МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кому Вниз продовжать поширення Музики Високого Духу у Тернополі

02/10/2007 | Юрко Зелений
Кому Вниз знову в опалі: реклямна агенція відмовила їм у розміщенні ролика на 5 Каналі без жодних розтлумачень. Річ в тім, що 14 березня, (у середу – наче в суголос з Андрієм Середою :)) Кому Вниз продовжать поширення Музики Високого Духу у Тернополі. Цього дня в Палаці культури "Березіль" відбудеться повнотривалий самостійний виступ патріархів нашої ґотики у "файному місті". Звісно, що у затійників дійства, а ним є Громадське Об'єднання "Сонячна Мережа, виникло природнє бажання надати якнайширшого розголосу концертові й вони звернулися до тернопільської реклямної агенції "Ідеї, Які Продають", яка володіє в області виключним правом на розміщення зазивалок [реклямних роликів] на СТБ і 5 Каналі. Отож, мова йшла про повноцінне комерційне (не спонсорську допомогу!), до того ж гуртове замовлення за відповідну оплату, аби оголошення про рок-вечір від Кому Вниз пролунали на ТБ і радіорозголосах, у газетах – словом, все як належить.

Спочатку між затійниками виступу Кому Вниз та реклямниками все йшло як у ділових людей: розцінки, кількість подач, знижки тощо, – однак у підсумку Галина Карпенко, керманичка агенції "Ідеї, Які Продають", несподівано повідомила оргкомітет, що відеоролик на 5 Каналі про концерт Кому Вниз у Тернополі крутиться не буде за ніякі гроші. Жодних обґрунтованих або хоча б необґрунтованих причин у відмові пані Карпенко не надала і на запитання бодай якось прояснити цей випадок відповіла стисло: "Без коментарів". Рівно ж як не сказала, чи це її особисте рішення, чи вона виконувала чиюсь вказівку згори: "Вважайте, що моє", – і назвалася, що вона є водночас і власницею, і начальницею агенції "Ідеї, які продають". Можна привітати цю контору з відкриттям нового закону у господарці: продавець відмовляє покупцеві лиш на тій підставі, що в нього бач, очі карі!

Поза тим з-за лаштунків стало відомо, що заборону на розміщення оголоски тернопільський відділок "Ідей, які продають" отримав таки зі столичної "таємної" управи, яка заборонила крутити ролик про концерт Кому Вниз в Тернополі суто з расистських міркувань.

Додаткові довідки можна отримати у розпорядника ГО "Сонячна Мережа" Тараса Іваницького за особовим 067-442-09-48.

Крім того, на сторінці www.taras.co.ua запущений новий громадянський Почин, спрямований перетворити присудження найвищої нагороди в царині мистецтва – Національної премії України ім. Тараса Шевченка – у привселюдну справу, позбавлену кулуарних "мєждусабойчікав". На цій сторінці кожен бажаючий може віддати свій голос за того чи иньшого висуванця на здобуття Шевченківської премії у галузі красного письменства, малярства, піснетворення, театру.

ФДР-вісті з Краю, Юрко Зелений

Відповіді

  • 2007.02.11 | Горицвіт

    щось таке загадкове

  • 2007.02.12 | Оk

    Re: Кому Вниз продовжать поширення Музики Високого Духу у Тернополі

    Прохання про надання пояснень можна відправляти звідси:

    http://5tv.com.ua/contact


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua