МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Орієнтовна програма фестивалю „Країна Мрій”

06/29/2006 | Котияблуко
http://www.krainamriy.com/_program.html
Орієнтовна програма етнічного фестивалю „Країна Мрій” 2006 р. (станом на 26.06.06)

7 ЛИПНЯ – Відкриття фестивалю
17.00 – збір на майдані біля БРАМИ фольклорних гуртів та глядачів.
підвода з музикантами (Fanfare Orkestra), Марена та Купайло на ношах (8 хлопців, котрі їх понесуть в ході), фольклорні гурти зі своїми купальськими деревцями.

17.40 - фольклорна хода до вечірньої сцени, з піснями.
встановлення Марени та Купайла.
Вихід усіх фольклорних гуртів на сцену.
18.00 - Промова ініціатора фестивалю або ж поважної особи.
Фольклорні колективи виступ по 1 пісні

Вечірня сцена (world music)
19.00 – Карпатіяни (Київ)
20.00 – Вілдас (Фінляндія)
21.00 – Наташа Атлас (Єгипет/В.Британія)

8 ЛИПНЯ

1 сцена – Під стінами Лаври
Час
Порядок виступу
15.00 – 15.30
Лукині роси (Київ)
15.30 – 16.00
Джам (Іран / Київ)
16.00 – 16.30
Надобридень (Київ)
16.30 – 17.00
Тандалай Раїса (Алтай)
17.00 – 17.30
с.Вовче, Турківський р-н. Карпати (автентика)

2 сцена – Зелена Галявина
Час
Порядок виступу
15.00 – 15.30
Кралиця (Київ)
15.30 – 16.00
Серпанок (Суми)
16.00 – 16.30
Мурав. шлях (Харків)
16.30 – 17.00
гурт с.Переброди Полісся (автентика)
17.00 – 17.30
Гуляйгород (Кіровоград)
17.30 – 18.00
Древо (Київ)

3 сцена (Велика сцена)
Час
Порядок виступу
15.30 – 16.30
Татарський ансамбль „Макьам” (Сімферополь)
16.30 – 17.30
Мтієбі (Грузія)

Майстерня танців:
Час
Порядок виступу
15.00 – 16.00
Буття (Київ)
16.00 – 17.00
Інтакас (Литва)
17.00 – 18.00
Фанфаре Оркестр (Одеса)

Обрядова (театральна) сцена:
14.00 - 15.30 - Відкрита художньо-мистецька акція. Традиційне народне малярство, виконане на дерев'яних об'єктах - Підвода (пересувна сцена "Фіра"), драбина, декорації до обрядової сцени.
15.30 - 16.00 - Кліф Степлтон та Джонатан Шорленд (В.Британія)
16.00 - 17.00 - Театр Голос, купальський обряд (Чернівці)
17.00 - 19.30 - Гуртоправці "Адам і Єва або Галина і Василь" (Київ)

Дитячий майданчик: 14.00 – 18.00
Алея майстрів працює з 14.00 – 20.00
Кухні теж повинні працювати з 14.00
Оркестри на площі з 14.00 до 18.00
А також працює на території фестивалю пересувна сцена „Фіра” (Фанфаре Оркестр)

Кобзарська сцена: 15.00 – 18.15
14.30 - 15.00 - Данило Мельник (бандура, Україна)
15.00 - 15.30 - Сергій Ткач (ліра, Україна)
15.30 - 16.00 - Шевчук Вадим (ліра, бандура, Україна)
16.00 - 16.30 - Антоній Пільх (лютня, Польща)
16.30 - 17.00 - Tomas & Lizzy Blau (колісна ліра, Німеччина)
17.00 - 17.30 - Мустафа (баглама, Туреччина)
17.30 - 18.00 - Кліф Степлтон та Джонатан Шорленд (хурді-гурді та волинка, Велика Британія)

Вечірня сцена (world music) (18.00–22.00)
Час
Порядок виступу
18.00 – 19.00
Стелсі (Чернівці)
19.00 - 20.00
Альтанка (Білорусь)
20.00 - 21.00
Іво Папасов (Болгарія)
21.00 - 22.00
Ред Кардель (Франція) + Гуртоправці (Київ)

9 ЛИПНЯ

1 сцена – Під стінами Лаври
Час
Порядок виступу
15.00 – 15.30
Буття (Київ)
15.30 – 16.00
Кліф Степлтон та Джонатан Шорленд (В.Британія) + Рун (Київ)
16.00 – 16.30
Серпанок (Суми)
16.30 – 17.00
Інтакас (Литва)
17.00 – 17.30
гурт с.Переброди Полісся (автентика)

2 сцена – Зелена Галявина
Час
Порядок виступу
15.00 – 15.30
Коралі (Львів)
15.30 – 16.00
Тандалай Раїса (Алтай)
16.00 – 16.30
Володар (Київ)
16.30 – 17.00
Tomas & Lizzy Blau (Німеччина)
17.00 – 17.30
с. Вовче, Турківський р-н. Карпати, (автентика)
17.30 – 18.00
Гуртоправці (Київ)


3 сцена (Велика сцена)
Час
Порядок виступу
15.30 – 16.30
татарський ансамбль "Макьам" (Сімферополь)
16.30 – 17.30
Мтієбі (Грузія)

Майстерня танців:
Час
Порядок виступу
15.00 – 16.00
Мтієбі (Грузія)
16.00 – 17.00
Faynuy dance (Київ)
17.00 – 18.00
Кліф Степлтон та Джонатан Шорленд (В.Британія)

Обрядова (театральна) сцена:
16.00 - 16.30 - Володар, купальський обряд (Київ)
16.30 - 17.30 - "Українські пісенні старожитності", театр Голос (Чернівці)

Дитячий майданчик: 14.00 – 18.00
Алея майстрів працює з 14.00 – 20.00
Кухні теж повинні працювати з 14.00
Оркестри на площі з 14.00 до 18.00
А також працює на території фестивалю пересувна сцена „Фіра” (Фанфаре Оркестр)

Кобзарська сцена: 15.00 – 18.15
14.30 - 15.00 - Силенко Святослав (старосвітська бандура, Україна)
15.00 - 15.30 - Фединський Юрко (старосвітська бандура, Україна)
15.30 - 16.00 - Едуард Драч (кобза, ліра, гітара, Україна)
16.00 - 16.30 - Шиштакрит (тампур, індійська традиція)
16.30 - 17.00 - Едзюн Єчіка (флейта сякухаті, Японія)
17.00 - 17.30 - Силенко Тарас (старосвітська бандура, Україна)
17.30 - 18.00 - Компаніченко Тарас (кобза, бандура, ліра, Україна)

Вечірня сцена (world music) (18.00–22.00)
Час
Порядок виступу
18.00 - 19.00
Гуцул Каліпсо (Чернівці)
19.00 - 20.00
Романо Дром (Угорщина)
20.00 - 21.00
Олег Скрипка з оркестром
21.00 - 22.00

Відповіді

  • 2006.06.30 | Стопудів

    А де ж обіцяний Вася Клаб?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.01 | sat

      ..і гуцул каліпси будуть...

      вони зараз є найкращі серед ua хіп-хопу..хлопці рулять..
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.05 | Котияблуко

        Re: ..і гуцул каліпси будуть...

        Як на мене, Гуцул Каліпсо - розчарування минулорічної "Країни Мрій". Не розумію, чому їх запросили цього року. Не знала, що те що вони грають є хіп-хоп. Я думала хіп-хоп це інша музика. На Країні Мрій вони виглядали дешевими лабухами з сільського весілля. Може це була етно-програма Гуцул Каліпсів до фестивалю, або стьоб такий.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua