МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Конкурс радіоп'єс

05/03/2006 | Горицвіт
"Літературна Україна", №16 (5154), 27 квітня 2006 року, с.4
ПЕРШИЙ КОНКУРС РАДІОП'ЄС
Національна радіокомпанія України започатковує Перший всеукраїнський конкурс радіоп'єс під девізом "Відродимо забутий жанр". Запрошуємо всіх письменників — і досвідчених, і початкуючих — до участі в цьому унікальному радіозмаганні.
Умови конкурсу:
1. До участі в Конкурсі допускаються різножанрові твори, написані українською мовою і раніше ніде не оприлюднені.
2. Обсяг — до 8 комп'ютерних сторінок (близько 12000 знаків). П'єса має бути написана спеціально для радіо, майбутня постановка та оформлення якої мають передбачати використання найширшої звукової палітри, починаючи з шумів і закінчуючи музикою. Кількість творів, запропонованих на Конкурс одним автором, не обмежується. Рукописи подаються в електронному вигляді.
3. Передбачено присудження першого, другого і третього місць (переможці одержать фінансову авторську винагороду в розмірі 5000, 3000 та 2000 гривень).
4. Заохочувальними преміями у вигляді диплома і цінного подарунка відзначатимуться 9 радіоп'єс дипломантів Конкурсу, які будуть поставлені протягом року і оприлюднені в ефірі Першої і Третьої програм Українського радіо.
5. Під час роботи Журі організатори Конкурсу зберігають анонімність авторів. Для участі в конкурсі необхідно вислати поштою з рекомендованим повідомленням радіоп'єсу, підписану псевдонімом. В окремому конверті, підписаному тим же псевдонімом і вкладеному до теки з твором, зазначається справжнє ім'я та прізвище, домашня адреса, телефон та заява про участь у конкурсі, а також коротка інформація про автора.
6. Ухвалу про результати конкурсу приймає Журі, склад якого оголошується на церемонії нагородження.
7. Тексти радіоп'єси рецензуються. Результати конкурсу оскарженню не підлягають.
8. Завершення прийому рукописів 21 листопада 2006 року.
Радіоп'єси для Конкурсу надсилайте за адресою:
Київ-1, Хрещатик, 26, Українське радіо. Перший Всеукраїнський конкурс радіоп'єс "Відродимо забутий жанр".
Тел. для довідок: 8-044-279-37-83.

(повідомив стронґовський)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua