію двох "донецьких" прокурорів.
 • 2009.12.28 | Мартинюк

  Ця "справа" була дохлою ще до свого "народження"

  Іншими словами вся ця затія "мертвонародженою". Основний аргумент аргумент тих хто її колись час від часу юзали, полягав у тому що Ющенко в ньому працював років за 10 до того як оточення Кучми свідомо знищило цей банк .

  На момент погрому "України" цей банк знаходився в руках "директора парламенту" Волкова, який правдоподібно виконав розпорядження від Дімона Табачника - реальною причиною цього були підозри що Ющенко зберігає якісь важелі впливу (знайомства) на акціонерів цього банку і може ним скористатися в своїй майбутній політичній кампанії.
  Банк погромилили, приблизно по тій же схемі що і Промінвестбанк.

  Неоднократні спроби примазати до того якимось чином Ющенка ганебно провалилися.

  Тобто те що заявив Портнов у перекладі з пацанської означає просто щось на манір "Сам дурак - за базар будєш атвечать". Хоча і навіть це є занадто інтелектуальною інтерпретацією для портновського гавкання.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua