МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

питання щодо Грузії

06/22/2005 | ziggy_freud
Що там зараз відбувається цікавого у галузі музики? Можливо, в панства є якісь адреси сайтів, або контакти людей, що знають ситуацію :[]. Буду вдячний за інфу.

Відповіді

  • 2005.06.22 | Горицвіт

    Re: питання щодо Грузії

    Мав бути концерт в Філармонії, але скасували. Більше нічого не бачив, здається. О, є ще варіант: подзвонити в їхнє посольство і розпитати.
  • 2005.06.23 | Roo

    У грузинському кафе на ВДНГ

    На ВДНГ біля головного павільону є невеличке грузинське кафе - типу намету - "Сармат". Я зайшов туди якось, попив пива ("Сармат" :sarcastic: ) і з'їв хачапурі. У кафе грала сучасна грузинська музика - компакт-збірка. Дещо мені дуже сподобалося, а в аранжуванні однієї пісні відчувався легенький вплив Бреговича. Звучить грузинська музика досить пристойно. Я запитав, хто виконавець і де можна придбати такий компакт. Грузин сказав, що компакт йому привезли з Тбілісі і що, мовляв, у Києві більше ніде не знайдеш. А хто співає - він не знав, бо загубилася коробочка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua