МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про книжковий ярмарок

11/19/2006 | Горицвіт
А. Кокотюха в "ДТ" пише про недавній книжковий ярмарок
( http://www.zn.kiev.ua/ie/show/623/55083/ ) :

"за чотири дні ярмарку не відбулося жодного більш-менш успішного в плані відвідуваності презентаційного заходу. Книжки доводилося представляти в середньому півтора десяткам зацікавлених, серед яких частина — колеги, трошки журналістів і кілька пересічних книголюбів"


Але це не зовсім відповідає дійсності. Я був на двох "презентаційні заходах", і на обох було людей значно більше за півтора десятки. Це презентація книжки Стронґовського "Глибоковроті" ("перші стронговські читання") і книжки "Вісім жіночих історій" видавництва "Буква і цифра".

Може, Кокотюха цих подій не помітив або з якихось міркувань вирішив замовчати?

Ще був цікавий захід: читання віршів у темряві ("radio live"). Але це ніби не презентація, бо автори нічого не продавали.

Відповіді

 • 2006.11.20 | Дарія*

  Re: Про книжковий ярмарок

  Погоджуюсь із Горицвітом. Дійсно, на презентації стронговського та «8. Жіноча мережева проза» було повно народу.
  Крім того, повні зали зібрали презентації:
  Л. Кисельова «…все на свете только песня на украинском языке». З нагоди виходу одноіменної збірки та 60-річчя поета ("Факт")

  книжки Марії Матіос „Нація. Одкровенння” (“Піраміда”)

  книги В. П. Горбуліна “Через роки, через відстані... ДЕРЖАВА І ОСОБИСТОСТІ” (не пам"ятаю, хто видав)

  Дуже красиво презентувала нову книжку "Перший гріх Ізабелли" ("Факт") Настя Байдаченко, із показом слайдів на історичну тематику, з величезним тортом))). І журналісти були, і гості.

  На круглому столі: “Книжковий ринок в медіапросторі радіо ЕРА: перспективи співпраці з видавцями” було чимало відвідувачів.

  Оскільки я там провела майже всі 4 дні, то можу сказати, що все не зовсім так, як Кокотюха пише. Взагалі люди були, і біля стендів, і на презентаціях. Вразила кількість матусь із діточками, долучають маленьких читачів до книжки)))).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua