МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Марія Бурмака у хворматах мр3 та DVD (\)

10/16/2005 | Sean
З www.burmaka.kiev.ua

24 жовтня, Марія Бурмака та компанія MP3 RECORDS порадують прихильників відомої співачки двома дисками які побачать світ у форматі MP 3. Цей реліз об'єднає всі 10 попередніх альбомів співачки. Додатковою інтригою буде поява відцифрованої версії альбому "Ой не квітни, весно..." який було видано 1990 році і тільки у форматі MC. Особливо приємно презентувати прихильникам формату DVD, перший український DVD-диск, відео версію живого концерту "МІА", телеверсію якого було знято у Жовтневому палаці міста Києва у 2003 році.
Ось що каже сама співачка з цього приводу:

Всі альбоми на двох дисках... Можливо, це навіть найкращий подарунок для мене самої. Бо тут-15 років мого життя. Надії і розчарування. Кохання і розлуки. Пристрасті і втрати. Хвилини печалі і щастя... Напевно ці диски можуть стати саундтреком 15 річної історії моєї країни. Нової історії України. Бо деякі пісні стали навіть ніби символічними для кожного її етапу.

Насправді ж , кожна з пісень-це справжні емоції і почуття.
І об'єднати їх можна одним словом. Таким простим і таким , водночас, багатогранним. Це слово - Любов.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua