МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нова літературно-мистецька премія «Глодоський скарб»

05/21/2006 | Олесь Бережний
Сама ідея - не просто відмовитися від Шевченківської премії з гучним ляскотом дверей - а використати гроші на свій смак і розсуд задля розвою урклітератури (та ще, мабуть у пику тій же Шевченківській премії) це вельми цікаво!
Утім, чи хтось щось чув більше про літературно-мистецьку премію «Глодоський скарб»? З матеріалу в ДТ я зрозумів, що ця премія буде не загальнонаціональною, а місцевою - стоcовно Кіровограду. Цікаво б дізнатися подробиці. Пишіть, якщо хтось знає більше, ніж було сказано в статті.

А ось стаття в ДТ:

«ГЛОДОСЬКИЙ СКАРБ» ЗНАЙДЕНИЙ ЗНОВУ
Світлана ОРЕЛ (Кіровоград)
http://www.zn.kiev.ua/ie/show/598/53392/

Григорій Гусейнов відмовився від Шевченківської премії. Точніше, не став витрачати її грошову складову на власні потреби. А вирішив: річні проценти від покладеної у банк загальної суми Державної премії можуть стати непоганим заохоченням і підтримкою для багатьох талановитих українських митців, які, можливо, ще нескоро дочекаються серйозного державного визнання.

Наприкінці квітня у Кіровограді відбулася негучна презентація нової літературно-мистецької премії «Глодоський скарб». І сама її назва, і процедура вручення пов’язані з нашим краєм.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua