МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

заблокувати діяльність сайтів, які займаються поширенням заборон

08/30/2010 | Культура-БП
Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов вважає, що Верховна рада на законодавчому рівні повинна заблокувати діяльність сайтів, які займаються поширенням заборонених матеріалів. До таких ресурсів міністр відніс і сайт "ВКонтакте".

"Це дуже складна проблема. Ми вже створили підрозділ по боротьбі з кіберзлочинністю. Займаємося цією темою. Але боротися з такими сайтами, як "ВКонтакте", де є порнографія і інші незаконні матеріали, треба, приймаючи жорсткі правові рішення", - підкреслив Могильов.

"Багато сайтів, на жаль, блокувати проблематично. Якщо я зараз приймаю рішення і блокую, скажімо, сотні сайтів - про що це говоритиме? Про наступ на свободу слова", - відмітив він в той же час.

"Тому треба приймати законодавчі акти, які забороняли б діяльність подібних сайтів. Зараз ми вивчили досвід наших сусідів по боротьбі з подібними явищами, ми рухаємося дуже інтенсивно. Отже скоро ми ініціюватимемо прийняття нормативної бази, яка дозволить обмежити доступ до таких сайтів", - заявив міністр.

Як повідомлялося раніше, українські правоохоронні органи співпрацюють з російськими органами правопорядку в боротьбі з розповсюдженням нелегальних матеріалів в соціальній мережі "ВКонтакті".

Нагадаємо, в грудні 2008 працівники Міністерства Внутрішніх Справ України вилучили сервери файлообмінної мережі Infostore.org. Порушено кримінальну справу за фактом за ч.2 ст.301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) КК України.

Лига


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua